Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונובלוק לסאב P312D4 Rockford

dj.gals1
שימו לב! השרשור הזה בן 4130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברה, הזמנתי היום את הסאב של רוקפורד P312D4 Rockford , יצא לי לקרוא עליו הרבה דברים טובים.

אני צריך שתמליצו לי על מונובלוק איכותי שיתאים וינצל את הסאב הזה היטב ..

תקציב של 1000 ש"ח.

תודה רבה, ועל הדרך מה אומרים על הסאב שהזמנתי ? ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחדש הייתי הולך על רוקפורד P300-1

יש גם אופציות טובות מאוד למשומש בפורום "אודיו מכירה".

זה סאב חזק ונחמד ,קניתה את הגירסה החדשה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחדש הייתי הולך על רוקפורד P300-1

יש גם אופציות טובות מאוד למשומש בפורום "אודיו מכירה".

זה סאב חזק ונחמד ,קניתה את הגירסה החדשה ?

מכיוון שאין ביכולתי לפרסם פה לינקים אז קצת קשה לי לענות לך , אני לא יודע אם זה החדש ולא ידעתי שיש גירסה חדשה . זה הדגם P312D4 Rockford והסאב בצבע כסוף כזה ... איך אני יכול לדעת אם זו הגירסה החדשה ???

ולגבי ההמלצה של המגבר גם המוכר המליץ לי על המגבר הזה, אבל לפי מה שאני רואה הוא מספק 300 RMS ב 2 אום.

האם יהיה ניצולת לסאב עם זה ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנצל את הסאב הזה דרוש לפחות 700 וואט לדעתי. אני וג׳וניור בנינו למישהו תיבה לזוג סאבים כאלו על סלסטרה 1.6k והתוצאה הייתה מפתיעה ביותר. לא האמנתי שזוג סאבים כאלה פשוטים על הספק של 1600 וואט יכולים לעשות כלכך הרבה רעש.

אתה פתוח ליד שניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

P3001 שיוצר בארה"ב אלו מגברים מסדרת הפאנץ אשר ייצאו מוצלחים מאוד. כולם אומרים מהזמנים שרוקפורד ייצרו מגברים אמיתיים.

הוא מוכר כמגבר אנדרייטד. באמת התוצאה שהוא עושה עם הסאב הזה מצויינת, הוא מוציא ממנו מהסאב את המיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת? עד היום מגברים מסדרת הפאנץ׳ והפאוור אנדרייטד. אמנם לא כמו פעם שמגבר שמוצהר ל50 וואט לערוץ הוציא קרוב ל150-200 אבל לדוגמא הפאנץ 1000 הנוכחי מוצהר ל1000 וואט ובתעודת לידה נמדד 1300 וואט, סדרת פאוור 2500 מוצהר 2500 ומוציא 3200.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאין ביכולתי לפרסם פה לינקים אז קצת קשה לי לענות לך , אני לא יודע אם זה החדש ולא ידעתי שיש גירסה חדשה . זה הדגם P312D4 Rockford והסאב בצבע כסוף כזה ... איך אני יכול לדעת אם זו הגירסה החדשה ???

ולגבי ההמלצה של המגבר גם המוכר המליץ לי על המגבר הזה, אבל לפי מה שאני רואה הוא מספק 300 RMS ב 2 אום.

האם יהיה ניצולת לסאב עם זה ??

בתחתית הדף שלושת הגרסאות האחרונות של הסאב ,יש שתי גרסאות יותר חדשות.

http://www.sonicelectronix.com/item_2525_Rockford-Fosgate-Punch-P312D4.html

בנוגע ל-P300-1 זה מגבר שמספק מעל 400RMS בפועל ב-2 אום

ומניסיון עם השילוב הזה הוא עושה את העבודה ללא דופי.

http://www.sonicelectronix.com/item_9852_Rockford-Fosgate-Punch-P300-1.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחתית הדף שלושת הגרסאות האחרונות של הסאב ,יש שתי גרסאות יותר חדשות.

בנוגע ל-P300-1 זה מגבר שמספק מעל 400RMS בפועל ב-2 אום

ומניסיון עם השילוב הזה הוא עושה את העבודה ללא דופי.

בדקתי והדגמים האלה קצת יותר יקרים, עולה 1200 ש"ח. בכל אופן מה שהזמנתי נראה לי יעשה גם עבודה טובה. אני עוד רק לא סגור על מגבר חלק אומרים ככה וחלק ככה. בכלל מקרה P300-1 יעשה את העבודה ??? או שאולי יש לכם עוד המלצות בשבילי .. אני יכול לחרוג קצת עם עניין הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטווח של 1000 שח לחדש הרוקפורד P300-1 הוא אחד המגברים הטובים אם לא הטוב ביותר שאתה יכול לרכוש

כדי לרכוש מגבר משמעותית חזק או טוב ממנו אתה תצתרך להכפיל את התקציב.

ולדעתי אין שום צורך ה-P300-1 יעשה את העבודה ללא דופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...