Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: חידוש פנסים עכורים והברקתם בציפוי הגנה מפני קרני UV ובזול

שימו לב! השרשור הזה בן 221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניירות שיוף רטוב, ניתן לקנות בטמבוריות וחנויות כלי עבודה ובניין. כדאי להתקשר לפני כי ניירות במידה 600\1200\2000\2500\3000 לא פשוט למצוא. אם תסתבך תזמין מהאיביי waterproof sand paper.

ססססססססססססס&#150.jpg

לכה יכאט ורניש לעץ נגד קרניים סגולות (UV)

ששששששש.jpg

טרמפנטין:

קקקקקקקקקקקק.jpg

ואם לא הבנת מזה פוליש אז כנראה אין לך מכונה, אני לא יודע אם פוליש ידני שווה את המאמץ.

לפי הדף הראשון בשרשור אין צורך בפוליש, זה אקסטרה. תקרא את הדף הראשון שם יש הוראות..

בהצלחה :D

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה !

לגבי "

לכה יכאט ורניש"',

קראתי כאן בשרשור שמומלץ להשתמש בלכה יכאט ורניש ספריי- יש סיבה לזה שלא השתמשת?

+ דובר כאן בשרשור על לכה בסיס מים/שמן - מה מומלץ?

* קראתי את הדף הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריסוס עם ספרי אמור להקל על העסק, אבל יש יגידו שצריך יד וניסיון.

לי אין ניסיון גדול בצביעה, אבל עבדתי עם היידים קצת בחיי ואני חובב דיטיילינג. הצביעה עם ספוג\צמר גפן ספוג ואז מריחה - פשוט קלה. בנוסף, בגלל אופי התערובת שערבבת (1:1 לכה וטרמפנטין) הייבוש סלחן להרבה גימורים שתעשה. יש לתערובת סמיכות מסויימת שגורמת להם להתייבש באחידות כל עוד עשית שכבה סבירה. לפחות לפי הקריאה והניסיון החד פעמי שלי.

וראיתי שרשמת שאתה מחפש מקום שיקח תשלום סמלי על העבודה או משו.

אם בא לך להגדיל ראש ואמרת שאין לך בעיה לשלם קצת, תדבר עם אורן קורולה מהפורום ואולי הוא ילווה אותך ויעשה לך שלב פוליש לפני הלכה. (שלב לא חובה אבל הוא גורם לצלילות רבה יותר)

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם לא הבנת מזה פוליש אז כנראה אין לך מכונה, אני לא יודע אם פוליש ידני שווה את המאמץ.

לפי הדף הראשון בשרשור אין צורך בפוליש, זה אקסטרה. תקרא את הדף הראשון שם יש הוראות..

בהצלחה :D

אותי מעניין באיזה חומר השתמשת בזמן הפוליש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם, לפי מה שקראתי כאן בשרשור "

לכה יכאט ורניש על בסיס שמן" גורמת עם הזמן לעכירות ולכן מומלץ להשתמש על בסיס מים? נתקלת בזה, באחד מ- 120 הדפים

:) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בהמשך

למדריך הזה אני מחפש אם נשאר למישהו לקה מסוג יאכט ורניש על בסיס שמן במרקם מבריק, לא הייתי רוצה לקנות פחית שלמה בשביל טיפה. כמובן שאשתתף כספית.

אני מנתניה, אבל מתנייד בכל אזור השרון.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בהמשך

למדריך הזה אני מחפש אם נשאר למישהו לקה מסוג יאכט ורניש על בסיס שמן במרקם מבריק, לא הייתי רוצה לקנות פחית שלמה בשביל טיפה. כמובן שאשתתף כספית.

אני מנתניה, אבל מתנייד בכל אזור השרון.

תודה

בוא קח

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...