Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטודיל אמין או לא אמין ?

ravivpinhas
שימו לב! השרשור הזה בן 3201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת הפערים המתוארים כאן משמעותיים, גם 10 מתחת למחירון וגם 20 אלף יותר על המיטו, לרכב שלא אמורה להיות לו בעיית סחירות קשה או משהו בסגנון.

הניסיון שלי עם אוטודיל היה בסניף חיפה, חיפשנו פונטו איבו. באנו, ראינו כמה, המחירים היו מעל מחירי השוק והרכבים נמכרו as is, ללא השבחה וללא גמישות. בסדר, זכותם.

אבל לשמור למישהו את האוטו עד הצהריים כדי שיבוא לבדוק ואולי יקנה כשיש לך לקוח עם מזומן ביד? גם סוחר וגם בן אדם פרטי כנראה שהיו מוכרים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מניסיון שלי עם טרייד אין בכלמוביל, זה המצב. כאשר אתה מגיע בעסקת טרייד אין אתה בעמדת נחיתות בכל היבט של העסקה. לכן עדיף למכור את הרכב הישן בכל דרך שהיא ולהגיע עם 100% מזומן ביד.

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל הסוכנים אותו דבר... וחבל שאין קונספט אחיד לבית עסק כזה גדול!

חייב להגיב פה לכל מי שאמר: שסוחר רכב נשאר סוחר וכו׳...

אז הסוחר הזה הפסיד עסקה, הפסיד לקוח וגרם לפרסום את הפוסט הזה...

סוכן טוב היה מוציא אותי עם רכב , חיוך, וטעם של עוד לעסקה הבאה!

ואגב ירדתי מהמיטו... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"חוויה" שלי עם אוטודיל בחיפה:

1. התעקשו על מחיר הזוי עד שהראתי להם שרכב זהה עם נתונים דומים בסניף אחר שלהם נמכר ב-25% פחות.

2. אמרו שמתחייבים על מנוע גיר ושלדה - הטעות שלי היא שלא לקחתי את ההתחייבות בכתב.

3. רק הנציג שלהם היה ראשי לנהוג מחוץ לסוכנות.

4. בבדיקה רכב אחרי תאונה. אמנם ללא פגיעת שלדה, אבל הם הסתירו את זה וטענו שהרכב תקין ועקב "תקלה" אין להם גישה לתוצאות הבדיקה שלהם.

5. ביציאה ממכון הבדיקה - מכה חזקה מהגיר. בבדיקה במוסך מתמחה גיר בסוף ימיו (כאן אפשר לטעון גם כנגד המכון בדיקה שלא עלה על הבעיה). מיותר לציין שהם התכחשו להתחייבות שלהם מקודם.

לאוטודיל לא הייתי מתקרב בחיים אחרי זה.

למזלי שעה אח"כ נכנסתי לסוכנות ליסינג אחרת ומצאתי את הרכב הנוכחי שלי. הנציג שם היה ההיפך הגמור מהסוחרים באוטודיל.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד לזכות אוטודיל מניסיון של 3 עסקאות שם שהם דווקא בסדר. היו בסדר גמור בשרות, במחיר ובשקיפות לגבי הרכב. הם לא מסוג הסוכנויות שימכרו לך רכב ופתאום תגלה שהאוטו רותך, הורד מהכביש או עבר משהו שאינו משתקף במידע שהועבר לך.

לגבי פות"ש - עסקת טרייד-אין שונה מהותית מעסקת מכירה רגילה. בעיסקה רגילה בה אתה מגיע עם כסף מזומן - ברגע הקניה העבודה שלהם הסתיימה. בטרייד-אין הם צריכים להמשיך ולעבוד ובעצם להתחיל לעבוד עבורך - למכור לך את הרכב, זה שווה סיכון, זמן, עבודה - כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלקחתי את הרכב לטיפול תקופתי במוסך החדש של צ'מפיון בראשלצ נכנסתי לאוטודיל שנמצא סמוך אליהם כדי להתעניין בעסקת החלפה אפשרית (יש לי כרגע ג'טה 160 ומגרד לי להחליף למשהו חזק יותר). הדבר הראשון ששמעתי הוא "אה, המנוע הזה בעייתי". ובכן חביבי, זו מכונית שאתם יבאתם ומכרתם, תעמדו מאחוריה.

אני מבין שהטרייד אין צריך להרוויח, אבל כשהשיחה התחילה כך החלטתי שעם אוטודיל אני לא אעשה עסקים.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם צמפיון אתה עושה עסקים לא ? צמפיון = אוטודיל ‚ אז מה ההבדל ?

הרכב לא נקנה מצ'מפיון. הרכב הבא גם לא ייקנה מהם.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלקחתי את הרכב לטיפול תקופתי במוסך החדש של צ'מפיון בראשלצ נכנסתי לאוטודיל שנמצא סמוך אליהם כדי להתעניין בעסקת החלפה אפשרית (יש לי כרגע ג'טה 160 ומגרד לי להחליף למשהו חזק יותר). הדבר הראשון ששמעתי הוא "אה, המנוע הזה בעייתי". ובכן חביבי, זו מכונית שאתם יבאתם ומכרתם, תעמדו מאחוריה.

אני מבין שהטרייד אין צריך להרוויח, אבל כשהשיחה התחילה כך החלטתי שעם אוטודיל אני לא אעשה עסקים.

זהו שאוטודיל לא שייכים לצ'מפיון, הם טרייד אין שלהם ושל סמל"ת.

לפי המקורות שמצאתי ברשת, 49% מאוטודיל שייכים ל"אלייד" שהיא חברת אם של צ'מפיון.

מי שצריך לקחת אחריות על מה שצ'מפיון מייבאים, אלה צ'מפיון.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שנכנסתי לאוטודייל ב-10 שנים האחרונות יצאתי בהרגשה של זילות בי.

זה מתחיל מהדרך שאנשי המכירות לא מתעניינים בך, מהשפה הזןךה בה הם מדברים, עצוב שלא שולטים בנתונים - ותחושה עמוקה של יהירות, יהירות, יהירות.

המחירים הזויים ואתה מרגיש "מגורש" משם - יצאתי תמיד בתחושה של עצבות על התנהלות המקום.

לא אוהב אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שחבר שלי עשה עכשיו עסקה לא זולה עם אוטודיל ויצא מאוד מרוצה מהטרייד שעשו לו. הציעו מחיר אחד, התמחק, דיברו שוב, בפעם השלישית הגיעו להסכמה וכאמור יצא מאוד מרוצה. חוץ מזה ברור שיש הבדל גדול בין מחיר לעסקת מזומן לבין מחיר לעסקת טרייד ולא לשכוח שכשמגרש לוקח ממכם רכב, יש לו עליו הוצאות ולכן מורידים עליו מאוד את המחיר. אתם הרי לא נותנים רכב חדש מהניילונים והם צריכים לעשות לו יישור קו כי הם נותנים אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזה תלוי על מי "נופלים" שם, כי השונות מאוד גבוהה בין מקרה למקרה.

אני קניתי פעם אחת רכב מהם, וזה היה הרכב שלדעתי

היה הכי שמור שקניתי פעם, וגם במחיר טוב מאוד.

היה הרבה יותר נעים ונוח לקנות מהם מאשר מפרטי.

ככה גם היה במקרה של שני חברים שלי שקנו מהם.

מצד שני שומעים על לא מעט סיפורים לא הכי מחמיאים

ונעימים בלשון המעטה.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...