Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט מצולם-לאבחון ממוחשב והחלפה של שרשרת התזמון במנועי 1.8 ו 2.0 TSI

מוסך רון
שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרק, משאבת מים במנועים 1.8TSI הלוואי והייתה עולה 300 -400 שלק, אולי לכיוון 3000 - 4000 במוסך היבואן, ואני לא מגזים.

מדובר בעוד חלק "חלש" של היצרן, סוג של מחלה.

אבל לגבי החלפה שלה עם שרשרת טיימינג אתה צודק, אין שום קשר. מדובר במשאבה חשמלית ובמנוע זה היא לא משולבת במערכת טיימינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עשית קצת סלט :-D

ברכב הזה יישנם שתי משאבות מים- משאבה מים רגילה המונעת על-ידי רצועה ומשאבה חשמלית לסיחרור נוזל הקירור דרך הטורבו לקירור השמן לאחר כיבוי המנוע.

משאבת המים המקורית הנמכרת על-ידי הייצרן מגיעה ביחד עם כול הפלסטיקה (בית המשאבה+סעפת פלסטיק) וגם עם התרמוסטט לכן מחירה כפי שציינת. יישנם ייצרני Aftermarket אשר מוכרים רק את המשאבה ללא כול שאר החלקים לכן המחיר הוא בסביבות 400-500 שקלים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בעקבות השרשור החלטתי להיכנס להחלפה יזומה אצל רון(לאון 2010).

אופיר התותח דאג לכל העניין.

סוף סוף אפשר להניע בראש שקט, בלי לפחד בכל הנעה(:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כולם מחליפים מכספם, משלמים 2500 שקלים בכזאת אדישות,

למרות שזאת לכאורה בעיה שמקורה בחלקים פגומים (או לא מתאימים) עוד משלב הייצור?

אני אישית לא מתכוון לעבור על כך בשתיקה, מדובר בשערורייה שאין כדוגמתה, ואני פועל באפיקים אחרים על מנת למצות את הנושא.

כשיהיה מה לעדכן אעדכן.

המטרה המיידית היא קודם לצאת מכלל סכנה , כי אף אחד לא רוצה להיות במצב בו הולך מנוע.

לכן רבים רצים לטפל בנושא.

הגישה שלי היא עדיף להיות בשלב זה חכם עם 2500 ש"ח פחות בחשבון אבל עם מנוע שלא נמצא בסיכון,

מאשר להיות צודק ולהכנס לתהליך ארוך שיתכן שאפילו לפני סופו ילך מנוע ואז הבעיה והכאב ראש יהיו גדולים הרבה יותר מאשר הוצאה של 2500 ש"ח ויום חופש.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך, אבל במקרה כזה לא עדיף להחליף במוסך של צ'מפיון ולנסות אח"כ לקבל החזר?

או שפשוט אף אחד לא מאמין שיהיה החזר, אז מעדיפים לחסוך בהוצאה?

בקיצור, התלבטות קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם מישהו שיש לו קשרים יפעל אז כולנו נרוויח !!

צמפיון לא מתיחסים לזה כתקלה אלא כטיפול שצריכים לעשות.

אני לא מאמין שכל כך מהר ילך מנוע ולכן כדאי לפעול בחודש הקרוב מול צמפיון ולחכות לתשובות. בכל מקרה לא להזניח אם אין פעילות מול צמפיון אז לתקן ב2000-3000 קמ הבאים.

עריכה אחרונה על ידי shaulc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"במקרה כזה לא עדיף להחליף במוסך של צ'מפיון ולנסות אח"כ לקבל החזר?"

למה בצ'מפיון? אין מוסכים אחרים? התורה ניתנה לצ'מפיון? אחלה החלטה. אני הייתי עושה את אותו הדבר.

עריכה אחרונה על ידי mcaspi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך, אבל במקרה כזה לא עדיף להחליף במוסך של צ'מפיון ולנסות אח"כ לקבל החזר?

או שפשוט אף אחד לא מאמין שיהיה החזר, אז מעדיפים לחסוך בהוצאה?

בקיצור, התלבטות קשה.

ההתלבטות בכלל לא קשה.

להזכירך צ'מפיון סירבו לטפל ברכב מאחר וקבעו שאין שום תקלה וזאת על סמך אבחון ממוחשב בלבד וזאת למרות שהמנוע נמצא בתחום המנועים שבהם מותקן בוודאות המותחן הישן על פי מסמך רשמי של היצרן אשר הצגתי להם.

התבקשתי לחזור אם וכאשר תידלק נורת CHECK ENGINE , או במלים אחרות: על גרר עם מנוע שבור.

בלי קשר להנ"ל , אני מעדיף לשלם 2500 ש"ח למקום שאני סומך עליו ומעריך את מקצועיותו מאשר לשלם כמעט כפול בשביל הסיכוי שאולי אקבל החזר ולקבל יחס של טפיל שלא מבין מהחיים שלו ושבא לבזבז להם את הזמן שזו התחושה שיצאתי איתה משם .

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...