Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פראייר

שימו לב! השרשור הזה בן 3719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , אני חדש כאן וחדש בתחום המערכות לרכב.

יש לי מיצובישי ספייס סטאר החדשה (קטנה)

אז זה התחיל מזה שהרמקולים שהגיעו עם הרכב לא איפשרו לשמוע רדיו בקושי ורציתי להחליף.

התקנתי ברכב,

מקדימה - קומפוננט של JBL 50RMS דגם GTO משו..

מאחורה אותו דבר (בדלתות לא במגש כמובן)

יש לי מולטימדיה דאבל דין שקיבלתי עם הרכב של JVC והמתקין אמר לי שהיא מגבירה את הרמוקלים בצורה מספיקה ושחבל להשקיע במגבר.

לאחר חודש התבאסתי מאיך ששומעים, רציתי להוסיף מגבר + סאב אבל לא להכנס להוצאה כספית וחשוב מכך, הרכב קטן ולא רציתי לתפוס מקום בבגאז'.

המתקין המליץ על סאב וופר מתוצרת POWERBASS עם תיבה דקה במיוחד (הכי דקה שראיתי עד היום) וחיבר אותו למגבר של DOMBOSS 2200W 4 ערוצים.

אני חשבתי שאפשר לחבר אליו גם את הסטים של הרמקולים אך הוא טען שלא (עד לרגע זה אינו ברור לי מקריאה באינטרנט ראיתי שרשום שהמגבר בעל גישור לסאב)

הוא טען שלא וחזר על זה שאין צורך ושהמולטימדיה של JVC מגיברה אותם מספיק טוב. מבחינת באס הייתי מרוצה הסאב נתן צליל יפה וכמובן הוסיף מימד של עומק אבל יצא מצב שהרמקולים נבלעו בתוך הסאונד מה גם הדבר שהכי עיצבן אותי בסט של הרמקולים האלו זה שהסאונד מתכתי בטירוףףףף !!

שאלתי אם נוסיף עוד מגבר לרמוקלים אם זה ישפר את השמיעה והוא אמר שבוודאי. הדגשתי שאין לי רצון להשתגע מה גם שכבר השקעתי המון כסף אז הוא חיבר את שני הסטים של הקומפוננט למגבר הקיים של הDOMBOSS והוסיף מגבר של PULSE AUDIO לסאב.

המחירים ששילמתי

2 הסטים של הJBL כולל הרכבה - 1400 ש"ח

מגבר DOMBOSS + סאב כולל הרכבה - 2600 ש"ח

מגבר PULSE AUDIO + עבודה וחיווט כבלים מחדש ( כך לפי דבריו של המתקין הוא אמר שצריך להריץ כבלים מחדש כדי שיהיה שליטה על כל דבר בנפרד מהמולטימדיה עצמה) 1400 ש"ח

האבסורד, שאני מרגיש שדפקו אותי מכמה סיבות.

1. מחיר

2. יש לי רעש באוטו ( עומד על ניוטרל ולוחץ על הגז יש שריקה כזאת מעצבנת) + רעש רקע מעצבן

3. והכי חשוב ! עדיין שומעים מתכתי, ואני ממש ממש לא מרוצה מכלום ( גם הסאב עושה רושם שנחלש מהמגבר החדש אליו חובר) פשוט מבואס לגמרי מאיך ששומעים ועוד יותר מבואס מהיחס שבין התמורה למחיר - חשבתי שבמחיר כזה אני ישמע בצורה פי כמה וכמה יותר טובה.

עזרתכם/ דעתכם מה עוד אפשר לעשות ? מה ניתן לשפר כאן ? מה גורם לזה להשמגע כלכך מתכתי וגרווווע ? אשמח לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם שילמתה 5400 שח עבור המערכת הזו כולל התקנה זה שוד לאור היום.

מה לעשות.? ידוע שהJBL יש להם סאונד מתכתי זה לא חדש ,תנסה תחילה דרך הקרוס אובר הפסיבי להנחית את הטוויטר

אני רק מקווה שאת הקרוסים הוא לא דחף לך בתוך הדלתות כי אז אתה בצרה

מעבר לזה אתה יכול להנחית את הטווטר דרך האקולייזר ב-JVC

אם הדבר אפשרי ,הצעד הבא הוא פשוט להחליף רמקולים לסוג אחר שהוא יותר לטעמך ,אגב היה עדיף אם הייתה מתקין סט איכותי אחד

מקדימה ללא סט אחורי ואם כבר סט אחורי אז על המגש האחורי ולא בדלתות שזה מיקום אקוסטי גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה אומר שוד לאור היום, סתם לדעת (לא שזה יעזור לי לכיס) כמה הייתי אמור לשלם? כולל התקנה וכולל הכל?

שמע אחי אין לי מושג מה זה קרוס אובר פסיבי אבל אם אתה מתכוון לקרוס אובר שהגיע ביחד עם הסט אז אני חושב שהוא בדלתות.. (איפה עוד הוא יכול להיות?)

הורדתי באקולייזר של הJVC את הגבוההים. לא עזר...

האמת שנשארתי בלי כסף כרגע. מה אפשר לעשות בעתיד הקרוב ? למכור חלקים מהמערכת? אם כן בכמה? אשמח לעזרה מפורטת אחי תודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משו האקוסטיקה באוטו היא על הפנים!

השאלה זה אם אקנה ערכת אקוסטיקה כזאת שאוטמת האם יהיה שיפור משמעותי או שפשוט המערכת הזאתי היא בדיחה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לברר מחירים בזאפ השוואת מחירים

למשל הסט קומפוננט עולה 400 שח לזוג משמע 800 ל2 זוגות {אגב הקרוס הפסיבי הוא הקופסא השחורה המצורפת לסט שים לב שיש עליו

לחצן שחור שכאשר הוא לחוץ הוא מנחית את הטווטר ב-6DB מה שגורם לטווטר להיות פחות דומיננטי}

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=729842

http://www.harmanaudio.com/images/products/front_large/GTO6508C.jpg

מגבר של "דומבוס" זה זבל שעולה 400 שח

מגבר פולס אודיו תלוי בדגם אלו מגברים מאוד בסיסיים שעולים 400-600 שח

אני לא יודע איזה סאב של פאוור באס הוא התקין לך אבל מהסחורה שאני יודע שמוכרים בארץ

מדובר בסאבים הבסיסיים ביותר של 700 שח כולל תיבה.

והתקנה בסיסית טובה תעלה לך עוד 1000 שח נניח

הייתי מעריך את הכול כולל עבודה בין 3000-3500 שח גג

וגם בתקציב הזה לא הייתי בוחר באף אחד מהמוצרים הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר מבואס ממני עכשיו בקיצור.. הוא אמר לי שביאנטרנט יש מלא זיופים של כל המוצרים ושוהא יותר יקר אבל נותן שירות ובא עד אלייך..

יש לי אפשרות למכור את זה? ואם כן למי ובכמה?

תודה רבה אחי על הכל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שבכיוונים נכונים ניתן לשפר את התוצאה.

ההשקעה הכי נמוכה מעבר לכיוונים תהיה כנראה החלפת הטוויטרים.

מקווה שלמדת לקח- שיעורי בית עושים לפני ההוצאה הכספית.

אבל הנזק (יחסית לטעויות של אחרים בתחום) לא גדול במיוחד. תתנחם בזה לפחות.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים,

לא נעים לי לבאס אותך גבר, אבל גנבו/שדדו/רימו אותך לחלוטין. המערכת אצלי כולל התקנה שערכה לא פחות מ-9 שעות אצל אחד המתקינים היותר מפורסמים ומומלצים כאן בפורום עלתה 5,600 ש"ח.

לגבי שיפור שינוי, ממליץ שתגיע לאחד המפגשים, תתרשם, תחשוב כמה ואם רוצה להשקיע. לגבי אותו "מתקין" אני לא יודע עד כמה זה עומד בתקנות הפורום אבל יש מצב שאולי כדאי לפתוח שרשור לגבי "מתקינים" שרצוי לא ללכת להיגנב אצלם...

HU:OEM+Genesis series 3 high level adapor AMP:Phoenix Gold RX 400.4 COMP:Morel Virtus 602 SUB: Sundown Audio E8

https://www.youtube.com/watch?v=jtQs-1_TH-Q

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שבכיוונים נכונים ניתן לשפר את התוצאה.

ההשקעה הכי נמוכה מעבר לכיוונים תהיה כנראה החלפת הטוויטרים.

מקווה שלמדת לקח- שיעורי בית עושים לפני ההוצאה הכספית.

אבל הנזק (יחסית לטעויות של אחרים בתחום) לא גדול במיוחד. תתנחם בזה לפחות.

אחי ממש אשמח אם תגיד לי מה ואיך לכוון ? אני מחפש להגיע לצליל פחות מתכתי ויותר עמוק ונעים

לפי משחק עם האקולייזר של המולטימדיה זה לא משפר מי יודע מה..

יש שם כל מיני לחצנים (בשני המגברים) שאין לי שמץ מה הם עושים H.PF / L.PF וכולי..

אשמח אם תתן לי פרוט מה כמה ואיך...

ואכן למדתי לקח .. טעות עושים פעם אחת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מוגזם והתקנה גרועה ברמות קשות. במקומך הייתי מנסה להחזיר למתקין לפחות חלק מהציוד עקב אי שביעות רצון.

את השאר הייתי מוכר כמשומש, אח"כ הייתי הולך ומברר קצת מה יכול להתאים לי מבחינת סוגי רמקולים [ככל הנראה מורל יהיה בול בשבילך], תעשה חיפוש.

כמו כן הייתי מברר אילו סוגי מגברים טובים נכנסים במסגרת התקציב שלי, כנ"ל לגבי סאב וופרים.

טיפ:

מורל מקסימו, מגבר JBL נחמד וסאב משהו זול של קיקר או רוקפורד כולל התקנה ואיטום לדלתות לא אמור לצאת יותר מ2500 ש"ח, וישמע הרבה אבל ה-ר-ב-ה יותר טוב ממה שיש לך עכשיו כמעט בוודאות.

עוד טיפ-קודם תשקיע את כל התקציב שלך לרמקולים, על קומפוננט קידמי, במידה ותפריע לך התחושה שאין רמקולים מאחורה, תוסיף עוד כמה גרושים ותתקין גם מאחורה אבל זה רק לאחר שכבר התקנת מערכת שלמה אצל מתקין ראוי.

~ COMP-morel maximo 6.5 SUB-helix db 12 AMP-helix db four H.U-alpine bt177

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה חיים הכט צריך לעשות את התכנית שלו "יצאת צדיק" אצל מתקיני מערכות סטראו.

איך אני רואה שמתקינים יתקינו לאנשים מגברים סיניים זולים של 300 שקל, וכשיפנו אליהם הם יענו "שמנו להם ציוד איכותי ביותר שעלה לנו הרבה כסף, הרווח שעשינו על מכירת הציוד היה מינימלי לחלוטין, והעבודה היתה מקצועית מאוד"

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט עצוב לשמוע שהדברים האלו קורים.

תראה לגבי השריקה אפשר לסדר את זה אם התקנה נרמאלית, (רק שלא יגיד לך שצריך פילטר).

אני מציע לך לנסות לחזור אליו להתלונן, למרות שקשה לי להאמין שייצא מזה משהו.

נכון שאסור להמליץ על מתקינים בפורום, אבל שים לב שאפשר לפתוח שרשור התקנה מפורט, כולל המתקין, ולהזהיר את שאר חברי הפורום מעוקץ דומה.

חוק הגנת הצרכן מאפשר לך להחזיר את הסחורה בתנאים מסויימים.

ואני מאמין שעם קצת כיוונים אפשר לשפר את התצאה הסופית, נסה להגיע לאחד המפגשים.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ,

אני לא חושב שזה חוצפה , פרסם בבקשה את שם העסק , מיקום , אפילו את שמו הפרטי של המוכר / בעלים.

אני חשבתי שמזמן אנשים כבר לא יצאו פריירים מאז שאינטרנט זמין בכל מקום/זמן ויש בו הכל .

בהצלחה בהמשך הדרך.

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה נקרא חכם בלילה!יש חוק שאומר שהינך יכול להחזיר את המוצר תוך 14 יום,חבל שלא עשית את זה.בסמנו שאני התקנתי היה לי תנאי שאני שומע אותם מורכב אצלי,לאחר כחמש סטים בחרתי אחד,זה באמת מתקין עם שם טוב!

מי שמעגל פורטים לא בהכרח מעגל פינות!!!! לכל נושא בקשר לפורטים יש לפנות אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...