Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: חידוש פנסים עכורים והברקתם בציפוי הגנה מפני קרני UV ובזול

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון:

השבת היה לי זמן וביצעתי את החידוש כמו שאמרתי , ההכנה בעזרת שיוף עם ניירות מים כמו שפותח השרשור רשם , רק שהפעם במקום היאכט השתמשתי בספרי לקה(איכותי לא כזה של 10 שקלים).

את הלפני לא יצא לי לצלם וגם היה קשה לראות במצלמה כי היה מדובר בסימני מריחה עדינים שרק במציאות ניתן להבחין בהם.

לאחר התזת 3 שכבות של לקה הגימור לא היה 100% והיה במרקם "תפוזי" ... נייר מים 2500 בעדינות רבה בתנועה אופקית ולאחר מכן אנכית , פוליש UC עם אפליקטור ידני והתוצאה לפניכם .

[ATTACH=CONFIG]393268[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393269[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393270[/ATTACH]

היי חבר,גם אני עשיתי כמוך ובאמת אחרי ריסוס יש מרקםת תפוזי ועכור.

שייפתי עדין עם 2000 והפנס חוזר להיות חלבי...

תוכל להדריך אותי?

נ.ב יש אפשרות אולי לדלל ולמרוח את הלכה?בספריי במקום לרסס ואז לא יהיה orange peel?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צריך לשייף טוב, להעלים את כל התפוזיות ולקבל פני שטח חלקים. אחרי השיוף הפנס יראה חלבי וזה בסדר.

מעבר יסודי וממושך עם פוליש גס ואחר כך פוליש עדין יעניק לפנס צלילות.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשייף טוב, להעלים את כל התפוזיות ולקבל פני שטח חלקים. אחרי השיוף הפנס יראה חלבי וזה בסדר.

מעבר יסודי וממושך עם פוליש גס ואחר כך פוליש עדין יעניק לפנס צלילות.

תודה רבה על התגובה

שלוש שאלות:

1.האם שיוף הפנס אחרי הלכה לא מסיר בעצם את ההגנה שהלכה מעניקה?

2.האם אפשר למרוח לכה עם סמרטוט(להתיז את הספריי לכוס ואז למרוח במקום לרסס) במקום לעשות פוליש,וכך לקבל את הצלילות הרצויה?

3.הפוליש-אפשרי ידני? כי זו האופציה היחידה שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.תלוי בכמה שכבות ישמת לפני כן וברמת חיתוך של הנייר מים

2.ממלץ למרוח עם חומר שלא ישאיר אחריו סיבים(יכול להיות סמרטוט מיוחד או פד מיוחד)

3.בהחלט אפשרי אומנם יקח הרבה יותר זמן כדי להגיע לתוצאה רצויה אבל אפשרי(ככה עשיתי בפנס של חבר למען האמת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מחפש בירושלים, בד"ר צבע בתלפיות יש לכה ורניש יכאט מבריקה נגד UV וטרמפנטין רגיל. שניהם בדלי/בקבוק קטנים - יצא 45 ש"ח.

מנסה להשיג ניירות 2000 ו-800, הצלחתי להשיג 500 ו-1200.

מישהו מכיר משהו בסביבה? אולי אייס/הוםסנטר?

ועוד שאלה, איפה לדחוף שלב של פוליש? אחרי השיופים ולפני הלכה?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי איתמר123

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מחפש בירושלים, בד"ר צבע בתלפיות יש לכה ורניש יכאט מבריקה נגד UV וטרמפנטין רגיל. שניהם בדלי/בקבוק קטנים - יצא 45 ש"ח.

מנסה להשיג ניירות 2000 ו-800, הצלחתי להשיג 500 ו-1200.

מישהו מכיר משהו בסביבה? אולי אייס/הוםסנטר?

ועוד שאלה, איפה לדחוף שלב של פוליש? אחרי השיופים ולפני הלכה?

תודה.

בירושלים תבדוק בחנויות לאספקה טכנית, בגבעת שאול יש כמה: ראובן ונתי בנג׳ארה,הכל לבניין, א.נ.ח בכנפי נשרים. ויש לך ברוממה את משף שבטוח יש להם.

באיזה טרפנטין השתמשת כי יש מס׳ סוגים, אשמח לדעת, אם תוכל לצלם את האריזה עוד יותר טוב.

את היאכט ורניש גם קניתי בדר׳ צבע יש להם מבחר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידשתי עם קיט שכוללת ניירות ופד עם לקה.

התחלתי עם 1000 ובהדרגה עד 2500, ולבסוף לקה עם הפד על הפנס.

16145647_1458489824175882_1174214153_o.jpg

16245024_1458489924175872_1671839696_o.jpg

16229931_1458490084175856_259519304_o.jpg

קבלו טיפ, ברגע שהצהוב על הפנס מתחיל לנזול שטפו מיד במים.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה.

מה הכוונה הצהוב מתחיל לנזול? הכוונה להרטיב שוב שמתחילים לראות את העכירות נשחקת?

כמה ניירות שיוף מספיקים מכל מידה? אני קניתי ניירות בגודל בערך חצי A4 ואני רוצה שיהיה לי מלאי לפעמים הבאות כי לא פשוט למצוא את כל המידות במקום 1 בירושלים.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה.

מה הכוונה הצהוב מתחיל לנזול? הכוונה להרטיב שוב שמתחילים לראות את העכירות נשחקת?

כמה ניירות שיוף מספיקים מכל מידה? אני קניתי ניירות בגודל בערך חצי A4 ואני רוצה שיהיה לי מלאי לפעמים הבאות כי לא פשוט למצוא את כל המידות במקום 1 בירושלים.

תודה, הכוונה ברגע שאתה רואה שהלכלוך יורד ונוזל במהלך השיוף אל תתן לו להתייבש כי אחרת זה נדבק בחזרה לפנס.

עבדתי על רטוב רוב הזמן, שזה פחות שורט את הפנס ומאריך חיים לנייר (כל נייר על 2 פנסים) וגם מגביר את הקצב בניקוי.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תודה. אז כרגע יש לי 4 ניירות מכל מידה שקניתי לבנתיים, יספיק לי למלא שנים :D

איך קוראים לניירות באנגלית?

לגבי השלב של הפוליש, מה הןא תורם שנייר 2500 לא?

מתי מבצעים את הפוליש? אחרי הליטוש עם הניירות?

תודה.

זה הניירות שקניתי לבנתיים, זה תקין?

unnamed (1).jpg

עריכה אחרונה על ידי איתמר123

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...