Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכמונות המהירות החדשות, באיזה אפליקציה כדאי להשתמש?

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו יכול בבקשה לשתף קישור לסייג'יק + קובץ מצלמות עדכני?

נדמה לי שהחברה הזו נסגרה ב2010 בכל מקרה, אן מאז מפות חדשות.

הסייג'יק תוכנה מצוינת, אני משתמש בה עד היום עם הN97 שלי ומעוד מרוצה.

לגבי עדכון למצלמות חדשות, יש בפנים את הקובץ למצלמות, רק שגם הוא מ2010 ואני לא יודע אם אפשר לעדכן אותו לבד, הוא בסיומת UPI ואם משהוא יכול להסביר אך לעדכן אותו, זה מעוד יעזור.

קישור לסייג'יק http://www.mediafire.com/?3e0w0w4rhgwc57e זה החדש ביותר שמצעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ החברה נסגרה, בחו"ל החברה קיימת.

אפשר למצוא גירסה בעברית מלאה כולל מפה מעודכנת.

המפה החדשה ביותר שמצעתי בעיברית, היא מסוף 2009 , אם אתה יודע על מפה חדשה יותר, בעיברית כמובן, אשמח לקבל אותה.

לגבי הקובץ UPI של המצלמות, משהו יודע אך אפשר לערוך אותו או לעדכן אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אייפון או אנדרואיד?

אם יש לך SYMBIAN אז אין לי דרך לעזור לך ובעצם לאף אחד אין דרך לעזור כי החברה כבר לא מפתחת

את התוכנה שלה למערכת ההפעלה הזו וצדק, מערכת הפעלה מאוד גרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומרת במאגר. שים לב שגרסה 3, האחרונה, קורסת בשלוש מתוך ארבע הפעלות.

לא קורסת אפילו פעם אחת באנדרואיד

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אייפון או אנדרואיד?

אם יש לך SYMBIAN אז אין לי דרך לעזור לך ובעצם לאף אחד אין דרך לעזור כי החברה כבר לא מפתחת

את התוכנה שלה למערכת ההפעלה הזו וצדק, מערכת הפעלה מאוד גרועה.

כן גבר, נוקיה זה SYMBIAN ולצערי באמת המערכת הזות נקחדת מהעולם וזה לא שהיא לא טובה ההפך לדעתי היא מצוינת, הבעיה שנוקיה החליטה שיותר משתלם לה, לעבור למערכת אחרת ובכך לגרום לכל מי שמחזיק סמארט שלה לשדרג. לא נשכח ולא נסלח!

אבל זה לא ממש קשור פה, לגבי סיג'יק 10 אז היא מיועדת לכל סוגי הסמארטים, התקנה בהתאם למכשיר אבל המפה וקבצי הקול, המכמונות וכו' אחידים לכל הגירסאות, כך שזה לא קשור בכלל למערכת ההפעלה, אז אם יש לך מפה עדכנית יותר או קובץ מכמונות חדש אשמח לקבל אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קורסת אפילו פעם אחת באנדרואיד

אז תזמין צוות חדשות ותצלם את מה שווייז עושה אצלי. מגיגול זריז אני למד שזה לא רק אצלי אלא אצל הרבה ששידרגו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גבר, נוקיה זה SYMBIAN ולצערי באמת המערכת הזות נקחדת מהעולם וזה לא שהיא לא טובה ההפך לדעתי היא מצוינת, הבעיה שנוקיה החליטה שיותר משתלם לה, לעבור למערכת אחרת ובכך לגרום לכל מי שמחזיק סמארט שלה לשדרג. לא נשכח ולא נסלח!

אבל זה לא ממש קשור פה, לגבי סיג'יק 10 אז היא מיועדת לכל סוגי הסמארטים, התקנה בהתאם למכשיר אבל המפה וקבצי הקול, המכמונות וכו' אחידים לכל הגירסאות, כך שזה לא קשור בכלל למערכת ההפעלה, אז אם יש לך מפה עדכנית יותר או קובץ מכמונות חדש אשמח לקבל אותו.

עד לפני שבוע הגרסה הכי חדשה כולל מפות ישבו לי על המחשב.

אבל לצערי אני מכור לIGO והעדפתי לעבוד איתה יותר מאשר עם הSYGIC ומחקתי את התיקיה.

אבל לשמחתי יש לי עדיין את הקישורים נתחיל:

מפה עדכנית:

http://depositfiles.com/files/94jc6iyd8

סאונד ישראלי (זכר):

http://turbobit.net/sud9jmic7w3q.html

ותחליף פלאפון.. נוקיה זרקה אותך לכלבים (גם אותי..) לא קונה יותר מכשירים שלהם.

תהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הקישורים גבר, אני ינסה אותם מחר, וכן המכשיר הבה לא יהיה נוקיה רק בגלל הזלזול שלהם בלקוחות בכלל ובלקוחות ישראלים בפרט, למרות שמעוד אהבתי את יכולת הסרידות של הN97, הוא עבר אצלי התעללות קשה, דפיקות ,נפילות, גריז, שמן מזגנים, חומצות, קפה ומה לא ובכול זות עובד כמו חדש.

טוב שכתבת שזה סאונד של גבר, בגרסה הראשונה שהתקנתי היה סאונד של אישה מרגיזה שהיתה מבהילה אותי, לפני כל כיכר היתי קופץ חחח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמחתי לעזור ומקווה שזה יעבוד לך כמו שצריך במידה וכן תחבר הכל בתור RAR/ZIP ותפרסם כאן.

ואני עברתי לאנדרואיד ואני לא מתחרט לרגע, המעבר היה קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנוהג קילומטרז מכובד והשתמש ב-Waze על בסיס יומיומי הגעתי למסקנה שהתוכנה מסתבכת עם עצמה, מזייפת, חסרות בה אפשרויות בסיסיות שהופיעו עוד ב-iGo 2006, לא מנצלת פיצ'רים כגון מצפן ובנוסף לא בטיחותית בעליל. Waze מוכיחה שאי אפשר לבנות מאגר מידע מעודכן ואמין על סמך עדכוני משתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני שבוע הגרסה הכי חדשה כולל מפות ישבו לי על המחשב.

אבל לצערי אני מכור לIGO והעדפתי לעבוד איתה יותר מאשר עם הSYGIC ומחקתי את התיקיה.

אבל לשמחתי יש לי עדיין את הקישורים נתחיל:

מפה עדכנית:

http://depositfiles.com/files/94jc6iyd8

סאונד ישראלי (זכר):

http://turbobit.net/sud9jmic7w3q.html

ותחליף פלאפון.. נוקיה זרקה אותך לכלבים (גם אותי..) לא קונה יותר מכשירים שלהם.

תהנה!

לצערי המפה לא עובדת על הסיג'יק 10, כנירה שהיא לגרסה אחרת.

אני בינתים מנסה להפוך את הקובץ מצלמות המעודכן שנתנו פה לסיומת UPI שיתעים לסיג'יק, אם זה יעבוד אני יעלה לפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...