Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, Nemesis כתב:

אבל ברגע שזה מגובה לענן זה לא נגיש בווטסאפ...

אין לי מה לעשות עם תיקיית ענן שבה כל תמונה/מסמך/סרטון מכל הקבוצות והצ'אטים נמצאים שם בחוסר סדר. זה לא נוח בעליל כאשר צריך לשלוף משם משהו.

גם עם 128, זה נגיש מספיק זמן אחורה, ביחס לציר הזמן שציינת. מה שגם שהמידע לא נדרש בכלל...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנקה זבל מהטלפון לפחות פעמיים בשבוע. מצד שני, מצלם ב-dng . בינתייל 128 ג"ב מספקים את הצרכים במכשיר בן 3.5 שנים שגם משך גיבויים באופן אוטומטי ביומו הראשון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Shmelov כתב:

באייפון X שלי היה 256GB בזמנו. ותמיד היו תפוסים אצלי משהו כמו 80-90 ג'יגה. אחריו, כל האייפונים החדשים יותר היו 128GB אבל לאחרונה כבר אין לי מקום. אני לא מצלם הרבה ואין לי כמעט אפליקציות אבל הכל שוקל יותר מפעם וגם הסרטונים הרבה יותר כבדים. תמיד מצלם על איכות מקסימלית, בגלל זה קניתי טלפון יקר. בשידור לטלויזיה 80+ אינץ או אפילו על מסך מחשב גדול (30+ אינץ) ואיכותי ההבדלים ניכרים.

כמו שרשמו פה, אני רוצה הכל על הטלפון מסודר בתיקיות, מוכן לשליפה בכל רגע, לא בענן או בכל מקום אחר. מוכן להוסיף על זה 300-400 ש"ח (שכנראה גם יחזרו אלי במכירה שלו). המכשיר הבא יהיה 256GB בוודאות.

קודם כל, ההבדל הוא 600-700 ש״ח.

אם אתה צופה מקרוב מספיק במסך 80+ אינץ׳ בסרטוני 4K, יש בזה היגיון. אבל זה בדיוק מה שהתכוונתי כשאמרתי שזה מקרה שימוש ספיציפי. רב האנשים לא טורחים עם 4K ו/או מבחינים בהבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, mrmiki1234 כתב:

למה? אם הכל מגובה תמיד בגוגל/שירות אחר? 

לפעמים אין תשובה אחרת מלבד "ככה אני רוצה ומוכן לשלם את ההפרש", למרות שמס' תגובות ניסו להסביר פה שחצי מזה זה יספיק. 

יש תקופות שאני נשאב למשחקים כבדים, בנוסף לכל עניין התמונות וכו' שהציגו פה. לא רוצה להיות מחושב והידיעה שתמיד ישאר מקום ברקע שווה לי את זה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

גם עם 128, זה נגיש מספיק זמן אחורה, ביחס לציר הזמן שציינת. מה שגם שהמידע לא נדרש בכלל...

בינתיים מספיק לי, אבל גבולי. כשהנפח הנותר קטן המכשיר מאט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור בחירת רכב חטפתי צוננים כשכתבתי למישהו - שמתוך הודעת הפתיחה ברור שאינו שוחה במזומנים - ש"מתחשק לי" זו סיבה גרועה להחלפת רכב אם הפרוטה אינה מצויה בכיסך בעודף נאה. אז למה לא בטלפון?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, sperial כתב:

בשרשור בחירת רכב חטפתי צוננים כשכתבתי למישהו - שמתוך הודעת הפתיחה ברור שאינו שוחה במזומנים - ש"מתחשק לי" זו סיבה גרועה להחלפת רכב אם הפרוטה אינה מצויה בכיסך בעודף נאה. אז למה לא בטלפון?

כי עם אחוזים לא קונים במכולת, זה למה.

יש הבדל ״קטן״ בסכומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.5.2023 בשעה 15:37, sagibd95 כתב:

טוב אז בהמשך להודעה המקורית - גם לאחר הפקטורי ריסט שנכפה עליי הפיקסל ממשיך בשלו.

אם אני עולה לאזור ה-3,000 - איזה אופציות טובות יש לנו?

מעדיף להימנע מסמסונג, אך אם באמת זו האופציה הכי טובה אלך על זה.

אם עוד לא קנית, ממליץ לך לקנות אייפון. רמקול איכותי ומצלמה מצוינת. לא חייב גרסא הכי חדשה - גם אייפון 11 יהיה לך מצוין

אייפון Apple iPhone 11 128GB צבע שחור שנה אחריות יבואן (ksp.co.il)

• מעניין 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל פחות מתחבר לאקו סיסטם של אפל.

בסופו של יום קניתי S23 (256GB) ב-2,900 ש''ח.

הייתי הולך על 128, אבל הוא מגיע עם שבב זיכרון UFS 3.1 ואילו 256 מגיע עם UFS 4.0.

מתכנן להחזיק את הטלפון לפחות 3 שנים.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.5.2023 בשעה 16:11, sagibd95 כתב:

תודה אבל פחות מתחבר לאקו סיסטם של אפל

אם היו לך עוד מכשירים של אפל היית מתחבר ונהנה. כשאפשר לענות לסלולרי מהמחשב או האייפד או כשהסלולרי אומר לך ששכחת את הלפטופ מאחור, זה מאוד נחמד. 

קניתי פיקסל 7

מבחינת גודל הוא דומה ל-3a,אבל כולו מסך. משתמש יותר  ב-one hand mode, אבל זה ללא ספק חיסרון. 

היתרונות הם:

שיפור במצלמה. יש רחבה, שאני משתמש בה לשעשוע, אבל השיפור באיכות של המצלמה הקדמית משמעותי וניכר, בייחוד אם מעבדים את התמונה. 

בסלפי אני לא משתמש כמעט לעולם. 

יש לזכור, אני חובב צילום. אולי אחרים לא ירגישו

השיפור במהירות מאוד מורגש גם, בייחוד בפקודות קוליות, שאני עושה בהם שימוש תדיר (תזכורות, שעון, חיפושים, לפתוח אפליקציות ולמצוא את הטלפון כשאני לא זוכר איפה  שמתי אותו בבית... ב-3a כ הייתה כבר  אטיות ממשית. 

וגם בצילום ובעצם בכל דבר,אבל הכי מורגש בפקודות קוליות

המסך הרבה יותר בהיר. זה שימושי. גם האיכות שלו טובה יותר, שזה נחמד, בייחוד בתמונות. 

הוא גם 90 הרץ, שזה מורגש וחביב אבל לא מעניין. נראה נחמד. אייפון נותן אותה תחושת חלקות עם 60 הרץ. אחד הפיצ'רים היותר מדוברים והפחות מהותיים. 

חוצמיזה, אותו פיקסל, מבחינת תוכנה, סבבה. ה-haptics סבבה. זה שיש double tap על הגב להפעלה של פונקציה כזו או אחרת, סבבה (במקום ה- squeeze) 

החיסרונות: 

גודל ומשקל. אפשר להוריד ס"מ וחצי בגובה. 

גימור יפה, חלק ומיותר. פלסטיק רולז

בקטנה, מעדיף מכשיר עם 'מצח' ולא חור במסך. 

זהו. מקווה שיחזיק עוד 3-4 שנים. 

אה, סוללה... מחזיקה יום שלם בלי בעיה. זה כל מה שאני צריך 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

אם היו לך עוד מכשירים של אפל היית מתחבר ונהנה. כשאפשר לענות לסלולרי מהמחשב או האייפד או כשהסלולרי אומר לך ששכחת את הלפטופ מאחור, זה מאוד נחמד. 

קניתי פיקסל 7

מבחינת גודל הוא דומה ל-3a,אבל כולו מסך. משתמש יותר  ב-one hand mode, אבל זה ללא ספק חיסרון. 

היתרונות הם:

שיפור במצלמה. יש רחבה, שאני משתמש בה לשעשוע, אבל השיפור באיכות של המצלמה הקדמית משמעותי וניכר, בייחוד אם מעבדים את התמונה. 

בסלפי אני לא משתמש כמעט לעולם. 

יש לזכור, אני חובב צילום. אולי אחרים לא ירגישו

השיפור במהירות מאוד מורגש גם, בייחוד בפקודות קוליות, שאני עושה בהם שימוש תדיר (תזכורות, שעון, חיפושים, לפתוח אפליקציות ולמצוא את הטלפון כשאני לא זוכר איפה  שמתי אותו בבית... ב-3a כ הייתה כבר  אטיות ממשית. 

וגם בצילום ובעצם בכל דבר,אבל הכי מורגש בפקודות קוליות

המסך הרבה יותר בהיר. זה שימושי. גם האיכות שלו טובה יותר, שזה נחמד, בייחוד בתמונות. 

הוא גם 90 הרץ, שזה מורגש וחביב אבל לא מעניין. נראה נחמד. אייפון נותן אותה תחושת חלקות עם 60 הרץ. אחד הפיצ'רים היותר מדוברים והפחות מהותיים. 

חוצמיזה, אותו פיקסל, מבחינת תוכנה, סבבה. ה-haptics סבבה. זה שיש double tap על הגב להפעלה של פונקציה כזו או אחרת, סבבה (במקום ה- squeeze) 

החיסרונות: 

גודל ומשקל. אפשר להוריד ס"מ וחצי בגובה. 

גימור יפה, חלק ומיותר. פלסטיק רולז

בקטנה, מעדיף מכשיר עם 'מצח' ולא חור במסך. 

זהו. מקווה שיחזיק עוד 3-4 שנים. 

אה, סוללה... מחזיקה יום שלם בלי בעיה. זה כל מה שאני צריך 

לא מפריע לך שאין דור 5 בארץ?

היו גם דיווחים על רמקול חלש.. יצא לך לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, mrmiki1234 כתב:

לא מפריע לך שאין דור 5 בארץ?

לא.

לא היה לי קודם ולא חסר לי עכשיו. אין לי דרישות כבדות מהרשת בסלולרי.

לפני 33 דקות, mrmiki1234 כתב:

היו גם דיווחים על רמקול חלש.. יצא לך לבדוק?

מבחינת איזון סאונד, ה-3a נשמע לי יותר טוב, עם יותר נפח, אבל ב-7 הדיבור יותר ברור. מכיוון שאני לא שומע מוסיקה מסלולרי, ברור שזה עדיף, אם כי באמת לא קריטי. אני משתמש לרב באוזניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...