Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן לתקן תקר זעיר מאוד בדופן הצמיג?

ba323f
שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

היום התחלתי לעבוד במכון לשיפוץ גירים אוטומטיים חניתי את הרכב בקרבת המוסך, אחד העובדים ראה את רכבי והתלהב ממנו מאוד, הוא נכנס למוסך והתחיל לשאול אותי כל מיני שאלות על הרכב ושאל אם אני רוצה למכור אמרתי לו שאין סיכוי, במשך כל היום הוא שאל שוב ושוב ובקיצור, בסוף היום עליתי לרכב נסעתי לבית הכל היה בסדר, לפני חצי שעה אני עולה לרכב מניע ועושה פניית פרסה ולפתע אני שומע רעש כמו של פעמון צירייה דופק, עצרתי מיד לאחר כ3 מטרים וגילתי כי אין אוויר בכלל בצמיג.

החלפתי גלגל ונסעתי לדרכי, עכשיו סתם העפתי מבט בצמיג עם התקר ואני לא מוצא איזה בורג או גוף זר שגרם לתקר, ניפחתי את הצמיג באוויר ועם צינור מים עברתי על כל הצמיג ולפתע התגלה התקר בדופן הצמיג, התקר מאוד מאוד פיצפון ניראה כאילו עשו דיקור ע"י מחט דקה מאוד.

אגב אותו אחד שהתעניין ברכב עובד במוסך כ4שנים, וביום שהגעתי העבירו אותו לתפקיד לפרק את הגירים מהרכב ושמו אותי במקומו בשיפוץ הפנימי עצמו של הגיר, יתכן ואותו אחד מבני דודינו הרגיש כלפי סוג של יריבות (כולה יום ראשון שלי שם) והתנקם בי על כך.

לשאלת העניין:

האם ניתן לתקן את התקר הזה שממש על דופן הצמיג שממש ממש פיצפון?

ואם כן האם ישנה דרך מקצועית לטיפול בתקר ז"א סוג מיוחד של תיקון, כמו "פיטרייה", "גיפור", "מדבקה" וכו?

לפי מה שאני יודע יש איסור לתקן תקר בדופן הצמיג השאלה היא אם זה מתייחס גם לחור כ"כ זעיר?

הצמיג בן 3 חודשים מישלין ENRGY SAVER צמיג יקר 380ש"ח לצמיג ויש לי סט 4 צמיגים.

באיזור התקר אין סריטות וסימנים האם ניתן לממש את האחריות "פגם בייצור"? ויכול להיות שזה פגם בייצור ואני סתם ניתפס על בן דודינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התיקון.

תברר אצל הצמיגאי. ואולי שינסה להפעיל אחריות. להפסיד לא תפסיד.

לגבי המחיר. תתעודד 380 שקל לצמיג זה לא יקר. (אתה שלמת 1520 שקל על 4)

החלפתי לפני שבוע 2 צמיגים. 550 שקל לצמיג. אחרי הנחה. במקום 600-650 מחיר רגיל.

והיה רכב לפני במידה גדולה R19 על משהוא שנפרד מ750 שקל לצמיג. (הוא החליף 4, כמו 8 שלך!)

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יקר זה עניין יחסי תלוי את מי שואלים, ובשביל חריר קטן לא רק שזה מעט יקר עבורי אלא חארם על הצמיג החדש לזרוק אותו רק יום שישי הזה החלפתי את כל מערכת הפליטה ברכב בחדשה.

הצמיגים שברשותי חדשים לחלוטין הם לא נסעו אפילו 500 ק"מ יש להם עדיין ריח של חדש, הצמיג הזה קיבל חריר זעיר מאוד שחבל להשביט צמיג כ"כ חדש, היום הייתי בפנצ'ריה שממנה רכשתי את הצמיגים ולטענתו החריר ניגרם ע"י מישהו ולכן זה לא תקף באחריות, הצמיג תוקן ע"י מדבקה, ולטענת הפנצ'רמכר התיקון לא פוגם בבטיחות משום שמדובר בחריר זעיר, ואם זה היה קרע קטן כמו סדק הצמיג היה פסול לחלוטין.

אני סומך על הפנצ'רמכר הזה הוא מקצועי מאוד ולכן אני שקט מאוד.

אם הוא היה אומר לי שיש סכנה בטיחותית לא הייתי אפילו מהסס ומחליף צמיג חדש, אני בבטיחות הרכב לא משחק בכלל הכל "לפי הספר".

לא יודע למה זה קורה לי הרכב היה בבעלות המשפחה כ 10 שנים וכמות התקרים שהיו במהלך השנים ניתן לספור על יד אחת, בשנה האחרונה כמות התקרים שהיו הגיעו לכמעט עשרה בשנה אחת!

בצמיגים החדשים האלו שמורכבים כ 3חודשים על הרכב בשבוע שעבר היה תקר שנגרם ע"י בורג בסולייה, ואתמול שוב תקר.

יקיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם נקרים / פגמים אחרים בדופן - לא לוקחים סיכון.

אני החלפתי רביעייה ברכב של אחותי בגלל שריטה דיי עמוקה שנגרמה על דופן אחד הצמיגים, לא לוקחים סיכונים בעניין הזה

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...