Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכמונות המהירות החדשות, באיזה אפליקציה כדאי להשתמש?

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני חדש כאן בפורום ורוצה בבקשה להוריד קובץ מכמונות מעודכן (כולל הגאטסו החדשים), אך לא הבנתי מהו הקובץ החדש מבין שלל ההודעות בפוסט- האם מישהו יכול לסייע ולהצביע על הקובץ האחרון המעודכן ביותר בבקשה?

תודה מראש לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ערב טוב חברים,

מישהו יודע להגיד בטוח מהי המהירות שמעליה מצלמות המצלמות החדשות??

הרי עד היום המצלמות מהירות הרגילות (כמובן לא דמי) מצלמות רק מעל 120 קמ"ש.

תודה מראש :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יצא לי להתקין RADARDROID על גלאקסי, וזה פשוט גאוני. זה עושה את העבודה בדיוק כמו צ'יטה במאות שקלים. היא מריצה SERVICE ברקע, ואפשר להגדיר לה שתפעל לבד כשהיא מזהה חיבור דיבורית בלוטות (בכניסה לרכב). ככה לא צריך לזכור להפעיל אותה בכל נסיעה.

אם יש פה חברה אנדרואידיסטים שעדיין לא התקינו, רוצו לעשות את זה:

http://www.mediafire.com/?eroc29n0en6rikt

בקובץ ה RAR יש את האפליקציה שמעודכנת לגרסא האחרונה (PRO כמובן), ואת קובץ המצלמות, שאותו טוענים לתוכה אחרי ההתקנה.

לצערי אין דבר דומה כרגע לאייפון :(

אהלן אסף, התוכנה נתנה לי היום בערך עשרים false positive בכביש 1 על מצלמות קבועות שכביכול נמצאות שם. מכיר את התופעה\פתרון?

תודה ושבת שלום,

אודי

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי ועדכנתי את ה radardroid.

עובד, זה נחמד שניתן לתת לו לעבוד ברקע (מאוד חסכוני מבחינת הסוללה).

הבעיה היא שהוא מתריע על המצלמה בשני הכיוונים וזה סתם מטריד (כן ידוע לי שנאמר שהמצלמה יודעת לצלם בשני הכיוונים, אבל למיטב הבנתי זה לא פעיל עדיין).

נכנסתי לקובץ המצלמות (הורדתי אותו מהשרשור הזה - מכיל 55 מצלמות) ושם תחת ה DIRTYPE רשום 3 ותחת ה DIRECTION רשום 0 לכל המצלמות, מישהו יודע לאיזה ערך צריך לשנות בכדי שתהיה רק התראה בכיוון הנסיעה שלי?

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, לי הוא לא מתריע בשני הכיוונים.

למשל היום נסעתי בצומת 443-40 (ליד גינתון) מדרום לצפון לכיוון נתב"ג והרדאר דרואיד לא התריע. בדרך חזרה הוא מתריע ועוד איך כי באמת הגאטסו מוצבת לצלם את הנוסעים דרומה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים אם קיבלתם התראות שווא? אני קיבלתי המון, ראו לעיל...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NAVNGO פשוט כל הזמן סורקים את הרשת ומוחקים לינקים. הנה לינק חדש:

http://linksafe.me/p/f5309e8384

תמחק את ה IGO שיש לך כרגע ותתקין את זה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומרת במאגר. שים לב שגרסה 3, האחרונה, קורסת בשלוש מתוך ארבע הפעלות.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...