Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים- אוטו דיפו

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישנם תקנים שעושים את המבדקים האלה

והצמיג שלי עומד בתקן ה DOT

אגב את אותו צמיג מצאתי אצל פאנצ''רמאכר במחיר כפול

אז לא תמיד מה שיקר הוא הכי טוב

המחיר הוא זול יותר כי קניתי אותו ביפו ברח יפת

והוא מוכר פי 6 צמיגים יותר מכול אחד אחר

לכן הוא יכול להרשות לעצמו להוריד מחירים

נכון שאין מתנות בחינם

אבל גם

לא תמיד היקר ביותר הוא הטוב ביותר

!DOT? don't make me laugh

DOT is the american Department Of Transportation, it means that the tire has been subjected to the minimal safety tests that will approve it to be sold in the US, big fuckin' deal... it doesn't mean anything about the traction of the tire, the braking performance, the sidewall construction or stability of the contact patch

It's true that not always the most expensive item is the best one, but if you believe that the cheapest one provides almost as good of performance as anything closer to the higher priced items you really want to grow up, and quickly

I'm not trying to be a downer, but I think you have to learn a couple things about tires before you're providing statements as you did in this thread

By the way, "Radial" is not a brand name, it is the type of construction of the tire as opposed to "bias ply" tires. Radial tires have been the industry standard for a long time now, well over 20 years

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם תקנים שעושים את המבדקים האלה

והצמיג שלי עומד בתקן ה DOT

אגב את אותו צמיג מצאתי אצל פאנצ''רמאכר במחיר כפול

אז לא תמיד מה שיקר הוא הכי טוב

המחיר הוא זול יותר כי קניתי אותו ביפו ברח יפת

והוא מוכר פי 6 צמיגים יותר מכול אחד אחר

לכן הוא יכול להרשות לעצמו להוריד מחירים

הצחקת אותי .

כמו שכתב לך מוטי ,זה בערך שווה לדוט קום , אחרי התפוצצות הבועה.

אנטון ביפת מוכר לכולם בפורום, והוא יותר זול במקסימום עשרה אחוז מהאחרים (קניתי אצלו כבר רביעייה ,אני יודע על מה אני מדבר) - מתח הרווחים הוא לא עד כדי כך גדול כדי שהוא ייתן לך הנחה של 100 אחוז.

אם היית מביא לי אסמכתאות על הרכב גומי ,יכולת פינוי המים של הפרופיל , עמידה בעומסי צד , בלימה וכו' - אולי הייתי מנסה להסכים איתך -אבל כשאתה יוצא בהצהרות מפוצצות בלי להביא נתונים ?

בשביל זה יש את המועצה לבטיחות בדרכים... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר מה המידה הנמוכה ביותר ליוקו A539, אבל אצלי ב-185/55R14 הם עלו כ-380 לאחד לפני שנה ומשהו. אם מדובר במידה דומה אז 600 לזוג זה מחיר מעולה...

רוני

מדובר במחיר של 599 ש"ח לזוג צמיגים.

המידה היא 175/65/14 (שכחתי לציין מקודם)

מסקר שוק קצרצר שערכתי זהו אכן מחיר משתלם בסך-הכל.

מה גם שלתעודת האחריות יש אבא ואמא (אוטו-דיפו) ואפשר להיות רגוע במידה ויקרה משהו ב-4 השנים הקרובות.

אני צריך בקרוב להחליף רבעיה במידה הזו בדיוק.

גיא, אני ממליץ לך לתת קפיצה לאוטו-דיפו רק לשם התעניינות.

במידת הגלגלים שאתה צריך (185 -55- 14), יש את רוב הדגמים מכל החברות...

מבחינתי, העבודה הטובה שעשו בהרכבה ובאיזון, המספר הרב של הסניפים בארץ ותעודת האחריות של הרשת שווים עוד 100-200 שקל לפה או לשם.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיאאא

הייי הפנצ'רייה שציינתי נמצאת בבית עובד בתחנת דלק סונול זה בא לפני יבנה ליתר דיוק לפני עיינות

האמת תאריך הייצור של הצמיגים לא בדקתי כי לא ממש התעניינתי בזהה כי עד אז לא היבנתי שצריך לבדוק תאריך ייצור " רק פה שמתי לב שצירך לבדוק למדתי מהפורום "

106 ראלי -VR-6 - V-5 -- קינג קצר-- MGVVC-נמכרו

wv-v6 גולף + WRX- GTI306 *GTI -נמכרו

נמכרה ---Sti

clio sport כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...