Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגה בקיץ: פורמולה 1 בירושלים (צילומים מהארוע מעמוד 5 בשרשור)

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורמולה ירושלים - הסרטון שלנו

עדיין מנסים להתאושש ובמקביל מנסים להנציח את החוויה העצומה הזו. אז שידלנו את אסף שרביט, מ-סבוטאג' הפקות, שיכין לנו סרטון קצר למזכרת. והוא הכין. תיהנו

http://motocarnew.allmag.co.il/page/177239

סרטון של כל הפרארי והמזראטי שהיו ועשו סיבוב בסוף הפורמולה Jerusa

F1 2013 - Ferrari - On board (front camera) with Fisichella - Demo in Jerusalem

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

(מצד אחד אני רוצה להגיב, מצד שני לא רוצה לקלקל את השרשור הזה)

אז ככה:

אמא שלי גרה בירושלים הרבה שנים, אני פעם גרתי באזור (מעלה אדומים), כיום אני חיפאי (ומאוהב בחיפה).

מהסתכלות מהצד, ראש העיר הנוכחי של ירושלים עושה המון כדי למנף עיר, שמראש צועדת לכישלון כלכלי ותדמיתי (ערבים, חרדים, וכל יתר האוכלוסיות העניות שנתמכות ע"י הציבור ברמה כזו או אחרת).

אני מדבר על הטבות לסטודנטים, הרכבת הקלה, אירועים רבים בעיר, תערוכות מופעים, וכמובן האירוע האחרון שעשה היסטוריה בעיר (ובישראל בכלל). הכל - רק כדי "להנשים" את העיר הזאת, שכולה מלאה שסעים ופערים מכל הסוגים שמלמדים בסוציולוגיה.

הכי קל להרים אירוע כזה באיזה אצטדיון נוצץ בגוש דן, לגבות 400-800 שקל לכרטיס ולעשות את זה בסביבה סגורה וסטרילית לאלה שיכולים להרשות לעצמם.

ברקת הצליח להרים אותו על רחובות ירושלים העתיקה, ועוד עם 2.5 קילומטר של אזורי צפיה בחינם לכל מי שרצה!

רק על זה כבר מגיע לו שאפו.

עכשיו בכל הקשור לארנונה - ובכן, זה אף פעם לא נעים כשמכניסים לנו יד לכיס, אבל הדברים לא באים בחינם, ולחייב אוכלוסיות חרדיות/ערביות לשבור את הסטטוס קוו ולהתחיל לשלם מיסים כאלה או אחרים שלא שילמו מעולם - זה תפקיד הממשלה קודם כל. (ותראה איזה ברדק הולך שם על כל סעיף תקציבי).

אם היו מעלים ארנונה - ולצד זה לא היה קורה כלום בעיר, הייתי אומר שאתה צודק, אבל לדעתי העיר עברה לא מעט שינויים חיוביים בשנים האחרונות, ולכן גם העלאת הארנונה מרגישה (לדעתי) פחות כואבת.

שורה תחתונה:

אני לא תמים - ומן הסתם אירוע כזה מוסיף המון נקודות בבחירות הקרובות לעיריה.

אני חושב שאירועים כאלה מעלים את המודעות לעיר בכל העולם

אירועים כמו אלו, יחד עם מיתוג נכון - עוזרים לתדמית של ישראל בעולם

אירועים כאלה - מעלים מאוד את המודעות לספורט המוטורי בישראל (שלשמו רובנו התכנסנו כאן ברמה כזו או אחרת).

האירוע גם נתן במה מרכזית לנציגים הישראלים של הספורט, ולדעתי באירועים הבאים בהחלט ניתן אף לשלב נציגות רבה יותר מתחומים נוספים.

גם עם העיניים הכי ציניות - היה כאן אירוע מרשים וראשון מסוגו, ואני מקווה שבהחלט לא האחרון!

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לכולם. אנא ממכם אנשים נכנסים לכאן לשרשור לראות תמונות וסרטים מעמוד 5 כמו שמופיע בכותרת אז את כל הדיבורים והדעות תפתחו באוףטופיק נושא לגבי האירוע ותדונו שם. תודה. שרפתם לי את ההפסקה עם כל הדיונים במקום להסתכל על תמונות. :-)

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי קצת מצד מי שהשתתף, יעזור למי שיש בעיה עם הארוע:

אני השתתפתי בארוע עם שתי מכוניות: אמפרזה ופורד אסקורט (נהוגה ע"י בני איל ולידו ישבה ביתי לירון).

אני חייב להודות שבמשך כל היום הראשון, הרגשתי די מושפל - לא פחות ולא יותר. האורחים מחו"ל היו בפיטס ממוזג ואנחנו היינו כל היום בשמש. ביום הראשון עלינו על המסלול רק בסוף היום. נאמר לנו שעלינו לנסוע אחרי "פייסקאר" שתיסע במהירות 50 קמ"ש. נשמע מבאס לאללה.

בזכות קובי כהן, גם הוא באימפרזה, היה מדהים. קובי פתח מרחק מהמוביל כך שיכולנו לתת "חזק" בגז.כל פעם קטע מהיר ואח"כ עצירה במקום. בכל פעם שנעצרנו, הקהל (שהיה מאד קרוב למסלול) עטף אותנו באהבה. הייתי בהלם. לא ציפיתי לכך.

כשהגענו אל מול הטריבונות, ניסינו (לא בהצלחה יתרה) לסובב במקום את האימפרזות. רק איל (הבן שלי) עם האסקורט הכתומה, הרייזרים ויובל עם המפלץ הצהוב שלו, הצליחו. אני לא יודע איך ולמה אבל הקהל היה באקסטזה. גם ראינו זאת, גם שמענו וגם סיפרו לנו אח"כ.

נאמר לי שהשידור הישיר בערוץ 5, היה אמור להסגר ב - 19:00. אלי אילדיס החל במשפטי סגירת השידור ואז הוא ראה אותנו מגיעים. אני לא יודע בזכות מי אבל, השידור הישיר נמשך עד שאנחנו סיימנו. כל הכבוד!

בזכות ההצלחה, הוחלט למחרת שאנחנו, הספורטאים הישראלים, נפתח את היום.

תגידו מה שתרצו - בעיני זוהי הצלחה אדירה.

אוסיף ואספר על כך שהנהיגה בצל החומה, תחת מגדל דוד שרפה לי את כל החושים. אי אפשר לתאר. זר לא יבין זאת לעולם ...

תודה רבה לצלמים על התמונות המהממות. את התמונות המצורפות צילמו: יונתן גוטמן וגלעד קוולרצ'ק.

IMG_1979.jpg

IMG_1981.jpg

IMG_2002.JPG

ניר בן-ארי

מוסך 'דרך השטח בשרון'

קיבוץ שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר, חייב לציין שייצגתם את ישראל בכבוד ובהרכב מרשים!

היה לי גם חשוב לתעד לא רק את הרכבים היוקרתיים מחו"ל, אלא גם את הצוותים הישראלים על המסלול!

לא היה לי מושג שאתם משתתפים באירוע, וממש התרגשתי לספר לאמא שלי (שהייתה איתי) וגם לכמה ילדים שממש התלהבו באירוע, שאני זכיתי בזמנו לסיבוב ביחד איתך על האסקורט על המסלול בנחשונים!

כל הכבוד על הייצוג באירוע!

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירושלים מהפרארי של פיסיקלה

צילום נדיר של עיר הקודש ממצלמת הרכב של מכונית הפורמולה 1

http://reshet.tv/Shows/specialsreshet_video/article,9193/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורמולה 1 ירושלים: תיעודים ברשת (וידאו)

20.06.13 מערכת אוטו | צילם: תמונות: רונן טופלברג, תומר פדר, גלעד קוולרצ'יק, אריק צוקרמן; וידאו: NextgenAutoVideos

נתקעתם בעבודה? התעוורתם זמנית? לא הסתפקתם בגלריה? קבלו את הסרטונים הכי שווים מהמופע הנהדר

http://www.auto.co.il/view.aspx?article=30139

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפו: ההקפה של דני פרומצ'נקו בפורמולה ירושלים (וידאו)

27.06.13 מערכת אוטו | צילם: תמונות: תומר פדר, רונן טופלברג, גלעד קוולרצ'יק

וידאו בלעדי מתא הנוסעים של אחת המכוניות שהשתתפו במופע הראווה של פורמולה 1 בירושלים

http://www.auto.co.il/view.aspx?article=30160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Boaz Korpel

הביקור של פרארי בירושלים ממשיך לחמם את ליבם של אנשי הסקודריה שהפיקו קליפ חדש שמוקדש לקהל הישראלי ולחוויה הנפלאה שהוא חווה ביומיים של אקשן מוטורי ברחובות הבירה. אולי תמצאו כאן את עצמכם בסרטון או מישהו שאתם מכירים?

Jerusalem Peace Road Show - An unforgettable experience

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7eobg9Tsen4#at=72

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...