Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיס אשראי אמריקן אקספרס

Yakird12
שימו לב! השרשור הזה בן 4374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמריקן באירופה זה מכה, זה בערך כמו לבקש לשלם בשקלים

בחנויות בגדים מתחילים לראות שהם מקבלים אותם, כי אנשים עם אמריקן שלא החזיקו כרטיס נוסף עלו לבעל העסק באובדן עיסקה אבל במסעדות, שהחשבון בסוף, הם עושים פשוט פרצוף של "זו בעיה שלך, לך תמצא מזומן או כרטיס אחר"

שני כרטיסים ממגנים אותך מעסקים שלא מקבלים כזה או אחר וגם נגד גניבה כמו שאמרו

אני מחזיק אמריקן אחד וויזה אחד כי הם מונפקים ע"י 2 חברות שונות בארץ, הפרדת רשויות, כל פעם שאחת מהן חושבת להכניס דמי כרטיס אני ישר מתקשר, "הלו, שלום, אני מבטל את הכרטיס, החברה השניה לא לוקחת ממני כלום" וישר הם יורדים מהרעיון הזה וככה אני מחזיק 2 כרטיסים ללא עמלות.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מחזיק מבחר כרטיסים של ישראכרט\אמקס ושל לאומי כרד - היחיד שעליו אני משלם עמלה הוא כרטיס מועדון של שופרסל (כ-9 ש"ח לחודש לזוג כרטיסים, לי ולאשתי) - אבל בשל היקף הקניות בשופרסל הוא כדאי לי. מרבית הכרטיסים האחרים הם כרטיסי מועדון פטורים מעמלות. מעבר לכך - כיון שאני משלם כמעט כל דבר בכ"א מחזור הפעילות שלי הוא כזה שאני לא צריך להמתקח עם החברות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שאין לי אמקס פלטינום כי הם מתעקשים על דמי מנוי מגוחכים של 500 דולר לשנה אחרי הנחה של 50% ללקוח מכובד כמוני ולא יעזור כלום.

כשאני רואה מישהו במסעדה עם פראנק מולר על היד, מפתח של מרצדס על השולחן וארנקון קטן עם חלון שאמקס פלטינום מבצבץ ממנו, אני יודעה שהוא רוצה להראות סטטוס. שיהיה לו לבריאות. אחרי הכל לי אין את כל אלה.

שאר הכרטיסים ממש אין משמעות לצבע שלהם.

אבל נכון, באירופה לא אוהבים אמקס אבל להם שרותי דרך יעילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שאין לי אמקס פלטינום כי הם מתעקשים על דמי מנוי מגוחכים של 500 דולר לשנה אחרי הנחה של 50% ללקוח מכובד כמוני ולא יעזור כלום.

כשאני רואה מישהו במסעדה עם פראנק מולר על היד, מפתח של מרצדס על השולחן וארנקון קטן עם חלון שאמקס פלטינום מבצבץ ממנו, אני יודעה שהוא רוצה להראות סטטוס. שיהיה לו לבריאות.

אכפת מפלטינום, אם כבר דמי מנוי של אלפיים ירוקים עבור אמקס שחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל,יש לי את הכחול ומשום מה אמריקן לא מוכנים לתת לי גולד כל פעם הם דוחים את זה.

יש לי כבר גולדמסטרקרד ואני אוהב אותו הרבה יותר.

אין לו עמלות על תשלומים, אין לו דמי כרטיס, הוא מתקבל בכל מקום בברכה.

האמריקן עושה בעיות אבל יש לו את ההטבות הקטנות שלו.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלטינום עולה בארץ 1000 דולר? מה מקבלים?

פלטינום בארה״ב עולה $450 וללקוחות כבדים במיוחד הם מוכנים לתת זיכוי על הסכום או הטבות ששוות הרבה יותר. גם בלי זה הכרטיס משתלם למי שנוסע הרבה.

בהונג קונג המחיר דומה, אז אני תוהה על מה ולמה הפלטינום הישראלי יקר כל כך.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל,יש לי את הכחול ומשום מה אמריקן לא מוכנים לתת לי גולד כל פעם הם דוחים את זה.

יש לי כבר גולדמסטרקרד ואני אוהב אותו הרבה יותר.

אין לו עמלות על תשלומים, אין לו דמי כרטיס, הוא מתקבל בכל מקום בברכה.

האמריקן עושה בעיות אבל יש לו את ההטבות הקטנות שלו.

מובן. הכחול מיועד לצעירים בעלי אמצעים מצומצמים, ולכן הוא מוגבל יחסית. אני לא מכיר את הקריטריונים לשדרוג. אני התחלתי לפני הרבה שנים עם "קרדיט (ירוק חסר מסגרת), התקדמתי לירוק רגיל וכיום יש לי זהב-ביזנס דרך מועדון צרכנות של ארגון העובדים. לא מחפש להשתדרג בגלל העלויות השנתיות והעדר צורך בשירותים הנוספים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלטינום עולה בארץ 1000 דולר? מה מקבלים?

פלטינום בארה״ב עולה $450 וללקוחות כבדים במיוחד הם מוכנים לתת זיכוי על הסכום או הטבות ששוות הרבה יותר. גם בלי זה הכרטיס משתלם למי שנוסע הרבה.

בהונג קונג המחיר דומה, אז אני תוהה על מה ולמה הפלטינום הישראלי יקר כל כך.

הפלטינה עולה 27$ לחודש, איך הגעתם לסכומים של 1000$ בשנה ?! עד הראש 324$ לשנה (שמקנים זכות לכרטיס נוסף לב.זוג בחינם)

הסנטוריון זה סיפור אחר (ויקר יותר)

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלנו מדיון על כרטיסים ללא עלות והגענו לכרטיס של 2000 דולר לשנה :-P

ויזה גם השיקה עכשיו איזה כרטיס שחור בארץ

השאלה אם הוא מקביל לשחור של אמריקן או לפלטינה של אמריקן?

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכפת מפלטינום, אם כבר דמי מנוי של אלפיים ירוקים עבור אמקס שחור.

את אמקס השחור צריכים להציע לך בתור לקוח פלטינה. BY INVITATION ONLY

הפלטינה עולה 27$ לחודש, איך הגעתם לסכומים של 1000$ בשנה ?! עד הראש 324$ לשנה (שמקנים זכות לכרטיס נוסף לב.זוג בחינם)

הסנטוריון זה סיפור אחר (ויקר יותר)

לא שאני הולך לשלם את זה, אבל לפני שנתיים כשעשיתי פלטינה במאסטרקארד אמרו לי שהכי טוב שהם יכולים לעשות זה 440 דולר או משהו כזה אחרי 50% הנחה. גילוי נאות: אשתי נמצאת בתפקיד לא הכי זוטר בבנק וניהלה בסניף פעם, כך שאם היה אפשר לקבל אותו בפחות הייתי מקבל. אולי הדברים השתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמריקן אקספרס לא מכובד בהמון עסקים באירופה ובאיטליה.

מצד שני השירות לקוחות שלהם מדהים (נהרס לי כרטיס במהלך חופשה), ויש להם אחלה שירותי דרך ודברים אחרים.

קח איתך מאסטרקארד לאירופה.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...