Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בדו"ח אחד ניתן להאשים בשני סעיפים?

שימו לב! השרשור הזה בן 3832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שוב מודה לכולם על התגובות.

אם הבנתי את ישה נכון הוא מתכוון לכך שגם אם אין מכסת דו"חות רשמית, הרי שוטר שיחזור לתחנה ללא דו"חות עלול להיחשב בטעות (או שלא) כאחד ששם מזגן ונח ברכב. ייתכן ואין מכסה רשמית, אבל שוטר שרוצה להיראות כאחד שעובר, תמיד יישאף לחלק כמה שיותר דו"חות. לעתים, גם אם הדו"חות לא צודקים (אבל זה כבר נושא לשרשור אחר).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל השוטרים בהווה ובעבר

האם המפכ"ל משקר ? לא יודע מה קורה אצלו במשטרה? או אתם לא מספרים לנו את האמת?

תקראו כאן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4067130,00.html

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לך לא !!!!!!!!!!!

המפכ"ל לא יודע מה קורה,אני בא מהשטח 26 שנה לא ישבתי מתחת למזגן ,ואתה יכול להאמין לי(אים אתה רוצה אתה לא חייב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האשמה חמורה כלפי המפכ"ל

וקרא כאן http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2825248,00.html

וכאן http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3525228,00.html

נאמר כבר מזמן

"אֵין עָשָׁן בְּלֹא אֵשׁ, וְלֹא אֵשׁ בְּלֹא עָשָׁן." (ספר הזוהר).

גם יניב אלפא טוען שהיה אבל כיום אין.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לך לא !!!!!!!!!!!

המפכ"ל לא יודע מה קורה,אני בא מהשטח 26 שנה לא ישבתי מתחת למזגן ,ואתה יכול להאמין לי(אים אתה רוצה אתה לא חייב)

לא מה? שאין מכסות?

קרא שוב מה שכתב ישה, גם אם אין מכסות פורמליות, המפקד ישאל אותך מה עשית כל היום? אתה תספר שכולם סביבך נהגו כמו האימא תרזה ולא ראית שום עילה לדו"ח - הוא יגיד לך בסדר וימשיך הלאה.

למחר אותו ריטואל וגם ביום שאחרי, עד שיהיה לך ברור שקיים מספר מקובל של דוחות שנהוג להביא מהשטח, מספר שנחשב לסביר, מספר שיראה שפתחת עיניים כל המשמרת, אבל גם לא דפקת סתם את האזרח.

תרצה או לא - בארגון היררכי כמו המשטרה כולם יודעים מה מצופה מהם, אפילו כשאין מדיניות פורמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מה? שאין מכסות?

קרא שוב מה שכתב ישה, גם אם אין מכסות פורמליות, המפקד ישאל אותך מה עשית כל היום? אתה תספר שכולם סביבך נהגו כמו האימא תרזה ולא ראית שום עילה לדו"ח - הוא יגיד לך בסדר וימשיך הלאה.

למחר אותו ריטואל וגם ביום שאחרי, עד שיהיה לך ברור שקיים מספר מקובל של דוחות שנהוג להביא מהשטח, מספר שנחשב לסביר, מספר שיראה שפתחת עיניים כל המשמרת, אבל גם לא דפקת סתם את האזרח.

תרצה או לא - בארגון היררכי כמו המשטרה כולם יודעים מה מצופה מהם, אפילו כשאין מדיניות פורמלית.

שלום לך

אם קראת מה שכתבתי לפני לא היית מגיב כך ,ואני יסביר לך,שוטר תנועה מתעסק אך ורקבתנועה בלבד,כלומר 8 שעות נטו שהוא בקטע שנימסר לו עושה את העבודה,אי לכך לא יתכן שיגיע עם דוח אחד או שניים,אני מוכן לקחת אותך עם הרכב שלי ואתה תצביע על עבירות תנועה וכך תיראה שאפשר למלא שק מלא של דוחות,ישנם שוטרים שיעשו את זה אבל אם תגיע לסוף משמרת עם 8 דוחת לערך שזה בממוצע דוח לשעה זה בסדר גמור ואף קצין לא יכול להגיד דבר מה לגבי זה ,כמובן שאם לא יהיו לך דוחות כלל ,סימן שלא היית בשטח וישבת כל המשמרת לשתות קפה ,להגיד לך ששוטרים לא משקרים אני ישקר לך,

אני הייתי מגיע גם עם 3 דוחות ולא היה קורה כלום, אם לא היה תאונה בקטע שלי כולם הרוויחו .סיסמאות וכתבות תמיד היו ותמיד יהיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תגיע לסוף משמרת עם 8 דוחת לערך שזה בממוצע דוח לשעה זה בסדר גמור ואף קצין לא יכול להגיד דבר מה לגבי זה ,כמובן שאם לא יהיו לך דוחות כלל ,סימן שלא היית בשטח וישבת כל המשמרת לשתות קפה ,להגיד לך ששוטרים לא משקרים אני ישקר לך,

אני הייתי מגיע גם עם 3 דוחות ולא היה קורה כלום, אם לא היה תאונה בקטע שלי כולם הרוויחו .סיסמאות וכתבות תמיד היו ותמיד יהיו.

נו, וזה עוד כשהנחתום מעיד על עיסתו... :lol:

קרא את מה שאתה כתבת, אתה עצמך כותב שאולי אין מכסות אבל נורמה כמותית בוודאי ובוודאי שיש.

אתה יודע מה? גם השוטרים שממלאים שקי דו"חות לא יכולים להתמיד עם זה, כי מהר מאוד יבואו הקולגות שלהם ויסבירו להם ב"עדינות" שכזו כמות מוציאה אותם לא טוב ואם הכמות לא תצומצם בהקדם אז כל הקבוצה תקום עליהם...

משמע, יש שביל זהב שבין לרצות את המפקדים לבין לא להרגיז את הקולגות, שעומד ככול הנראה על שמונה דו"חות למשמרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לדוחות,השוטר מטפל בארועים שונים במהלך המשמרת,איסופים של שוטרים לעיתים לפני ואחרי משמרות,ועוד דברים.

הניידות מופיעות על מסך,ובכל זמן נתון אפשר לדעת היכן הניידת נמצאת,כמו כן ישנה אפשרות לבדוק כמה קמ הניידת צברה במהלך המשמרת,כך שעיניין. מכסת הדוחות לפחות ממה שאני ראיתי הוא בועה שנופחה למימדים לא הגיוניים.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...