Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לדייל של שקע מצת לרכב

cs2
שימו לב! השרשור הזה בן 4139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי דייל של שקע מפצל לרכב כולל usb תמונה של זה :

4POusb_4.jpg

עכשיו יש לי שאלה בקשר לזה ,האם המוצר יכול לגרום לנזק ?

הכוונה שאני נגיד מכניס 3 מכשירים במקביל ואת הusb זה לא יכול לגרום לקצר ?או לחימום יתר של המצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מכיר את הפריט הזה ו/או את מאפייניו הטכניים, אבל שמירה על כללי הזהירות כנראה לא תזיק ממש לאף אחד...:lol:

בדומה לכל רב-שקעים שלכולנו יש בבית, קח בחשבון כי תיתכן אופציה לעומס חשמלי שאולי תוכל להוביל לשרפת הפיוז, הדבר תלוי כמובן בצרכנים שתבחר לחבר לשקעים. לא ביג דיל.

טרם החיבור מומלץ כי תקרא בעיון את הוראות ו/או אזהרות היצרן ולמד את יתרונותיו וחסרונותיו של הפריט.

כך תימנע מראש מאי נעימות, חלילה (בתקווה שזה לא רשום בסינית/קוריאנית/יפנית/אינדונזית).

בהצלחה!

*ט.ל.ח. *אין באמור כדי להוות המלצה או אי-המלצה לרכישת הפריט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בצרכנים וההספק שהם דורשים.

אתה באמת צריך חיבור לשלושה מכשירים בו זמנית?

שים לב שתצטרך לעגן את החלק "המידלדל" כי אחרת הוא יתנדנד ויפריע בסיבובים. בדוק אם הגודל לא יפריע לנוסעים.

פעם קניתי בדיל אקסטרים מטען כזה עם חיבור USB יחיד (ואז הוא קבוע בשקע המצית), כבר איני זוכר אם עלה 2 או 4 דולרים.

השימוש בו לעיתים רחוקות בלבד. ככה שגם אם צריך לטעון מצלמת דרך , אין לחץ מצד המרכנים.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ ההגבלה בחשמל המצית ברכב היא כ 5-10A אמפר, קרא היטב את ההוראות בספר הרכב .

כך שאפשר לחבר 3 מכשירים אשר סה"כ יגיעו עד לאפשרות הצריכה המקסימלית .

במפצלים איכותיים - יש פיוז 5-10A בראש החוט המתחבר לשקע המצת - נמצא באיזור הפין לוחץ הקפיצי .

אשר אמור להישרף ולהגן במידה והצריכה גבוהה מהמומלץ .

קרא היטב את הנתונים הטכניים , וחבר מכשירים אשר לו עולים על צריכת האמפר A המומלץ למצית , ולמפצל .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד הייתי מסתובב עם מטען לדיבורית, מטען לטלפון ולGPS שמחוברים במקביל. לא היו לי בעיות גם כשהכל פעל באותו זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...