Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויות אחזקה של מאזדה מיאטה NC - שירשור מתגלגל

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שרועי עם הצרפתיות דיזל אני עם המיאטה.

היא נראית מדהים! שאפו על העבודה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, שמח שזה מעניין מישהו :)

בעתיד הקרוב בוחן אופציות לצביעת הג'אנט עם פלסטידיפ, די-באדג'ינג (הורדת סמלים) והחלפת דוד אחורי למשהו עם צליל קצת יותר בשרני.

בנוסף יש קצת הירהורי כפירה ופזילה לכיוון ה-BRZ וה-M235 Convertible כי יש תינוקת בדרך שצריך לאכסן איפשהו.

נ.ב.

אם מישהו מהמנהלים במקרה רואה את ההודעה אשמח לשנות את הכותרת של הנושא ל-"חוויות אחזקה של מאזדה מיאטה NC - שירשור מתגלגל"

עריכה אחרונה על ידי HyperViper

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל להבהיר, אני מדבר על יד2. אני חושב שברז אפשר להוציא בפחות מ-200 חדשה, ה-235 יותר באיזור ה-300 כך שממש לא מתומחרות דומה. הברז מאוד דומה בנוסחה למיאטה, רכב ספרטני, לא חזק מאוד אבל עם התנהגות מעולה. ה-235 מוסיפה יוקרה (הפרמטר שהכי פחות מעניין אותי, בטח אם אני צריך לשלם עליו אקסטרה) והרבה כוח לנוסחה של ההתנהגות. ה-235 בניגוד לברז גם משמרת את עניין הקבריולט שיהיה לי מאוד קשה להיפרד ממנו אם אעבור לברז. לטעמי הברז יפה בהרבה מה-235 שזה דווקא פרמטר חשוב בשבילי. בקיצור, יש עוד דרך ארוכה עד שאחליט על הרכב הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל להבהיר, אני מדבר על יד2. אני חושב שברז אפשר להוציא בפחות מ-200 חדשה, ה-235 יותר באיזור ה-300 כך שממש לא מתומחרות דומה. הברז מאוד דומה בנוסחה למיאטה, רכב ספרטני, לא חזק מאוד אבל עם התנהגות מעולה. ה-235 מוסיפה יוקרה (הפרמטר שהכי פחות מעניין אותי, בטח אם אני צריך לשלם עליו אקסטרה) והרבה כוח לנוסחה של ההתנהגות. ה-235 בניגוד לברז גם משמרת את עניין הקבריולט שיהיה לי מאוד קשה להיפרד ממנו אם אעבור לברז. לטעמי הברז יפה בהרבה מה-235 שזה דווקא פרמטר חשוב בשבילי. בקיצור, יש עוד דרך ארוכה עד שאחליט על הרכב הבא.

כבר חשבתי לתת לב.מ.וו מחיאות כפיים על תמחור של 220+-

אם ילד זה הגורם למחליפה לדעתי הפרקטיות של 235 מנצחת די בנוק-אאוט.

בין אם תחליף או לא, בהצלחה :mm_yeah:

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, ברז חדשה נמכרת מאוד קרוב למחירון שלה, בטח לא בפחות מ 200

Sent from my LG-F600S using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בנוגע לגיר, כתבת שאחרי שהחלפת שמן גיר ליותר איכותי נפתרה הבעיה בימים קרים שהגיר עוד קר שההילוכים עובדים חלק,

האם זה פתר את כל בעיות העברות, גם עניין ההעברה מראשון לשני והגיר אחרי ההחלפה עובד חלק לגמרי ?\

אני שואל כיוון שגם אני כרגע נוסע על רכב ידני מסוג פיקנטו וההילוכים אצלי לא נכנסים חלק ובמיוחד בימים קרים וזה ממש מבאס אותי ומוריד לי מגיר ידני, אמנם הרכב שלי לא ספורטיבי אבל שאני רוצה קצת לסוע מהר ולמשוך הילוכים זה מוציא את כל הכיף, אולי להחליף שמן גם ברכב שלי יפתור את הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגיר - ההעברה מראשון לשני היא בעיה מוכרת במיאטה ונפתרת עם שמן מאוד ספיציפי (של מוטוקראפט), לא בטוח שהייתי משליך מזה לגבי הפיקאנטו (לא בגלל שהיא לא ספורטיבית, אלא משום שהיא...רכב אחר).

לגבי ה-235 קבריו - יצא לי לעשות עליה סיבוב בכביש "נכון" לפני שבוע. הרכב מאוד כבד (קרוב ל-1700 ק"ג!) ומרגישים את המשקל. ההתנהגות בסדר, אבל הוא לא מרגיש מאוד חזק בגלל המשקל והוא יותר מנומס מאשר מרגש. שיקולים פיננסים בצד - לא הייתי פוזל לכיוון הזה כמחליפה (אולי 135\235 לא קבריו - לא נהגתי). BRZ דווקא כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי 125M?

חדשה ויקרה מידי (אחרי הרכישה צריך עוד לתחזק אותה) ובנוסף אני מוותר על עניין הגג הנפתח. זו אופציה, אבל עדיין אעדיף את ה-BRZ אם רק אוכל למצוא אחת ידנית לבנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשה ויקרה מידי (אחרי הרכישה צריך עוד לתחזק אותה) ובנוסף אני מוותר על עניין הגג הנפתח. זו אופציה, אבל עדיין אעדיף את ה-BRZ אם רק אוכל למצוא אחת ידנית לבנה...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?588448-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-BRZ-%D7%AA%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9A-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%94

אני חושב שהיא עומדת למכירה כרגע

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם כל להיות צעיר וטיפש:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אחרי הרבה חקר שוק הבנתי שאין לי תחליף למיאטה והחלטתי להישאר איתה ולהמשיך לשפר אותה לטעמי האישי.

השיפור האחרון כלל הוספה של מוטות מייצבים (Sway Bars) של פרוגרס, גם מלפנים וגם מאחור.

המוטות המייצבים מחברים בין המתלים של שני צידי הרכב (ימין ומשאל) ומונעים זוויות גילגול (Body roll).

לאחר התקנת המוטות המייצבים הרכב מרגיש חד יותר, מגיב מהר יותר לשינויי כיוון, מתייצב בפניה מהר יותר ונשלט יותר בזמן היגוי יתר.

לפני ההתקנה לא חשבתי שההשפעה תהיה דרמטית, אבל שמחתי לגלות שהשינוי אכן מורגש מאוד ומוסיף המון לחווית הנהיגה היומיומית.

יש כבר עוד חלקים חדשים בדואר, עדכונים בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...