Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בV7 כחומר ניקוי?

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם צודקים אם מניחים שהוא QD בלבד, אבל זה לא כך.

הוא גם מכיל תוספי הגנה ומתפקד כאוטם, עמיד פחות או יותר זו כבר שאלה אחרת, אבל כן, הוא בהחלט אוטם.

ודבר שני, למה כל יום?

כ QD בלבד, אין ספק שיש מוצרים אחרים משתלמים יותר, אבל יש להעריך ןלהבין את מאפייניו השונים של המוצר כדי לדעת מתי וכיצד להשתמש בו, לא סתם זה אחד המוצרים האהובים והנמכרים יותר, גם בחו״ל וגם אצלנו בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבר: כיסוי לרכב ככלל הוא מקדם שריטות בגלל שהוא מתנפנף ומשייף את הפח,בגלל שבתהליך ההשמה וההורדה שלו הוא לעתים נגרר על הפח ובגלל שכשיש רוח חזקה לשים אותו ולהוריד אותו בלי לשרוט זה כמעט בלתי אפשרי.

תוסיף לזה שכבה דקיקה של אבק וזה ממש כמו ניר זכוכית עדין על הצבע.

ובגלל שבישום QD יש גם אלמנט של סיכון ושריטות ושישום QD לא מבטל את הסיכון שבשריטות מכיסוי אלה רק מוריד אותו,אני יום יום מתלבט האם לשים כיסוי ולהגן מהשמש המזרח תיכונית שלנו..או להסתכן בסווירלים חדשים..כל אחד והבעיות שלו..

הבנתי, בחיי שגם אני עובר את אותו הדבר כל יום. אני די בטוח שהכיסוי עושה לי סווירלים, ותהילך הוא בדיוק מה שאתה מתאר. יחד עם זאת הצמחיה והציפורים (גם תוכים יש פה...) זו גם בעיה.

מבין אותך לחלוטין.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לנסות את הONR, במיוחד אחרי שנשארתי מאוכזב מאוד מהסבון גולד של מגווריס וקצת מאוכזב ממר פינק.

הוא מעולה. אני משתמש בו בעיקר כהכנה לשטיפה או כQD, ובעצתו של קונוורת' אני גם מחזיק אחד קבוע בבגאז' יחד עם מטלית מיקרופייבר במידה וציפור תחליט לתת את אותותיה על הרכב. שאעשה פלסטלינה אשתמש בו כחומר סיכוך.

אבל, וזה אבל גדול, כשמפו לרחיצה הוא מאד יקר, קח את זה בחשבון.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מעולה. אני משתמש בו בעיקר כהכנה לשטיפה או כQD, ובעצתו של קונוורת' אני גם מחזיק אחד קבוע בבגאז' יחד עם מטלית מיקרופייבר במידה וציפור תחליט לתת את אותותיה על הרכב. שאעשה פלסטלינה אשתמש בו כחומר סיכוך.

זה לא "אבל" כזה גדול לדעתי. בשימוש נכון שזה אומר 1oZ משהו כמו 30 מיליליטר לקצת יותר מ7 ליטר מים זה אפילו דיי חסכוני. כשמפו המטרה של ה onr היא למנוע את הצורך בצינור מים זורמים ואת זה הוא עושה מצויין. בקבוק ליטר מספיק להמון זמן.

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צודקים אם מניחים שהוא QD בלבד, אבל זה לא כך.

הוא גם מכיל תוספי הגנה ומתפקד כאוטם, עמיד פחות או יותר זו כבר שאלה אחרת, אבל כן, הוא בהחלט אוטם.

ודבר שני, למה כל יום?

כ QD בלבד, אין ספק שיש מוצרים אחרים משתלמים יותר, אבל יש להעריך ןלהבין את מאפייניו השונים של המוצר כדי לדעת מתי וכיצד להשתמש בו, לא סתם זה אחד המוצרים האהובים והנמכרים יותר, גם בחו״ל וגם אצלנו בארץ.

Qd

כל יום רק בהנחה ומכסים את האוטו. אין טעם להשתמש ב Qd כל יום אם לא מכסים.

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הכל מלבד זה שהוא יקר כשמפו.

אלו המלצות היצרן:

30ml for 7.68 liters - 3.9ml for 1 liter עבור שמפו

15.6ml for one liter חומר סיכה לפלסטלינה

62.5ml for one liter תרסיס בסגנון QD

שים לב שעבור שימוש כשמפו המוצר הזה הופך להיות המוצר הכי חסכוני על הפלנטה.

בתור QD הוא "מבזבז" הכי הרבה חומר ולא סתם, על מנת למזער כל אפשרות להיווצרות סווירלים חדשים.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי היום שימוש ראשון בV7, ציפיתי ליותר.

מה שכן הוא דיי חסכוני.

נצלתי את ההזדמנות ופרקתי את הריפוד בגאז וניקיתי עם מברשת וALL CLEAN של CG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...