Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הותר לפרסום- אני פסיכי או, קניתי עוד רכב מעניין

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 3991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש, והמון בהצלחה!

נשמע שהרכב הזה החסיר שינה להרבה אנשים, ובסוף אתה תהנה משינה טובה.

למען האמת יותר התעמקתי בבימר, הוא מדהים! הייתי כותב שאם תחליט להציע אותו למכירה תציע אותו לי, אבל אם צירפת אותו לשרשור הנוכחי אני מעריך שהוא לא עומד על הפרק, ושגם אם כן, בטוח הוא לא עומד בקו ההכנסות שלי:wink:

המון חלקים ותוספות לפולקסוואגן, וג'יפ סופה! 0546615205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יהונתן,

שמח לשמוע שהצלחת לבסוף, אחלה רכישה.

נשמח לעזור לך ולראות אותך בפעילויות שלנו במועדון אלפא קלאסיק, בתור בעלים של 75 אני יכול לומר שזו מכונית מדהימה.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכישה ,

רכב עם נתונים מדהימים , אני לא ראיתי כזה V6

טוב לשמוע שרכבים מעניינים נופלים לידיים הנכונות .

בהצלחה בשיפוץ המסובך .

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-ה-צ-ל-ח-ה!

תתחדש על הרכש החדש.

רק בדרכים טובות.

: )

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! נשמע...המממ...מעניין מאד!:twisted::twisted::twisted:8)8):-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שכ"כ מפנטז על הבימרית, בעל הרכב כנראה בחור צנוע וביישן אז אני אעשה את העבודה עבורו, הרכב מוצע למכירה מזה זמן מה אז כל מי שמדבר בקלות (תתקשר אלי כשתמכור וכד') מוזמן להתחיל לספור את השטרות או להתחיל לגמגם תירוצים :wink:

תתחדש על ה 75 ותעלה בבקשה תמונות קצת יותר מפורטות כולל פנים הרכב שנראה את מצבו.

באופן אישי נהגתי על 75 רק פעם אחת במשך כשעה- שעתיים, זכור לי רכב נעים עם יכולות ספורטיביות לא רעות אבל כתוצאה ממיקום תיבת ההילוכים מאחור, העברות ההילוכים לא היו חלקות והדרייבשפט שכל הזמן מסתובב גרם לויברציות לא נעימות בעמידה בסרק.

אולי זה היה רק ברכב עליו נהגתי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שכ"כ מפנטז על הבימרית, בעל הרכב כנראה בחור צנוע וביישן אז אני אעשה את העבודה עבורו, הרכב מוצע למכירה מזה זמן מה אז כל מי שמדבר בקלות (תתקשר אלי כשתמכור וכד') מוזמן להתחיל לספור את השטרות או להתחיל לגמגם תירוצים :wink:

תתחדש על ה 75 ותעלה בבקשה תמונות קצת יותר מפורטות כולל פנים הרכב שנראה את מצבו.

באופן אישי נהגתי על 75 רק פעם אחת במשך כשעה- שעתיים, זכור לי רכב נעים עם יכולות ספורטיביות לא רעות אבל כתוצאה ממיקום תיבת ההילוכים מאחור, העברות ההילוכים לא היו חלקות והדרייבשפט שכל הזמן מסתובב גרם לויברציות לא נעימות בעמידה בסרק.

אולי זה היה רק ברכב עליו נהגתי.

לא יפה לעשות ככה סתם עוגמת נפש לאנשים, יש כאלו שעדיין מתפרנסים משכר מינימום:oops:

המון חלקים ותוספות לפולקסוואגן, וג'יפ סופה! 0546615205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...