Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט על נהיגה מעל המהירות המותרת.

שימו לב! השרשור הזה בן 4744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כחודש נתפסתי נוהג במהירות של 86 קמ"ש ע"י אקדח לייזר[ לאחר הורדת 5 קמ"ש ] בדרך עירונית.

אני מחזיק רישיון כבר 6 שנים, בלי עבירות קודמות.

במקום היה קצין משטרה אשר שפט אותי במקום והחליט לא לקנוס אותי או לשלול לי את הרישיון וקיבלתי זימון למשפט לחודש הבא.

מה האופציות שלי ולמה עליי להתכונן? איזה עונשים אני יכול לקבל?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן: הקצין לא שופט, והוא גם לא מחליט האם לקנוס אותך. הקביעה האם תקבל קנס או זימון למשפט תלויה בחריגה שלך מהמהירות המותרת. מה שכן הקצין עושה זה לערוך שימוע ולהלחליט האם לבצע פסילה מנהלתית של הרשיון ל-30 יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגיל מקבלים 1000 ש"ח קנס + 3 חודשים על תנאי למשך שנתיים.

מתי מופעל התנאי?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי מופעל התנאי?

ל'

בדרך כלל על עבירה דומה דהיינו מהירות.

אבל אם נהג יגיע למשפט על עבירה אחרת ויצטרכו להחליט אם לשלול על תנאי, באותו הזמן שהוא על תנאי בעבירת מהירות, אני לא רוצה להיות במקומו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ג) מי שנפסל על תנאי ייפסל בפועל אם תוך תקופה שנקבעה בגזר דינו, ושלא תפחת משנה ולא תעלה על שלוש שנים, עבר אותה עבירה שעליה הורשע או אחת העבירות המפורטות בתוספת הראשונה או בתוספת השניה או עבירה אחרת שקבע בית המשפט בגזר הדין, והורשע בשל העבירה הנוספת תוך התקופה האמורה או לאחריה; התקופה האמורה תתחיל מיום גזר הדין, ואם נושא הנאשם אותו זמן עונש מאסר – מיום שחרורו מן המאסר, והכל כשבית המשפט לא הורה אחרת.

(ו) בית משפט שהרשיע נאשם בעבירה נוספת, במקום לצוות על הפעלת הפסילה על תנאי, רשאי, מטעמים שיירשמו, לצוות על הארכת תקופת הפסילה על תנאי או חידושה לתקופה נוספת שלא תעלה על שנתיים, אם שוכנע שבנסיבות הענין לא יהיה צודק להפעיל את הפסילה על תנאי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...