Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה GTC בישראל

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 4369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל רכב ספורטיבי (או לפחות שניראה כזה) מכנים אותי ה"המתחרה של השירוקו" כאחד שעתיד בשבועות הקרובים להיות בעלים של ולוסטר, שאגב גם עליה אמרו שהיא תהיה המתחרה של השירוקו, אני אומר לכם שאין לשירוקו כרגע מתחרה ראוי באמת , הולוסטר הרבה יותר חלשה מהשירוקו אם כל הכבוד למראה של הולוסטר האגרסיבי והספורטיבי מנוע 1.6 זה לא מנוע מפתה במיוחד שהייתי רץ ומתלהב לספר לחברים גם 140 כוח סוס למכונית ספורטיבית זה לא המון. בקיצור אין על השירוקו למרות שבתכלס אם הייתם מציבים לי את השירוקו מול הולוסטר טורבו הייתי הולך על הולוסטר טורבו בגלל העיצוב. יודנאי ולוסטר נותנת תמורה בשביל הכסף.

ולנושא אוטו בעיצוב נחמד מתיחת פנים ספורטיבים עושה האופל אסטרה אבל מבחינת מונע היא לא חזקה ואפילו מאכזבת.

השירוקו עולה הרבה יותר מהולוסטר. אוי ואבוי אם לא היו לה יתרונות מובהקים.

למרות שאני חובב VAG אני עדיין לא עובד בצ'מפיון כמוך.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם בקרסו ירצו למכור את המגאן בגרסת 3 הדלתות, הם יצטרכו להוזיל את מחירה באופן ניכן שכן במחיר מעט גבוהה האסטרה היא הבחירה העדיפה במקרה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בקרסו ירצו למכור את המגאן בגרסת 3 הדלתות, הם יצטרכו להוזיל את מחירה באופן ניכן שכן במחיר מעט גבוהה האסטרה היא הבחירה העדיפה במקרה הזה.

לא יודע במה האסטרה GTC עדיפה לא נהגתי עליה.

המגאן במחיר מבצע 135K אם אני לא טועה והביצועים דיי דומים.

הבעיה באופל שהרכבים שלהם סובלים מהרבה משקל עודף, האסטרה הרגילה שוקלת 1500KG ולא הבנתי על מה ולמה, אני מניח שגם ה-GTC דובה לא קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטורבו דיזל שוקלת 1.5 טון. ה-1.4T שוקלת 1370 ק"ג, שזה גם המון (10 קילו יותר מה-GTC בערך).

הולוסטר לדוגמא שוקלת בגרסת ה-DCT (אוטומט) 1230 קילו. השירוקו גם באיזור הזה (1250+-) וכנ"ל המגאן קופה (1270+-). ככה שהיא אכן דובה יחסית אליהן.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטורבו דיזל שוקלת 1.5 טון. ה-1.4T שוקלת 1370 ק"ג, שזה גם המון (10 קילו יותר מה-GTC בערך).

הולוסטר לדוגמא שוקלת בגרסת ה-DCT (אוטומט) 1230 קילו. השירוקו גם באיזור הזה (1250+-) וכנ"ל המגאן קופה (1270+-). ככה שהיא אכן דובה יחסית אליהן.

נתון שלי מוטעה אכן לקחתי אותו מוואלה, כרגיל שמה הכל לא נכון.

זאת בעיה ברכבים של אופל.

לדוג' האסטרה OPC מהדור הקודם היו לה 240 כ"ס לעומת 200 ב-GTI MK5, ובעקבות המשקל הכבד של האופל הגולף הייתה מהירה ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהוולוסטר טורבו(180 כ"ס) שתגיע בקרוב ותתומחר במחיר דומה ל-GTC די תסתום את הגולל על הצלחתה וחבל, כי היא באמת יפהפיה.

אופל עדיין לא הגיעו למעמד איתן דיו בארץ שיאפשר להם לגבות מחירים די גבוהים וללכת "ראש בראש" מול פולקסוואגן. קל וחומר כשהאסטרה המשפחתית המונעת באותו מנוע נמכרת לכל דורש ב-118K, מחירי המבצעים המתמשכים של היבואן.

לפיכך, על מנת ליצור את "אפקט ההילה" ולהעלות את המודעות למכוניות הנושאות את סמל הברק, על היבואן להוזיל גרסה זו לרמה שלא תעלה על 135K ובמקביל, להציע באותו המחיר את הגרסה הידנית בעלת מנוע 1.6 מוגדש עם 180 כ"ס. לא שגרסה זו תציע ביצועים מרגשים(מדובר במכונית כבדה מאד, במשקל 1.4 טון), אך היא תכנס לנישה שכולה שלה, בין הולוסטר האטמוספרית לשירוקו הבסיסית.

וכבר היה מי שאמר, שרומא לא נבנתה ביום אחד...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהוולוסטר טורבו(180 כ"ס) שתגיע בקרוב ותתומחר במחיר דומה ל-GTC די תסתום את הגולל על הצלחתה וחבל, כי היא באמת יפהפיה....

לרשות היבואן עומדים כ"כ הרבה וריאציות מנוע/גיר/איבזור ב GTC שאני לא מבין איך הולוסטר טורבו תסתום את הגולל על ה GTC.

במקסימום היא תסתום את הגולל (תלוי מחיר כמובן) על הדגם הספציפי הזה של ה GTC.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרשות היבואן עומדים כ"כ הרבה וריאציות מנוע/גיר/איבזור ב GTC שאני לא מבין איך הולוסטר טורבו תסתום את הגולל על ה GTC.

במקסימום היא תסתום את הגולל (תלוי מחיר כמובן) על הדגם הספציפי הזה של ה GTC.

וכרגע, הדגם הספציפי הזה הוא היחידי שמיובא :roll:.

משום מה, יש לי תחושה שמשהו לא סגור בתפיסה השיווקית של היבואן ה(די) חדש, על אף הרבה כוונות טובות ותפיסת שירות חיובית.

אולי זה משהו בהבנת ה-DNA של המותג.

אולי זה קשור להתנהלות המגומגמת עם גרסאות OPC.

יתכן מאד שזה קשור גם להיצע המוגבל של גרסאות(אין אסטרה ידנית, אין קורסה עם 3 דלתות למעט OPC, אין אסטרה סטיישן עם טורבו).

אין ספק שזה בולט במדיניות תמחור לא אחידה.

ואולי בכלל הכל נובע מהפער התפיסתי שבין עוצמת הקבוצה(שלמה), לבין העובדה שהיא עדיין לא באה לידי ביטוי עם אופל. לאופל יש פוטנציאל להמריא בארץ, עם מכונית לכל אחד ואחת, פרטיות כמסחריות, במגוון וריאציות.

הגיוון הזה, בשילוב תימחור אטרקטיבי, יכול להיות המקור להצלחה. בפועל, זה לא קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב ספורטיבי (או לפחות שניראה כזה) מכנים אותי ה"המתחרה של השירוקו" כאחד שעתיד בשבועות הקרובים להיות בעלים של ולוסטר, שאגב גם עליה אמרו שהיא תהיה המתחרה של השירוקו, אני אומר לכם שאין לשירוקו כרגע מתחרה ראוי באמת , הולוסטר הרבה יותר חלשה מהשירוקו אם כל הכבוד למראה של הולוסטר האגרסיבי והספורטיבי מנוע 1.6 זה לא מנוע מפתה במיוחד שהייתי רץ ומתלהב לספר לחברים גם 140 כוח סוס למכונית ספורטיבית זה לא המון. בקיצור אין על השירוקו למרות שבתכלס אם הייתם מציבים לי את השירוקו מול הולוסטר טורבו הייתי הולך על הולוסטר טורבו בגלל העיצוב. יודנאי ולוסטר נותנת תמורה בשביל הכסף.

ולנושא אוטו בעיצוב נחמד מתיחת פנים ספורטיבים עושה האופל אסטרה אבל מבחינת מונע היא לא חזקה ואפילו מאכזבת.

סבבה, אבל הוולוסטר ממילא מחוץ למשוואה. חוץ ממראה (מוטל בספק) אין לה שום דבר שאין לכל משפחתומתית אחרת. אני לא יודע אם יש לאופל איזשהו סיכוי לנשוך במכירות של השירוקו, אבל אני לא חושב שזה בכלל רלוונטי. אני שמח שעוד שחקן נכנס ברצינות לגזרת ההוט-האצ' בארץ. ותכלס? יכול להיות מישהו שירצה משהו שנראה / מתנהג / נוחר כמו שירוקו, אבל עם קצת פחות קלסטרופוביה וילך על האופל. בכלל, לדעתי אם תהיה אפשרות למנועים חזקים יותר, היא תוכל להתמודד לא רע בכלל מול ה-GTI והשירוקו.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אבל הוולוסטר ממילא מחוץ למשוואה. חוץ ממראה (מוטל בספק) אין לה שום דבר שאין לכל משפחתומתית אחרת.

לוולסטר יש אבזור סטנדרטי עשיר בהרבה מאשר למתחרות, ודלת שלישית שהרבה רואים בזה פיצ'ר שימושי.

שני הבדלים ששיחקו לטובתה טוב מאוד בכמות הרכישות עד עכשיו.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכרגע, הדגם הספציפי הזה הוא היחידי שמיובא :roll:.

פשוט כי זה הדגם היחידי של ה-GTC שמשווק עם תיבה אוטו' ומה לעשות, זו התיבה הנדרשת ביותר גם ברכבים פסאודו-ספורטיביים כדוגמת השירוקו, הג'ולייטה והולוסטר (מבלי לפתוח וויכוח מיותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי יש אבזור סטנדרטי הרבה יותר עשיר מאשר למתחרות, ודלת שלישית שהרבה רואים בזה פיצ'ר שימושי.

שני הבדלים ששיחקו לטובתה טוב מאוד בכמות הרכישות עד עכשיו.

אז? אז יש לה תוספת של דלת. ביג-פאקינג-דיל. באיזה סרט אנשים חיים כשהם מנסים להשוות אותה לשירוקו? :| זו סה"כ משפחתית עם עיצוב מוחצן. לא יותר מזה.

בכלל, אין דבר יותר מצחיק לראות ערסוואתים על איילון, עם וולוסטר מנסים "להיות בלי ולהרגיש עם" כשאתה שומע את המנוע של הרכב צורח לרחמים ולשחרור הדוושה הימנית.

{אין באמור להכליל על כל נהגי הוולוסטר וכו' וכד' וגו')

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן מוכר מספיק - לעצמו. אצלנו באזור יש די הרבה אסטרות למיניהן, כולן אמנם מליסינג/השכרה (אבל בלי מדבקה של ליסינג/השכרה מסביב למספר/על השמש, שייראה כאילו קנו בחנות - למעט כמובן אם יש מדבקת חברה שחוכרת). בעסקת ליסינג הוא הרי מרוויח מעולה, פעם בתור היבואן ובפעם בתור חברת הליסינג, ובנוסף יש מכירות לפרטיים, אז מה חסר לו? אותנו? לא ממש...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט כי זה הדגם היחידי של ה-GTC שמשווק עם תיבה אוטו' ומה לעשות, זו התיבה הנדרשת ביותר גם ברכבים פסאודו-ספורטיביים כדוגמת השירוקו, הג'ולייטה והולוסטר (מבלי לפתוח וויכוח מיותר).

מה לעשות? לייבא גם וגם. אם זה עובד בשירוקו ובוולוסטר, זה יעבוד גם כאן.

ולא צריך MBA בשביל להבין את זה, רק קצת קומון סנס(יכולת קוגניטיבית שמקבלי החלטות בחברות גדולות נוטים לשכוח ממנה עם השנים...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...