Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: סקודה סיטיגו מושקת בישראל. מחיר - החל מ-60 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה הגדולה הקריטית של צ'מפיון היא השירות - ולצערי הרב מאוד, לא משנה כמה קודקודים החברה תרענן (באם מדובר בהנהלת הראשית או מנהלי המותגים), השירות נשאר זוועתי ומחריד כפי שהיה.

נדמה שאף אחד מהקודקודים הרעננים לא מביא עימו רוח שירותית, רק רצון גדול יותר למכור - וחבל מאוד שזה המצב, אך זה נפוץ ומוכר במדינת היהודים, בה בודדים בעלי המקצוע שיודעים לתת שירות אמיתי.

הדבר המצער יותר הוא שאין בארצנו יבואנית אחת שיודעת לתת שירות ברמה מספקת - לעיתים הן נותנות שירות יעיל ואדיב במהלך השנים הראשונות והטריות שלך כלקוח, לאחר מכן היחס מדרדר, הן חושבות שאתה בכיסן ומשם העניינים הופכים רק מתמרמרים.

יש יבואניות שיספקו לך שירות מופתי - עד שתתקיל אותן בתקלה מהותית, אותה הן לא יצליחו לפתור למרות שלל ניסויים כאלה ואחרים, הלקוח יהפוך ממורמר וכעוס ויבחר בדרכים אחרות (פחות מקובלות על היבואן) בכדי לפתור את המצב הראוי - ואז תכנס לסוג של רשימה שחורה במוסך המטפל, משם העניינים רק ימשיכו ויתגלגלו למקומות שלא היו אמורים להגיע אליהם כלל וכלל (זה מה שקרה לנו עם הפאביה האפורה והלימונית).

אציין כי מנהל המחלקה הטכנית ולבסוף גם מנהל המותג דאז - ניסו להגיע לפתרון, הוטסו לצ'כיה בניסיון לפתור את התקלה, אך זה לא עזר. הכעס שלנו היה לגבי הדרך בה ניסה מנהל המותג לחמוק מכך שמדובר בתקלה נקודתית וספציפית שאין לה מענה גם לאחר דיונים של כחודשיים מול צ'כיה ומול יצרן לוחות השעונים של המותג - הפתרון שהוא הציע לא היה רלוונטי, ורק לאחר מלחמה קצרצרה - הושג הפתרון הרצוי וגם אז דרך מי שהיה סגנו והיום מנהל את המותג (ג'קי אביב), שהכיר אותנו מימי הפאביה הראשונה שלנו והיה איתנו בקשר טוב לאורך כל החלפות הרכבים, כולל היטי הנוכחית.

יש ויש אצל כל יבואן - שלא יהיה לכם צל של ספק. כפי שציינתי מעלה, לדעתי - אין יבואן בארצנו שיודע לתת שירות ברמה נדרשת / מספקת לאורך זמן. או שתקבל שירות סביר לאורך זמן קצר, או שתקבל שירות מצויין עד התקלה המהותית הראשונה, או שמהרגע הראשון יזרקו עליך ז**.

לנו היה תקל לא נעים עם סמל"ת - סיפקו לנו רכב מתצוגה, לאחר תאונה בהורדה מהמובילית ובנוסף גם במהלך השטיפה נכנסו מים אל המושב האחורי ונאלצנו להחליף לנו את המושבים, המגש והשטיחים - בעקבות טיפשות יתר של הבחורים במתקן המסירה. ללא התקל הביזיוני הזה (והוא מאוד ביזיוני כי קרוב משפחתנו היה דאז אחד ממנהלי המוסך המרכזי וממנו הגיע המידע), יתכן והיינו לקוחות מרוצים שלהם גם בימים אלו. מצד שני, כשהיו תקלות (והיו לא מעט מהן) - הן נפתרו על הצד הטוב ביותר, עם שירות יעיל ומחוייך - ונטול עצבים או כעסים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבעיה הגדולה הקריטית של צ'מפיון היא השירות - ולצערי, לא משנה כמה קודקודים החברה תרענן (באם מדובר בהנהלת הראשית או מנהלי המותגים), השירות נשאר זוועתי ומחריד כפי שהיה.

נדמה שאף אחד מהקודקודים הרעננים לא מביא עימו רוח שירותית, רק רצון גדול יותר למכור - וחבל מאוד שזה המצב, אך זה נפוץ ומוכר במדינת היהודים, בה בודדים בעלי המקצוע שיודעים לתת שירות אמיתי.

תבקר בסמל"ת, לקסוס, אינפיניטי, מיצובישי,מאזדה, יונדאי ותראה שיש שרות.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על שירות שלאחר המכירה, לפני המכירה ילקקו לך את התחת אחרי שאכלת חמין ועשית סתימה בכל השכונה אם אתה מבין למה אני מתכוון.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקודה החדשה לא הלהיבה אותי בכלל. מעניין כמה יורגש החוסר בפתחי מיזוג מרכזיים בחום במדינה שלנו. גם אני חושב שאופל אדם היא אטרקציה וחבל שהיא לא מגיעה ארצה. 3צי'ל ,ויברציות,גיר חדש, תקלות, ושאר הירקות.. מבחן הזמן הוא המבחן הכי טוב כדי לבדוק מכוניות חדשות.

כל מה שנשאר לנו לעשות זה רק לחכות ולראות מה יתפתח מהצעצוע הזה..

אוסיף את ה 2 סנט שלי בנוגע לפיקנטו,אני לא אוהב את הגיר האוטומטי של קיה בכלל וגם לא נהגתי עליה בגרסה כזו, אבל הידנית כיפית ומספקת כוח סביר למי שמחפש מכוניות זולות,והעיצוב משגע.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקר בסמל"ת, לקסוס, אינפיניטי, מיצובישי,מאזדה, יונדאי ותראה שיש שרות.

בוא נוציא את לקסוס ואינפינטי מהמשוואה, אוקיי? לרובנו אין את היכולת הכלכלית לרכב שכזה כחדש, או הרצון לרכב כזה (הוריי חושבים שזה ניקור עיניים וחסר תכלית במדיתנו מוגבלת המהירות ועמוסת המשטרה. זאת אחת מהסיבות שלא מזמן הם ויתרו על רכישת במוו סדרה 3 - עד כמה שזה מצער והזוי מבחינתי).

על השירות של דלק מוטורס לא שמעתי טובות - בעיקר לא על הצד המאזדאי. האמת שהם איכזבו אותי קשות במתן השיורות הלקוי והמזלזל שלהם טרום רכישת רכב (פוקוס ידנית חדשה), כך שכבר שם הם נפסלו בעיני. אני לא צריך לרדוף אחרי יבואן כדי לקבל רכב הדגמה - צר לי, ממש לא בבית ספרי. בצ'מפיון קיבלתי רכב הדגמה ל-48 שעות, עם דלקן והכל - תוך יום מרגע שביקשתי, ועוד שאלו אם ארצה את הרכב לעוד 24 / 48 שעות.

סמל"ת - כתבתי את דבריי. לא חפים מתקלות שירותיות. אם אתה רוצה להעמיק - אחי טיפל בפונטו שלו במוסך המרכזי לאורך שנים (עד שקרוב משפחתנו יצא לפנסיה) - בפעם האחרונה הם הוציאו את רכבו מטיפול עם מערכת בלימה כושלת. אחי התלונן על כך שהרכב מסרב לעצור ונדמה כי הבעיה חמורה יותר מהחלפת דיסקים / רפידות או חריטה. הם בדקו וטענו שהכל תקין ושיש לו לפחות עוד 5K ק"מ לסוע לפני החלפת רפידות. למחרת (!) הרכב סירב לעצור - הבלימה הייתה כל כך חלשה עד לא מורגשת. חיש מהר הרכב נלקח אל שמשון, שם נטען כי המשאבה כשלה (בלאי - 200K ק"מ), הרפידות גמורות לחלוטין והדיסקים ראו ימים מוצלחים יותר - במו עיני ראיתי כי אין רפידות, רק שאריות שלהן. הטיפול בשמשון היה מעבר למצויין (גם המחיר) ועד מכירת הרכב הוא טופל שם. מבחינתי זאת טעות קריטית ומסוכנת מאוד מצד המוסך - וכמובן הזלזול בדבריו של אחי.

ידידה קרובה שלי קנתה I10 ידנית (מה-FL) בעצתי - לפני מעל שנה. לבינתיים היא טוענת שהכל בסדר והשירות במוסך בסדר. מצד שני, היא אישה - במקרה שלה אין לה שום הבנה בנושא ומצידה הכל נראה בסדר, העיקר האוטו נוסע ויש לה דרך להתנייד לעבודה :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב מחיר חדש ל500

בוא נגיד שתהיו בשוק מהמחיר!!!:-D

תן לי 500 twinair ב70K ומחר אני עושה טרייד-אין על הפאביה :-D

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כמה יורגש החוסר בפתחי מיזוג מרכזיים

לא שמתי לב בהתחלה. בהחלט מעניין מה תהייה התגובה של הקהל הישראלי. אני, שמזגן יותר חשוב לי מכ"ס וצריכת דלק, בהחלט הייתי חושש לקחת אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדעון, אני מאמין שניתן יהיה להזמין גם ידנית מאובזרת - תמורת סכום סימלי וזמן המתנה נוסף.

בכל מקרה, אם זה כזה משנה, אברר זאת לעומקו של עניין מול החבר'ה :wink:

8)

זה יהיה מצויין אם תפרסם את התשובה בפורום (ואולי מחיר מדויק).

(בנטקאר הועלתה השערה שה-אפ! תיובא עם הגה- עור ומחשב דרך).

אני מאוד מתעניין בשלישיה הנ"ל ושוקל לרכוש אותה כבר בקרוב; אך השירות, אח, השירות...

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי טיפה אחת של ציניות, נשמע כמו אחלה דיל ב-60 אלף - בטח כשהאופציה האחרת היא אלטו הודית מקרקשת עם שלושה כוכבים במבחני ריסוק. הבנתי שלסיטיגו יש גם איזו מערכת בלימה אוטומטית שזה נחמד למצוא מערכת כזו מתקדמת במכונית שעולה 60 אלף. חוץ מזה, אני חושב שכאלטרנטיבה לגרסה המאובזרת עדיף לקחת פאביה ב-70 אלף - נשמע לי דיל מוצלח יותר. מעניין כמה סיאט יתמחרו את ה-MII ופולקסווגן את ה-UP התאומות....

We are the Human Race

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו, בפועל לפי הסרטון הזה למנוע 1.0 עם 60 כ''ס הביצועים טובים מאד!

http://www.youtube.com/watch?v=UDZxT4d_omQ דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספרת לא נכון, אני בדקתי עם סטופר מהרגע שהוא התחיל עד שהוא הגיע בדיוק ל-100 ויצא 11.9 שניות. שזה מעולה למנוע קטן שכזה.

אבל אולי הוא היה בירידה חדה, או שהוא משקר וזה הדגם של ה75 כ''ס, או שכל התשובות נכונות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לסיטי-גו ועם כל הכבוד לפיקנטו (מכונית מעולה) אני אומר

שמכוניות מיני זה כמו זמרים עם שירים עצובים - אף אחד לא מתעניין בהם עד שקורה משהו רע.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמצאתי את הצבע המתאים ביותר לרכב:geneva-2012-skoda-citigo-live-photos_5.jpg

ככה פנים הרכב תואם לצבע הרכב בחוץ.

מעניין עד כמה הרכב איכותי מבחינת חומרים, האם מלבד חוסר באביזירים כי זה רכב מיני, מורגש חוסר בחומרים איכותיים או שאולי אפשר לומר שזאת VAGית אמיתית.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...