Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לבולמים קשיחים וקפיצי הנמכה

שימו לב! השרשור הזה בן 4304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יודע לבד שWAITEC עולים באיזור ה5000, במחיר הזה כבר אפשרי לארגן את הGHA של GAZ SHOCKS.

אפילו אולי קצת פחות? תחשב 520 פאונד שזה 3120 הובלה עוד גג 500 ש"ח יצא 3620 ש"ח +46% מס סך הכל שווה 5055.2 ש"ח והקוילאוברים אצלך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Weitec לא מייצרים לסאקסו קוילאוברים.

KW כן והם עולים בסביבות ה 7000 ש"ח

לגבי חשבון היבוא שעשית.. יש לי השגות

520 פאונד נכון להיום הם 3300 ש"ח, משלוח קוילאוברים עד הבית יעלה יותר מ 500 ש"ח ובהתאמה, גם המיסים יהיו גבוהים יותר. לא רואה את זה נגמר ריאלית בפחות מ 6000 ש"ח.

מתלים דורשים אישור תחבורה והסיכון פה הוא לא קטן (שאל את הבחור שנתקע חודשים במכס עם קוליאוברים של KW או את השני שנאלץ להפעיל אחריות ולשלוח אותם על חשבונו לחו"ל)

שווה או לא - שכל אחד יחליט בעצמו :)

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Weitec לא מייצרים לסאקסו קוילאוברים.

KW כן והם עולים בסביבות ה 7000 ש"ח

לגבי חשבון היבוא שעשית.. יש לי השגות

520 פאונד נכון להיום הם 3300 ש"ח, משלוח קוילאוברים עד הבית יעלה יותר מ 500 ש"ח ובהתאמה, גם המיסים יהיו גבוהים יותר. לא רואה את זה נגמר ריאלית בפחות מ 6000 ש"ח.

מתלים דורשים אישור תחבורה והסיכון פה הוא לא קטן (שאל את הבחור שנתקע חודשים במכס עם קוליאוברים של KW או את השני שנאלץ להפעיל אחריות ולשלוח אותם על חשבונו לחו"ל)

שווה או לא - שכל אחד יחליט בעצמו :)

דודי כשאני אומר אפשרי זה אפשרי, אולי לא נכנס לויכוח מיותר על המונופולים שנוצרו כאן, ומוצרים שבדרך הישירה אף פעם לא יגיעו לארץ?!

תאמין לי אני ואתה יודעים כמה חברות מכניסים לארץ שאין להם יבואנים ישירים בארץ?!

וGAZ SHOCKS היא אחת מאותן החברות, אני סוגר סיפור ב5500 ש"ח גג.

לגבי גבי, אין ספק שיש הגיון בדברי דודי, כיוון שהמצב הוא כזה, אבל לאחר שתעשה השווה בין קוני איבך לבילשטיין איבך לבין קוילאוברים, אתה תבין מדוע שווה לחסוך עוד חודשים, ואחד התורמים העיקרים לכך הם כבישי ארצינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...