Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הותר לפרסום- אני פסיכי או, קניתי עוד רכב מעניין

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 3991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנוסף כשליאור קנה אותה חזרה זה היה גם לאחר שהחלקים נצבעו חזרה למקור הנכון, וברמה גבוהה.

לנושאים האחרים שכתבת אינני יכול להתייחס, ולו רק מפני שלא בדקתי אותם, אבל עם המשפט הנ"ל אני בהחלט מסכים: הצביעה בוצעה ברמה נאותה ובהחלט הצליחה לטשטש את מרבית העוול שנגרם לרכב הזה אצל בעליו הקודמים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב על הרכישה.

נושא שקשור לאלפא - מישהוא יודע מה קרה למוסך איציק שמתמחה באלפא בבית דגן ? המקום סגור כבר מעל שבועיים ..

עבר לרחובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כדי ליישר דברים.

אני הוא ליאור מהתגובות שלמעלה.

ההערות של אלעד על אחזקה של האוטו ב- 5 שנים שלא היה אצלי מתייחסות למי שקנה ממני אותו במקור (שדי הרס אותו, לאחר שהיה מקורי וכמעט מושלם :twisted:). אל המוכר שממנו קניתי אותו חזרה אין לי שום טענה אלא שבחים על ההשקעה והכנות בהצגה של הרכב כשבאתי לראות אותו.

כדרכה של אלפא, תמיד יש מה לעשות באוטו, אבל זה חלק מהכיף.

לנושא הראשי - מזל טוב על הרכישה, מכוניות אלו לא נמדדות בביצועים ואולי אפילו לא בהתנהגות, אלא באופי. כמו שנאמר לעיל - פשוט להיכנס ולנסוע ברכב זה כיף שמורח את חיוך על הפנים...

קודם כל ברכות על הקנייה המחודשת...

אני שמח מאוד על ההבהרה שלך מאחר ואני מכיר את האוטו מצוין והוא אפילו היה אצלי תקופה. מתוך כל מה שנכתב הבנתי שקנית אלפא חבוטה ומרוטה...וחשתי פגיעה קלה במוכר ואפילו בכבודה של האלפא!! (איפה יש עוד 75 שהכל בה עובד? אפילו המחשב???) כל הכבוד על ההתייחסות וההבהרה.

מאחל לך שתהנה ממנה ושלא תתפתה למכור אותה שוב :wink: היא מאוזנת בצורה בלתי מצויה, והמנוע שלה מתפקד יותר טוב מכל טווין ספארק אחרת שהכרתי. מעבר למקוריות ולהשקעה, זה אוטו ספציפי שפשוט יצא מוצלח במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו במועדון אלפא קלאסיק למעלה מעשרה חברים בעלי אלפא 75, חלקן מוסבות TS וחלקן נותרו עם מנועיהן המקוריים, היתרון העיקרי של האלפא הזאת הוא היכולת לחיות איתה ביומיום וכמוכן לתקוף איתה פניות חזקות בגלל איזון המשקל המדהים שלה 50:50.

228711_148677261869603_100001819902127_274660_837416_n.jpg

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור של ה 3.0CS רציתי להתחתן איתך אבל לא גילית עניין... אז, אולי יש לך אחות :-P

בכנות, אני מעריץ את הטעם המשובח שלך, כל מכונית שלך היא קלאסיקה אמיתית.

ראיתי את המילאנו די הרבה פעמים בכפר שמריהו.

תתחדש ותהנה מהפנינה היחודית הזו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ברכות על הקנייה המחודשת...

אני שמח מאוד על ההבהרה שלך מאחר ואני מכיר את האוטו מצוין והוא אפילו היה אצלי תקופה. מתוך כל מה שנכתב הבנתי שקנית אלפא חבוטה ומרוטה...וחשתי פגיעה קלה במוכר ואפילו בכבודה של האלפא!! (איפה יש עוד 75 שהכל בה עובד? אפילו המחשב???) כל הכבוד על ההתייחסות וההבהרה.

מאחל לך שתהנה ממנה ושלא תתפתה למכור אותה שוב :wink: היא מאוזנת בצורה בלתי מצויה, והמנוע שלה מתפקד יותר טוב מכל טווין ספארק אחרת שהכרתי. מעבר למקוריות ולהשקעה, זה אוטו ספציפי שפשוט יצא מוצלח במיוחד.

תודה

בגלל זה היה לי חשוב להגיב ב- 5 בבוקר.

אכן אין לי ספק שמדובר באחת הטובות ולכן במשך 5 שנים לא הצלחתי להתחבר לאף אחת אחרת, והיו ניסיונות.

לגבי מה שאמר ראובן - אכן הייחוד של ה- 75 הוא שמדובר באחת האלפות הקלאסיות (שלא להזכיר אחרונת ההנעה האחורית) שעדיין יכולה לשמש כרב יומיומי. בגלגולה הקודם ה- 75 שלי שימשה לנסיעה כל יום מפתח תקוה לת"א וחזרה וכל זה עם 10 ק"מ לליטר.

כל זה מביא אותי לתהיה - לאן נעלמו ה- 75? פעם היום 5-6 קבוע בלוח יד 2 (לא משנה המצב) והיום יש בקושי אחת. לא ייתכן שכולן נחתפו על ידי אלפיסטי פנאטיים?

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאן הן נעלמו? הנה התאוריה שלי...

חלק לא קטן מהן מה שנקרא left the road in a spectacular fassion ...:-(

החלק האחר (הרוב) לא נקנו במקור ע"י אוהבי אלפא. עם השנים הערך שלהן נפל קשות (כמו כל אלפא..) וכבר לא "השתלם" להשקיע בהן כמו שצריך. כפי שידוע ברכב כשלא משקיעים, ההשקעה הדרושה רק מכפילה את עצמה כי צריך לתקן את ההזנחה ובנוסף לתקן את "התיקונים" שעשו חאפרים בזול. הן מושכות ככה כמה שנים מפה לשם, חלקן נופל לידיים של תפרנים שמתלהבים מרכב עם ביצועים בגרוש וחצי, ומאחר וידוע שאלפות לא מטופלות צועקות "חלאס" באיטלקית, הן מסיימות בערימת הגרוטאות.

זה התהליך שעובר על רוב רכבי האספנות ובדיוק בגלל זה כשכבר יש התעוררות אין הרבה רכבים. לגבי אלפות שחיות מהר ומתות מהר, התהליך הזה קשה ומהיר (תרתי משמע...) הרבה יותר. קח לדוגמא את האלפתא, רכב נפלא שנמכר בארץ במספרים ממש גדולים, רובן אם לא כולן הוזנחו לחלוטין, פעם היית רואה אחת מוזנחת במלא פינות רחוב והיום כמעט ולא תמצא כאלה גם אם תחפש. הייתה לי אלפתא 79, ואני מתגעגע אליה ברמות קשות.

הערך של ה 75, כמו גם של האלפתא פשוט לא עלה עד היום למרות שהאלפתא היא רכב אספנות לגטימי לגמרי, בגלל הצורה החיצונית הקופסתית. כך יוצא שאין הרבה, בוודאי לא טובות, אבל אף אחד - אפילו אלפיסט מושבע, מהסס מאוד לשים שם כסף. אלפתא שצריכה שיפוץ (ותכלס כולן כאלה) תמכר ב 4-5 K, וגם אז יהיו לא יותר מ 4-5 משוגעים שיסכימו לקנות...ובטח לא לשים עליהן את ה 40k שיעלה השיפוץ.

זה בעיניי הסיפור על רגל אחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבסורד הגדול הוא שבכל שרשור שנושאו אלפות כולם מקטרים על כך שאין היצע של אלפות ,שכולן מוזנחות וכל אחד היה מוכן למכור "כליה" בשביל אלפא אבל בתכלס בעצם אנשים מחפשים רכב מושלם במתנה .

אודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי

אתה צודק, אבל צודק חלקית. אין כל ספק שמישהו שהשקיע והביא רכב למצב מושלם רוצה ובצדק, מחיר גבוה על ההשקעה שגם ככה לעולם לא תוחזר. יש למכוניות הללו את השוק שלהן, גם אם הוא קטן מאוד.

יחד עם זה חלק מסתכל על זה אחרת. לא כולם משופעים במזומנים אבל רוצים בכל זאת לחיות את התחביב, ובמיוחד עם יש עוד רכבים בחניה ואלפא זה כיף נוסף שאין לו שום הצדקה :-), במצב כזה מחפשים רכב "סוליד" בהשקעה קטנה, אבל כזה שאפשר לשפר ולשפץ במשך זמן ארוך, להנות גם מהדרך, וכך לעשות "פריסת תשלומים"...וגם זה לגיטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל הדרך- יש אחות :wink:

זה עצוב כמה שזה נכון, אבל נוכל להתנחם בעובדה שבערך הגענו למצב של איזון, האלפיסטים המשוגעים כבר שומרים על האלפות שלהם שקנו כבר, כמו שראובן אמר יש 10 חבר'ה במועדון שלו עם 75, והם לא יזניחו ויתנו לאלפות שלהם למות, אז האלפות המיוחדות לא יכחדו, הן רק הצטמצמו למספרים מאוד נמוכים, אגב ככה זה עם כל רכב ספורטיבי של התקופה ההיא, קחו למשל 205 GTI, אונו טורבו, רנו 5 טורבו,הם נמכרו במספרים הרבה יותר גדולים ממה שניתן למצוא היום על הכביש, הרבה יותר.

לגבי תמונות פנים, הנה תמונות פנים מחו"ל, אצלי המושבים הקדמיים יש עליהם כיסוי כי הם קרועים קצת, והאחוריים יבשים:

013.jpg

1987%20Platinum%20004.jpg

1987%20Platinum%20005.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל הפנים נראה לא רע, מהמעט שניתן לראות בתמונות.

האם הכפתורים סביב ידית כיוון המראות (על הקונסולה) הם של חלונות חשמל והם כבר לא בגג? ואם לא - למה הם משמשים?

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תמונות פנים, הנה תמונות פנים מחו"ל, אצלי המושבים הקדמיים יש עליהם כיסוי כי הם קרועים קצת, והאחוריים יבשים:

בסך הכל הפנים נראה לא רע, מהמעט שניתן לראות בתמונות.

:wink:

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקלארן F1 מבין את הדילמה שלך לגבי מכירת אחד הרכבים,לגמרי.

הרי חלקן כבר קלאסיקות בהווה והשאר קלאסיקות לעתיד (ע"ע 205 GTI והפיאט קופה).

גם אני מתלבט כרגע במכירת רכב מיוחד בבעלותי (רנו 19 קבריולה) שלפי דעתי הוא ייחודי גם בהווה וגם בעתיד.

הצרה היא שאין לי מקום בשבילה :cry:

לגבי ה 75 אכן מכונה מדהימה,והסיפור מאחוריה מדהים לא פחות.

לילה טוב,ותתחדש,זכי :-D

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...