Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: חידוש פנסים עכורים והברקתם בציפוי הגנה מפני קרני UV ובזול

שימו לב! השרשור הזה בן 234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ביצעתי ליטוש פנסים עם ניירות גסים (פחות מ1000) ואח"כ עם נייר מים 1000 ואח"כ 2000 הפנסים נהיו לבנים וכל השכבה הצהובה ירדה. כאשר הפנס רטוב במים הוא נראה שקוף יחסית וכאשר מתייבש נהיה לבן ועכור. אני רוצה לעשות פוליש ולא יודע באמצעות אילו חומרים. אשמח אם תמליצו על חומר טוב לביצוע הפוליש.

1a3933f6b27fd04f756e21ef953d5b53.jpg847317b288c57b8956bc4447d5922aaf.jpg

baf88cf4aa6618a295bae1a075bc71c4.jpg62d1f02948ae420dbe5a9ca5c3eaadbc.jpgb0e0cd20910ee1e4cd29e84bbae63483.jpg96dce29d483f8926489665e0a1947d1a.jpg

עריכה אחרונה על ידי tomy669
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן תוכל לבצע את אותה פעולה רק מבחוץ. אין צורך לבצע את זה בחלק הפנימי. (רק החלק הגלוי נשחק)

עריכה, זו הייתה תשובה לשאלה של audiR8 שלפתע נעלמה.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי אבל משום מה לא הבנתי אך להכיך את החומר להגנה על הפנס..

יש לי פנסים חדשים שהחליפו לי ועכשיו כדי לשמור עליהם אני רוצה לדעת אך ...

אז הבנתי שצריך

לכה מבריקה עם מסנני קרינה

טרמנטיו

ואז מה םשוט מערבבים ביחד ? ומורחים בעדינוץ על הפנס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ביצעתי ליטוש פנסים עם ניירות גסים (פחות מ1000) ואח"כ עם נייר מים 1000 ואח"כ 2000 הפנסים נהיו לבנים וכל השכבה הצהובה ירדה. כאשר הפנס רטוב במים הוא נראה שקוף יחסית וכאשר מתייבש נהיה לבן ועכור. אני רוצה לעשות פוליש ולא יודע באמצעות אילו חומרים. אשמח אם תמליצו על חומר טוב לביצוע הפוליש.

אתה צריך לצפות אותו עם לכה וטרפנטין

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לצפות אותו עם לכה וטרפנטין

גם כשהפנס רטוב הוא עכור מעט לכן אני עדיין לא רוצה לצפות בלקה וטרפנטין לפני שאני יודע בוודאות שהפנס מלוטש טוב ומוכן לציפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנקה אתו עם טרפנטין ואז תדע. אחרי ליטוש עם 2000 אמור להראות כמו חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה דומה בדובלו,צריך לעבוד קשה עם נייר לטש אבל אפשר להוריד את זה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפשף בכיף, שפשף בנחת- רק אל תישכח לנגב עם לכה :-).

קיבלתי ניירות 3000 מסין וכעת שנה עברה והגיעה שוב פעם הטסט, המצב בסדר יחסית ועד היום רק שמתי כפעמיים רק ווקס, אצלם תמונות במהלך השבוע איך יוצא.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים ..

החליפו לי באוטו פנסים חדשים

רציתי לדעת כיצד אפשר לשמור עליהם שלא יהיו בלואים? טיפים? משחות הכל ומאיפה קונים

תודה מראש לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי עם ניירות 1000 מים עכל הפנסים, ואז עם נייר 2000 על הפנסים. בשני המקרים ריססתי מים עם שפריצר על הנייר ועל הפנסים ללא הפסקה, לאחר כמה דקות טובות של שפשוף מכל הזוויות הצהוב ירד והפנסים דיי שקופים (בתהליך הזה המון חומר דמוי חלב יורד מהפנסים), אבל ברגע שהם מתייבשים הם הופכים לכעורים כאילו יש אדים בפנים.

למרות זאת הפנסים היו חלקים לחלוטין למגע יד.

לא התאמצתי אפילו להגן על הצבע ומסביב לפנסים, זה היה נראה ממש קל ופשוט פתחתי את מכסה המנוע לגישה קלה יותר.

לאחר 2 מעברים עם 50% טרמפנטין ו 50% לק וורניש הפנסים הופכים לחלקים ושקופים כמו זכוכית, ונשארים ככה.

יש לציין שהם היו מאוד כעורים ושרוטים לפני הלק , כמו שבתמונות כאן.

אני חושב שכמה שהם יותר מכוערים ושרוטים בשלב הניקוי, ככה התוצר הסופי יהיה טוב יותר.

אני חושב שאנשים משפשפים פה יותר מדי, באמת שזה לא לוקח יותר מדי זמן, דקת שיפשוף עם נייר 1000 ואז דקה עם נייר 2000 בתנועות סיבוביות ומהירות בלי להפעיל יותר מדי לחץ עושה את העבודה, סה"כ כל התהליך לקח לי 10 דקות וזה נראה בדיוק כמו התוצר של פותח השירשור.

עריכה אחרונה על ידי diforce

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני כמה שנים שמתי ציפוי שקוף על הפנס [כמו השחור שבדרך כלל עושים] כרגע הרכב בן 6+ והפנסים נראים עדיין כמו חדשים.

הציפוי שומר עליהם גם משריטות כתוצאה מאבנים וכו' - החיסרון היחידי שלו שהוא נוטה לתפוס לכלוך אז אם אתה לא שוטף את הרכב באופן קבוע, מדי פעם צריך להעביר עליהם סמרטוט בקטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעבור עליהם עם פלסטלינה בשביל שיהיו חלקים ונקיים (אין צורף נייר שיוף כי אין צהוב עוד) , לנקות טוב טוב עם טרמפנטין ולתת להתייבש, ואז לערבב ווקס ורניש עץ לספינות + טרמפנטין ביחס של 1:1 ואז לצפות את הפנסים עם החומר בעזרת חתיכת בד בצורה עדינה ולתת להתייבש.

דבר זה ימנע מהצהוב הזה להצטבר עם הזמן וישמור על הפנסים.

בעיקרון פנסים באים כבר עם ציפוי UV שמונע את הצהוב הזה, אבל בדר"כ הוא חלש מדי בשביל השמש של הארץ אני מתאר לעצמי.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...