Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(שאלה לגבי רכב) מהעבודה

שימו לב! השרשור הזה בן 4194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיברתי היום עם נציגת אלדן מסניף חולון, והיא דווקא אומרת שביטוח יהיה לכל עובד חברה שיקח את הרכב, אבל האחריות היא לגמרי עלי. שאלתי אותה כמה וכמה פעמים כדי לוודא שאנחנו מבינים אחד את השנייה.

מקווה שאתה טועה, ולא היא (או שהנוהל השתנה, או שההסכם עם החברה שלי שונה). בכל מקרה תודה!

במקרה כזה אתה צריך להודיע לאלדן ולמעסיק שמחר אתה מחזיר את הרכב ושקצין הרכב יגיע למשוך רכב.

אם האחראיות היא שלך אז הסמכות היא גם שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במקרה כזה אתה צריך להודיע לאלדן ולמעסיק שמחר אתה מחזיר את הרכב ושקצין הרכב יגיע למשוך רכב.

אם האחראיות היא שלך אז הסמכות היא גם שלך.

ידוע לי,

אבל גם ידוע לי שבאותו יום שאני אחזיר את הרכב "ללא רשותם" - במשרד יחכה לי מכתב פיטורין.

הם מבחינתם כיסו את התחת, כל האחריות היא עליי.

צדק לא בבית ספרינו, ואין שום חוק שיגן עלי. לצערי אני אאלץ לעזוב.

*זה לא יאומן, לא מצאתי בארץ ולו מעסיק אחד הגון והוגן (מצד שני, יכול להיות שאני לא מחפש במקומות הנכונים).

תודה,

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פספסתי משהו..למה להתפטר ישר אלא אם כן אתה לא מרוצה ורוצה לעזוב.

תדבר עם המנהל תסביר לו שאתה לא רוצה להיות חתום על הרכב ואם כן המפתחות ישארו אצלך אבל הרכב ישאר בעבודה

(במידה ואין אפשרות להחתים כל נהג..)

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לי,

אבל גם ידוע לי שבאותו יום שאני אחזיר את הרכב "ללא רשותם" - במשרד יחכה לי מכתב פיטורין.

הם מבחינתם כיסו את התחת, כל האחריות היא עליי.

*זה לא יאומן, לא מצאתי בארץ ולו מעסיק אחד הגון והוגן (מצד שני, יכול להיות שאני לא מחפש במקומות הנכונים).

תודה,

הראל.

בחברת ההשכרה היית צריך לחתום :

משה זוכמיר בשם חברת XXX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פספסתי משהו..למה להתפטר ישר אלא אם כן אתה לא מרוצה ורוצה לעזוב.

תדבר עם המנהל תסביר לו שאתה לא רוצה להיות חתום על הרכב ואם כן המפתחות ישארו אצלך אבל הרכב ישאר בעבודה

(במידה ואין אפשרות להחתים כל נהג..)

פיספסת את העובדה הקטנה שהבעיה היא לא שאני חתום על הרכב, אלא שטוחנים לי אותו כשאני משאיר אותו שם. אם אני לוקח את המפתחות - בערב מתקשרים אלי וחופרים לי. כדברי המנהל (הפלצן) שלי: "זה התפקיד, אלה התנאים, אין לך לאן להתקדם פה".

אם יש לך פתרון יותר טוב מלעזוב - אני אשמח לשמוע! :-P

יגאל, לגבי החתימה, זה תופס חוקית?

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנאים, אין לך לאן להתקדם פה".

רק מזה הייתי קם ועוזב ישר...גם בלי לשאול בפורום

חבל שאתה מבזבז זמן איפה ששמים עליך פס ובמיוחד שאין לך איפה להתקדם.

תתחיל לחפש עבודה אחרת

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מזה הייתי קם ועוזב ישר...גם בלי לשאול בפורום

חבל שאתה מבזבז זמן איפה ששמים עליך פס ובמיוחד שאין לך איפה להתקדם.

תתחיל לחפש עבודה אחרת

צודק בהחלט, ואלמלא בנאדם חשוב בחיים שייעץ לי להישאר, כבר מזמן הייתי מתפטר (סיפור ארוך, חובת ההוכחה עליי).

*אני חייב לציין, מבחינת העבודה עצמה הם מרוצים ממני+++, פשוט כל פעם שאני מתלונן על התנאים המנהל חוזר על אותה המנטרה...

אני מתפלא שאחרי כל הצעקות שלי עליו - הוא עדיין לא מפטר אותי... :shock:

התחלתי לחפש עבודה, תודה :)

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

quote=Sprint;3604256]... הם מבחינתם כיסו את התחת, כל האחריות היא עליי.

אתה טועה.

מנצלים אותך, משתמשים בך לכסת"ח. אני מקווה בשבילך שמשתלם לך, ואף פעם לא תשלם על כך מחיר יקר(כסף/נקודות/תביעות וכו').

בדוק בחלק י' בתקנות התעבורה שעוסק בחובת העסקת קצין בטיחות - אם כמות כלי הרכב (כולל מושכרים) מחייבת ואז קל לך.

אתה לא צריך להתפטר, אלא לבטל את החתימה שלך על הרכב, תו לחברה למצוא דרך. לנסיעות עבודה יספקו לך רכב מהמאגר שלהם. או שיתנו לך התחייבות שיפוי או לקיחת אחריות מלאה של החברה לכל אירוע עקב שימוש ברכב.

אסור לפטר אותך בגלל זה, ואם יעשו כן - לדעתי יש לך קייס מוצק נגדם.

קח דוגמה, למרות שהתחום שונה: בעבודתי אני נכנס לארגון בו יש אפשרות שאגיע למידע אישי רגיש מאוד. אותו ארגון מחייב חתימה על הסכם סודיות מחמיר במיוחד. המעסיק שלי, ביוזמתו, נתן לכל עובד שמעורב מכתב התחייבות לשיפוי מלא בגין כל נזק אפשרי ומכל מין וסוג - אם וכאשר יגרם לי.

תפנים היטב את מה שכתבו לך רן, ויל ואחרים: אם לא יהיה כרטיס רכב (אן משהו דומה) במידה ויש דוח/תאונה/פגע וברח/מעורבות בפשע - אתה תשא באחריות ובעלות לדוחות אלא אם יהיה מתנדב שיודה. האפשרות שהחברה תקח אחריות נראית שלילית לפי התאורים שלך. העלות הזמן ואולי הרשעה שיהיו - כמה הם שווים לך?

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את המצב, אבל כמו שאמרתי לך - ביטול החתימה שלי על הרכב שווה ערך לפיטורין (ואת זה אני אעשה כשתהיה לי עבודה אחרת ביד). חוקי/לא חוקי - זה כבר להיכנס איתם לבירוקרטיות ומשפטים, והעבודה הזאת לא שווה את הזמן והבריאות שלי.

אגב*, "ממרום" גילי (31) אני יכול לספר לך שחוויתי כ-5/6 מעסיקים כאלה בחיים. חלק לא עמדו בהבטחות, חלק לא דאגו למינימום תנאים כחוק, חלק לא שילמו, כולם שיקרו.

בכל המקרים פשוט ויתרתי ועזבתי מבלי להילחם, כי אני יודע שבמערכת המשפטית פה אין מי שיגבה אותך.

שבוע טוב.

*סתם פריקת עצבים...

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נשמע אחלה בן אדם, רציני ועם ראש גדול (עצם זה שפתחת פה תרד בעניין מוכיח זאת) למה שלא תציין כבר מה היכולות שלך ומה התחום שמעניין אותך, אולי כבר תמנף את התרד הזה למשהו חיובי.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המחמאה,

עסקתי בהמון תחומים בחיים, ככה שקשה להגדיר בדיוק (נהג,בע"ח,מחשבים,רכב ועד בריכות).

אתמול קיבלתי הצעה מעניינת מיבואנית רכב כלשהי. אני מקווה שהכל יזרום לכיוון הנכון. :-)

תודה ולילה טוב!

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר בגדול לא אמורה לך להיות בעיה עם זה.

הרכב משולם ע"י החברה אתה נהג מורשה (וכל אחד מהחברה הוא נהג מורשה) גם אם יגיע דו"ח הוא ל מגיע שמית הוא מגיע על החברה.

כל עוד אתה מחתים כרטיס בכניסה ויציאה מהעבודה וכל הזמן כשאתה בעבודה, אתה זה שנוהג ברכב אין עם זה שום בעיה כי סוף יום אתה מחתים כרטיס והולך הבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר בגדול לא אמורה לך להיות בעיה עם זה.

הרכב משולם ע"י החברה אתה נהג מורשה (וכל אחד מהחברה הוא נהג מורשה) גם אם יגיע דו"ח הוא ל מגיע שמית הוא מגיע על החברה.

כל עוד אתה מחתים כרטיס בכניסה ויציאה מהעבודה וכל הזמן כשאתה בעבודה, אתה זה שנוהג ברכב אין עם זה שום בעיה כי סוף יום אתה מחתים כרטיס והולך הבית.

הדוח מגיע לחברת ההשכרה

חברת ההשכרה שולחת למשטרה העתק חוזה בו מצויין שמו של הנהג המשטרה עושה היסב של הדוח לנהג הרשום , ועכשיו לך תוכיח שאין לך אחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל, אתה צודק. 2 דו"חות חניה על שמי כבר הגיעו לבית של ההורים שלי.

DK87, הרכב משולם ע"י החברה אבל אני חתום עליו... לפי נציגת אלדן - כל עובד חברה יכול לנהוג. לפי הטופס שחתמתי עליו - (רק?) אני והמנהל רשאים לנהוג.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל, אתה צודק. 2 דו"חות חניה על שמי כבר הגיעו לבית של ההורים שלי.

DK87, הרכב משולם ע"י החברה אבל אני חתום עליו... לפי נציגת אלדן - כל עובד חברה יכול לנהוג. לפי הטופס שחתמתי עליו - (רק?) אני והמנהל רשאים לנהוג.

חברת ההשכרה אף גובה תשלום על "השרות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...