Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על go green-waterless wash system של chemical guys.

שימו לב! השרשור הזה בן 4051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי הONR דיי שובר את השוק של הGO GREEN

אני מתיז עם ספריי של ליטר (שמערובב עם שלושה פקקים) על לשלשת ציפורים וכל ליכלוך שנראה לי קשה כמה לחיצות ולהכלוך פשוט מחליק מהרכב אין צורך לשפשף .

החסרון היחיד של הONR שהוא לא מצליח להוריד זבובים שנמרחים על הטמבון הקדמי אבל זה כבר סיפור אחר :)

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה, בדיוק אתמול שטפתי את הרכב אחרי טיול שלנו לצפון. כל החזית של הרכב היתה מפוצצת בפגרים

של זבובים, יתושים ועוד כל מיני יצורים לא מזוהים. אחרי מריחה שך ה ONR והמתנה של דקה, הכל

ירד מהרכב בניגוב קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני לא יודע באיזו מהירות הייתי שאותם יצורים החזירו את נשמתם לבורא,

אבל אני מניח שחלק מהם עשו זאת במהירות גבוהה. והשאריות שלהם ״נחו״ על הרכב

קצת יותר משבוע, ככה שהם היו דיי דבוקים, והתכוננתי למלחמה לא קטנה איתם,

כי אני זוכר כמה קשה להוריד את זה מהרכב. אבל החומר הפתיע אותי שוב,

והכל ירד ממש בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטע של כביש 1 בדיוק לפני היציאה של נתבג יש מכה של מילוניי יתושים (ואני ממש לא מגזים)

ובנוסף לזה מהירות גבוה קצת גרמה לבערך 7/8 יתושים להידבק לי ולעשות שקע בלקה בטמבון היתי צריך ALL PURPOSE בשביל להוריד את היתושים או קצת פלסטלינה .

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזור מוכר לי. בעבר שהיתה לי בימר אחרת, והייתי רווק הולל;-) כל נסיעה שלי לירושלים וחזרה,

והרכב היה נראה כמו בית קברות ליתושים. בד״כ זה היה בימי שישי, ואז בשבת השוטפים בתחנת

שטיפה היו מקללים את היתושים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש פס קישוט בגריל ויש מין שקע כזה, הרבה מהזבובים נתקעים שם (שהם עוד שלמים), אני מוריד אותם עם סבון רגיל לרכב אבל משתמש במרסס יד שיכול לבנות לחץ ואפשר לכוון אותו אם רוצים שיכסה שטח גדול או שיהיה זרם חזק יחסית וממוקד.

הזבובים נתקעים מתחת לפס הניקל הזה

images?q=tbn:ANd9GcSXM8D14HBA5quLUmQXhYeiS0LeH1hvovZvk4KvAqt5vdvzPafCLQ

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיעבד, הייתי אכן מעדיף לרכוש ONR על פני GO GREEN ומסיבה אחת בלבד והיא - כמו שציינתי כבר- היחס בין הכמות למחיר.

(אני לא בא בתלונות ליבואן. סה"כ המחיר בארץ אחרי שקלול דומה מאוד למחיר בחו"ל)

עם זאת, אני עדיין מופתע מהעומק והברק שמותיר החומר הזה ובמיוחד מקלות היישום שלו, שלא דורשת מאמץ כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיעבד, הייתי אכן מעדיף לרכוש ONR על פני GO GREEN ומסיבה אחת בלבד והיא - כמו שציינתי כבר- היחס בין הכמות למחיר.

(אני לא בא בתלונות ליבואן. סה"כ המחיר בארץ אחרי שקלול דומה מאוד למחיר בחו"ל)

עם זאת, אני עדיין מופתע מהעומק והברק שמותיר החומר הזה ובמיוחד מקלות היישום שלו, שלא דורשת מאמץ כלל.

בסה"כ אין לי אינטרס להמליץ על מוצר אחד או אחר מבין השניים, את שניהם אנו מייבאים, ובשניהם יש לנו מחיר תחרותי מאוד.

אז אני אומר זאת כמשתמש ולא כמוכר:

יש פעמים שאני מעדיף את Go Green ללא ספק, כי ביישום של תרסיס גיליתי שהוא נותן תוצאות טובות וחזקות יותר, והוא מעניק ברק שלא יבייש ווקס של 300 ש"ח.

א-ב-ל, אם מדובר בשטיפת הרכב ביום שישי, ויש זמן לשטוף עם דלי מים וספוג, אין ספק של ONR יש יתרון מצוין הן מבחינת כמות פר שימוש, והן מבחינת תוצאה שכן בגלל כמות המים הוא מגיע לחלקים סמוים אליהם Go Green לא מגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה כללית: אתמול קיבלתי את המשלוח שלי (הזמנתי בשבת ויום שני כבר אצלי- מדהים!!)

רכשתי בנוסף לעוד כמה דברים גם את הMR.PINK ולא רשום יחס דילול על המדבקה, יש למישהו מושג?

יש לי גם מכונת לחץ מים, ויש אקדח קצף עם מיכל לסבון, יש למישהו מושג כמה להשים במיכל הקצפה? כלומר אני לא מאמין שצריך למלא הכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה כללית: אתמול קיבלתי את המשלוח שלי (הזמנתי בשבת ויום שני כבר אצלי- מדהים!!)

רכשתי בנוסף לעוד כמה דברים גם את הMR.PINK ולא רשום יחס דילול על המדבקה, יש למישהו מושג?

יש לי גם מכונת לחץ מים, ויש אקדח קצף עם מיכל לסבון, יש למישהו מושג כמה להשים במיכל הקצפה? כלומר אני לא מאמין שצריך למלא הכול.

כן כבר דובר פה בפורום על הפרט המהותי הזה שחסר על המדבקה, במשלוח הבא נדאג לתקן את זה.

עד אז, יחס הדילול של Mr Pink הוא עד 1:4000

לשימוש ביתי ניתן לדלל 30 מ"ל שמפו, עם 7.5 ליטר מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...