Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בV7 כחומר ניקוי?

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז שבוע שעבר עשיתי טיפול רציני לאוטו.

עבר שבוע וכבר יש עליו קצת אבק, והיה אפילו מעט קקי של ציפורים שבזכות המזרה לא התחבר עם הצבע.

אני מתלבט בין לשטוף את האוטו לפשוט לעבור עליו עם הV7, זה אפשרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, יש הבדל בין ספריי ווקס ( או ספריי סילנט ) לבין QUICK DETAILER.

ספריי ווקס הוא ללא חומר ניקוי

ספריי דיטיילר הוא עם חומר ניקוי.

פשוט מאוד... בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי היצרן המוצר הזה משמש גם כ QD ועל כן מותר לנקות בעזרתו.

באופן אישי אני חושב שניקוי בשיטת QD הוא מיותר, מזיק וגם מבזבז הרבה חומר.

אנחנו חיים במדינה מאוד מאובקת, תכין את עצמך לשריטות חדשות. קח דלי תנקה כמו שצריך, עבודה של חצי שעה, שעה. לאחר מכן בזמן הניגוב תרסס קצת V7 לברק סופי.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי היצרן המוצר הזה משמש גם כ QD ועל כן מותר לנקות בעזרתו.

באופן אישי אני חושב שניקוי בשיטת QD הוא מיותר, מזיק וגם מבזבז הרבה חומר.

אנחנו חיים במדינה מאוד מאובקת, תכין את עצמך לשריטות חדשות. קח דלי תנקה כמו שצריך, עבודה של חצי שעה, שעה. לאחר מכן בזמן הניגוב תרסס קצת V7 לברק סופי.

מי שמכסה את הרכב חייב כל יום להריץ QD בעדינות כדי להוריד את הסיכוי לשריטות.. נושא כאוב משהו בשבילי.

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמכסה את הרכב חייב כל יום להריץ QD בעדינות כדי להוריד את הסיכוי לשריטות.. נושא כאוב משהו בשבילי.

תוכל להסביר?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לנקות איתו שכבת אבק דקה, וזו אחת ממטרותיו העיקריות.

קח בחשבון שבניגוד למה שאמרו כאן, לא המון חומר מתבזבז על כל שימוש, כי צריך רק 2-3 שפריצים לכל פאנל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להסביר?

הסבר: כיסוי לרכב ככלל הוא מקדם שריטות בגלל שהוא מתנפנף ומשייף את הפח,בגלל שבתהליך ההשמה וההורדה שלו הוא לעתים נגרר על הפח ובגלל שכשיש רוח חזקה לשים אותו ולהוריד אותו בלי לשרוט זה כמעט בלתי אפשרי.

תוסיף לזה שכבה דקיקה של אבק וזה ממש כמו ניר זכוכית עדין על הצבע.

ובגלל שבישום QD יש גם אלמנט של סיכון ושריטות ושישום QD לא מבטל את הסיכון שבשריטות מכיסוי אלה רק מוריד אותו,אני יום יום מתלבט האם לשים כיסוי ולהגן מהשמש המזרח תיכונית שלנו..או להסתכן בסווירלים חדשים..כל אחד והבעיות שלו..

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבניגוד למה שאמרו כאן, לא המון חומר מתבזבז על כל שימוש, כי צריך רק 2-3 שפריצים לכל פאנל.

תנסה להוריד עם V7 אבק ממכסה מנוע של 159, זה כבר 20% בקבוק.

החומר הוא נהדר, והברק שלו מחזיק יפה גם שמצטבר אבק (הרכב שלי שחור), אבל QD ב 109 ש''ח!!

C4 1.6 thp exclusive Made in France- Prefected in my garage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשתמש יום יום ב V7? יקר בכל קנה מידה לדעתי ,זה לא QD שאפשר להשתמש בו יום יום.3 שפריצים על כל פאנל זה בערך 20 על כל האוטו..צ'יק צאק הלכו 109 שקלים,אולי כחיזוק פעם בשבוע לשכבת הגנה קיימת .ה QD הכי משתלם לדעתי הוא תמיסה מדוללת של ONR.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...