Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני רכישת סיאט לאון 1.8TSI

shusha71
שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון לעכשיו לא ניתנת אחריות מורחבת לגיר DSG שכן לטענת היצרן הבעיות בגינן ניתנה האחריות המורחבת - נפתרו.

לגבי מחירי הטיפולים, ממליץ לך לפנות למוסך של סיאט, מאחר וצ'מפיון לא מצאו לנכון לפרסם מחירון טיפולם באינטרנט.

אגב גם לדגם ה1.2 יש ביצועים טובים למדי. יש סיבה מיוחדת לכך שבחרת דווקא ב-1.8?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב הנ״ל, מאוד מהנה לנהיגה, מאוד גדול ומרווח (לעומת האיביזה שהייתה לי) חזק, מאוד נוח בעיר ומחוצה לה, אבזור בלי סוף עם המון פיצ׳רים נחמדים, עוד לא יודע בקשר לדלק הרכב נסע בקושי 1500 קמ, הדבר היחידי שמעצבן הוא המסך הקטן שמקבלים במולטימדיה אבל עם הזמן מתרגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד ״מאוד נוח״ על הלאון זה פשוט לתת דיס-אינפורמציה.

כל דגמי סיאט, ובפרט אלה שמתיימרים להיות ספורטיביים (כמו ה-fr), אינם נוחים בעליל בעיר, כשמשווים אותם למכוניות משפחתיות אחרות - ואפילו למשפחתיות מתוצרת פולקסווגן וסקודה.

גם המושבים לא ממש מפנקים.

בקיצור - ללאון יש מעלות רבות, אבל נוחות (ואמינות) אינה אחת מהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mogo כנראה שאין לך אחת כזאת...לי יש :lol:

ה FR זה רק אבזור שונה - אין הבדל בנוחות בין FR לרגילה .

היא בהחלט נוחה בעיר , כן גם יחסית לפוקוס, קורולה או רפיד (אני נוסע על שלושתם המון במסגרת העבודה).

מוחץ לעיר בכלל אין מה לדבר - משרה המון ביטחון .

אני לא יודע למה אתה מתכוון "מושבים מפנקים" , אני חושב שהמושבים טובים מאוד( אישית היתי מעדיף טיפה יותר "מחבקים") , מעדיף אותם על מושבי העור של הסנטה פה ,

למרות שלל הכיוונים החשמליים בסנטה פה .

לגבי האמינות ... נו טוב , קשה להתווכח על זה, במיוחד לאור סיפורי הזוועה שצצים פה ושם .

דרך אגב אצלי 4 שנים ולא נתקלתי עדיין בשום בעייה מלבד לאחרונה, מנגנון נעילה של אחת הדלתות הפסיק לתפקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הליאון קצת קשיחה , שבעיר עם בורות זה קצת חיסרון אבל מי שרוצה תחושה קצת של נהיגה ספורטיבית זה יתרון.

אגב שמעתי גם מנהגים של אוקטביה על קשיחות מסויימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אין לי לאון, אבל יש לאחי לאון מהדגם הקודם - והזמינו אותנו לפני כמה חודשים לנסיעת מבחן על הדגם החדש וזה מה שהרגשתי - אגב גם הלאון הקודמת קשיחה ולא נוחה.

לעניין ה-fr, כנראה שאתה צודק. התכוונתי לדגם ה-1.8 - חשבתי שהוא מכונה היום fr בכל רמות האבזור.

ואכן, גם האוקטביה קשיחה למדי, אבל לא כמו הלאון.

יצא לי לנסוע בפוקוס ולנהוג בקורולה החדשה - שתיהן הרבה יותר נוחות מהאוקטביה - אבל הרבה הרבה יותר מהלאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד ״מאוד נוח״ על הלאון זה פשוט לתת דיס-אינפורמציה.

כל דגמי סיאט, ובפרט אלה שמתיימרים להיות ספורטיביים (כמו ה-fr), אינם נוחים בעליל בעיר, כשמשווים אותם למכוניות משפחתיות אחרות - ואפילו למשפחתיות מתוצרת פולקסווגן וסקודה.

גם המושבים לא ממש מפנקים.

בקיצור - ללאון יש מעלות רבות, אבל נוחות (ואמינות) אינה אחת מהן.

תתפלא כמה היא שונה מהקודמת.

וכן למרות מה שאמרת, היא עדיין מאוד נוחה לעומת...(שוב רכבים בקטגוריה שלה).

הכיסאות מאוד מפנקים (עור בשילוב אלקנטרה).

ונוחות...זה כבר עניין של ״טעם״ מה שנוח לי לא בהכרח נוח לך ולהפך, מאוד כיף לנהוג בלאון החדשה, אני נהנה כל פעם שאני נכנס לרכב, ואיתי כל בן אדם שישב לידי.

ולבחור שרשם שאין הבדל בנוחות בין רגילה ל fr טועה, המתלים האחוריים של ה 1.8 שונים משל ה 1.4 ושל ה 1.2.

עריכה אחרונה על ידי IdoCuper
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם סתם נכנסים לפינות של העדפה אישית, להורים שלי יש סיביק וכיף לנהוג בה בערך כמו במשחקי וידאו של פעם, לא מרגישים כביש המושב הוא כמו לייזי בוי מרדים וההגה עם אותה התנגדות(כמעט לא קיימת) בלי קשר לזוית הסיבוב או המהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...