Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למחשב נייד עד 2500 ש"ח

אמיל221
שימו לב! השרשור הזה בן 4147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אחי מחפש מחשב נייד בין 2000-2500 ש"ח.

שימוש עיקרי: אינטרנט, סרטים, שירים

המחשב לא הולך לעלות משחקים כבדים מי יודע מה או תוכנות מסובכות.

1. איזה מחשב הייתם ממליצים לקנות?

2. בבאר שבע, באיזו חנות כדאי לקנות?

תודה רבה לעוזרים.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון אופציות עד 2500.

חפש מעבד I3 זיכרון 4 גיגה לפחות 500 גיג'ה אכסון של פירמה מוכרת.

כולם פחות או יותר זהים, HP DELL ASUS וכדו'...

סגנון כזה:

http://ksp.co.il/?select=.268..271.&list=1&sort=2&glist=1&uin=17181&txt_search=&buy=&minprice=&maxprice=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאין לך דרישות מיוחדות על המחשב, כדאי לך לבחור בקפידה את מי שיתן לך את השירות בבוא היום.

המלצותי ואזהרותי להלן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3569587&postcount=2

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי . אז אני מבין שאפשר ללכת על אחד מהחברות הידועות הנ"ל ובטווח מחירים האלה.

שמעתי על החנות הזו שהיא ממש מומלצת.

דגמים ספציפיים אולי?

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אחי מחפש מחשב נייד בין 2000-2500 ש"ח.

שימוש עיקרי: אינטרנט, סרטים, שירים

המחשב לא הולך לעלות משחקים כבדים מי יודע מה או תוכנות מסובכות.

1. איזה מחשב הייתם ממליצים לקנות?

2. בבאר שבע, באיזו חנות כדאי לקנות?

תודה רבה לעוזרים.

1. לדרישות שלך גם מחשב 15.6 בסיסי יספיק.

ממליץ על כל מה שהוא לא ACER או LENOVO IDEAPAD.

2. KSP, אייבורי, בית המחשב (אבל הם מוכרים יותר את מותג הבית שלהם - VISION, אבל יש שם מחירים טובים, אם תחליט לרכוש, תדבר איתי ואוכל לעזור לך לארגן מחיר טוב שם), לעיתים גם לבאג ואופיס דיפו יש מבצעים טובים.

הנה המלצות למספר מחשבים מKSP:

http://ksp.co.il/?select=.268..271.&list=1&sort=2&glist=0&uin=16998&txt_search=&buy=&minprice=&maxprice=

^ זה טוב אם לא מפריע לך להתקין ווינדוס בעצמך, אין לו רישיון.

עם מעט חריגה זה לא רע:

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=8448

אז כן, יכול להיות שבמסגרת התקציב שלך הצעתי לך מחשבים מעט יותר חלשים ממה שאפשר לקבל, אבל הצעתי לך מחשבים אמינים. יכולתי להציע לך LENOVO IDEAPAD עם מעבד I5, אבל זה מחשבים שמתפגרים בדרך כלל מהר. מניסיון.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה ברכישת מחשב משומש היא העובדה שאי אפשר ממש למדוד את הבלאי שיש לחלקים במחשבים, ובעיקר להרדיסק ולסוללה, שני רכיבים שנוטים לבלאי יחסית גבוה במחשבים ניידים.

מעבר לכך הסדרה היא VOSTRO, הסדרה העסקית של דל, אך לא הבכירה ביותר (הבכירה ביותר נקראת לטיטוד), אך איכות הבניה טובה מאוד והמחשבים ברמה גבוהה.

המחשב הנ"ל סביר בהחלט, אך אני סבור שעדיף לרכוש i3 23XX ולא i5 5XX.

בסך הכול למחשב 13.3 מדובר בבחירה טובה, אבל למי שלא יודע לבדוק - עדיף לא לקחת צ'אנס, כי הוא עשוי ליפול.

אני בעצמי בתור מי שמתעסק עם מחשבים ניידים, לא ממהר לרכוש יד שניה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, פשוט ידעתי שמדובר בסדרה איכותית יחסית וזכרתי שראיתי פה מישהו שמוכר.

אגב אני אפנה אליך גם בשאלה:

יש לי ASUS UX31E עם I5-2557 - אם יטופל כראוי יחזיק זמן :)?

בדרך כלל מחשבים נייחים אצלי מחזיקים כ8-9 שנים במצב כמעט חדש.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, פשוט ידעתי שמדובר בסדרה איכותית יחסית וזכרתי שראיתי פה מישהו שמוכר.

אגב אני אפנה אליך גם בשאלה:

יש לי ASUS UX31E עם I5-2557 - אם יטופל כראוי יחזיק זמן :)?

בדרך כלל מחשבים נייחים אצלי מחזיקים כ8-9 שנים במצב כמעט חדש.

יש לו SSD או הרדיסק רגיל?

ואכן VOSTRO סדרה איכותית.

מן הסתם תלוי באופן השימוש, מחשב שעובד הרבה כנראה יחזיק פחות.

בעבודה יצא לי לפגוש מחשבים עם בלאי רציני אחריי 3-4 שנים, שכבר דרשו החלפת הרדיסק, פירוק לצורך ניקוי מערכת קירור, מקשים מחוקים במקלדת וכו', ויצא לי לפגוש גם מחשבים בני 6-7 עם סוללה מקורית שעדיין מחזיקה קרוב לשעת עבודה, ההרדיסק תקין לחלוטין למעט רעש מכני (שזה בלאי טבעי), ללא בלאי פיזי כמעט, ובלי לכלוך כמעט במערכת הניקוי.

זה הכול עניין של אופן השימוש, כמות השימוש, ואיפה אתה משתמש. מן הסתם אם אתה משתמש במשרד או בבית ואתה עובד בסביבה נקייה, אז מערכת הקירור לא תתפוס הרבה אבק, אבל אתה עובד בשטח עם המחשב, יותר קל להכניס אבק למערכת הקירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו SSD או הרדיסק רגיל?

ואכן VOSTRO סדרה איכותית.

מן הסתם תלוי באופן השימוש, מחשב שעובד הרבה כנראה יחזיק פחות.

בעבודה יצא לי לפגוש מחשבים עם בלאי רציני אחריי 3-4 שנים, שכבר דרשו החלפת הרדיסק, פירוק לצורך ניקוי מערכת קירור, מקשים מחוקים במקלדת וכו', ויצא לי לפגוש גם מחשבים בני 6-7 עם סוללה מקורית שעדיין מחזיקה קרוב לשעת עבודה, ההרדיסק תקין לחלוטין למעט רעש מכני (שזה בלאי טבעי), ללא בלאי פיזי כמעט, ובלי לכלוך כמעט במערכת הניקוי.

זה הכול עניין של אופן השימוש, כמות השימוש, ואיפה אתה משתמש. מן הסתם אם אתה משתמש במשרד או בבית ואתה עובד בסביבה נקייה, אז מערכת הקירור לא תתפוס הרבה אבק, אבל אתה עובד בשטח עם המחשב, יותר קל להכניס אבק למערכת הקירור.

תודה לך!

128SSD.

בעיקר בבית.

אפשר טיפים להארכת חיי סוללה/שמירה ככל הניתן?

כרגע אני דיי מרוקן את הסוללה עד לכדי 9%~ ורק אז מחבר את המטען, ונותן לסוללה להטען עד 98~...

ואני בקושי מכבה את המחשב. אני חושב שבמשך חודשיים + כיביתי אותו אולי 3 פעמים (בנייח זה לא קורה אצלי :) ), בדרך כלל רק מצב SLEEP - יש המלצות אחרות? אני עושה משהו לא מומלץ?

שוב תודה!!

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך!

128SSD.

בעיקר בבית.

אפשר טיפים להארכת חיי סוללה/שמירה ככל הניתן?

כרגע אני דיי מרוקן את הסוללה עד לכדי 9%~ ורק אז מחבר את המטען, ונותן לסוללה להטען עד 98~...

ואני בקושי מכבה את המחשב. אני חושב שבמשך חודשיים + כיביתי אותו אולי 3 פעמים (בנייח זה לא קורה אצלי :) ), בדרך כלל רק מצב SLEEP - יש המלצות אחרות? אני עושה משהו לא מומלץ?

שוב תודה!!

SSD יותר עמיד, כי הוא לא מכני.

לשמור על הסוללה - לרוקן מדי פעם, ולא לבצע הרבה טעינות קצרות שלא מועילות לה.

לא לכבות זה לא נורא.

בכללי אופן השימוש שלך סביר על פניו. כנראה שזה יהיה מסוג המחשבים שרואים במעבדה אחריי כמה שנים טובות בשביל איזה פרמוט ואולי החלפת סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך? אני מפרמט לבד :-P

טוב תודה על זמנך וסליחה על החפירות!

אולי תפתח דיון דומה לשל ASAFASAF לתמיכת מחשבים :):lol:

זו סתם הייתה דוגמה :)

אני מטפל לבד לגמרי בכל השולחניים והניידים של משפחה, חברים ושלי כמובן :)

(וכמובן בעבודה).

זה לא חפירות, גם ככה משעמם לי בערב, אז מה אכפת לי לעזור לך? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...