Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אולי הטיעון הזה פחות מוצלח, אבל החיים הם לא שחור ולבן. רכשתי לאחרונה רכב שאמנם הוא לא שיא הפאר אבל הוא כן מעל הממוצע בכבישי ארצנו ויש בי פחד כל פעם שאני מחנה בין שתי מכוניות במצב כזה שאני יכול בקושי להשתחל מהאוטו, לכן מקובלת עלי הדעה של הבנאדם שאומר שהסיכון לפגיעה ירד משמעותית שווה את העובדה שתהיה בחניון חניה אחת פחות. יש לציין שלפני שרכשתי את הרכב החזקתי בדעה שלכם שכל בכל רכב שחונה על חנייה כפולה הוא אוייב המין האנושי , במיוחד אם זה היה רכב יקר אבל היום אני די מבין אותם במיוחד בהתחשב בעובדה שהישראלי המצוי לא חרד לרכושו של האחר , ולא בטוח שאם אני אעשה מאמץ לצאת מהאוטו בלי שהדלת שלי תגע בדלת של הרכב שלידי , בעל הרכב שלידי יעשה אותו הדבר.

כשהחניון יהיה בבעלותך, תוכל לעשות שיקולים כגון השיקול אותו כתבת כאן.

מכיוון שאינך בעל החניון ולמעשה אתה חונה את הרכב שלך בחניון ציבורי שבו הרשות לחנות שייכת לכל נהג אחר לא פחות מאשר לך, תועיל נא לחנות כנדרש.

לא מוצא חן בעיניך? רוצה לשמור על הרכב כמוצג מוזיאוני? ברווז נתן לך פה פתרון נהדר - כך גם לא תפריע לאף אחד אחר.

אגב, קח בחשבון שפוטנציאל הנזק כשאתה חונה על שתי חניות הוא גבוה יותר מכמה סיבות:

- נהג ממורמר שמחפש חנייה במשך זמן רב יחליט לפרוק את העצבים על האוטו האחד שלך שתופס שתי חניות יקרות.

- נהג יחליט שהוא נכנס בכל זאת צמוד צמוד אליך וכשהוא יפתח את הדלת כדיל לנסות לצאת יהיה חייב לפתוח עליך דלת ועוד להישען עליה כדי להזדחל אל מחוץ לרכב.

לסיכום, אני מבין אותך ואת רצונך לשמור על האוטו שלך כמו חדש. לצורך העיניין, זה אפילו לא רלוונטי איזה אוטו זה.

אם אתה מפחד לחנות כראוי בחניון ציבורי, הקדש עוד כמה דקות לחיפוש חנייה ליד קיר (כך תוכל להיצמד עם צד אחד לקיר ולהשאיר מספיק מקום בצד השני לפתיחת דלת של הרכב ליד בלי שיגע בך) או ליד פינה או אפילו הימנע מלהגיע למתחמים האלו בשעות העמוסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

...

עריכה: בנוסף צריך להיזהר מהשיימינג שעושים פה עם מספרי זיהוי גלויים והכל. בחלק מהמקרים יכול להיות שאיזה סוציומט חנה כפול , הכריח את השכן שלו לחנות על חניה כפולה גם, הסוציומט נסע, השכן נשאר, חבר הפורום בא ונתן תמונה לשכן.

לא הבנתי מה זה "שיימינג".

בכל אופן, אף אחד לא מכריח מישהו להחנות על הקווים.

תה מגיע לחנייה ורואה שיש חנייה ליד מישהו שחונה על הקווים, אל תחנה על ידו מכיון שכך אתה מנציח את המצב, הנ"ל באיזה שהוא שלה ייצא מהחניה והכל יתחיל להסתדר (עד הסוציומט הבא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו קראתי ואני די מזדהה עם הבחור. אני אישית מפחד שאם אני אחנה על חניה כפולה אני אמשוך אש מאנשים שלא יהססו ללמד את הצבע של האוטו שלי לקח, אבל יש אמת במה שהוא אומר. אתם מתעצבנים על חניה כפולה אבל בתאכלס אם הבנאדם היה חונה ישר אז מישהו אחר היה תופס את החניה הזאת ובכל מקרה לא הייתם נהנים ממנה.

כשבנאדם חונה על חניה כפולה או משולשת הוא לא תופס שתי חניות במקום אחת? אי אפשר להחנות שם שני רכבים במקום אחד?

תעשה סדר עם עצמך בראש לגבי הטיעונים שלך ואז תחזור, אתה בינתיים כותב שטויות.

חאקות (המצאתי הרגע מילה חדשה? אני מקווה שכן ושהיא תתפוס)

אימצתי :)

טוב אולי הטיעון הזה פחות מוצלח, אבל החיים הם לא שחור ולבן. רכשתי לאחרונה רכב שאמנם הוא לא שיא הפאר אבל הוא כן מעל הממוצע בכבישי ארצנו ויש בי פחד כל פעם שאני מחנה בין שתי מכוניות במצב כזה שאני יכול בקושי להשתחל מהאוטו

אל תחנה במקומות שאתה בקושי יכול להשתחל מהאוטו, תחנה רחוק יותר במקומות שבהם יש יותר מקום, יותר טוב, תעשה חנייה פרטית עם שער, תסגור את הרכב שם ותסע במוניות, הכי טוב.

החיים במקרה הזה הם סופר שחור ולבן, יש קווים, תחנה בין הקווים, אתה לא מסוגל? גש למשרד הרישוי הקרוב למקום מגוריך והפקד את הרשיון, על הכביש אתה לא צריך להיות.

לכן מקובלת עלי הדעה של הבנאדם שאומר שהסיכון לפגיעה ירד משמעותית שווה את העובדה שתהיה בחניון חניה אחת פחות.

זה לא החשבון שלך לעשות, מי אתה חתיכת חוצפן שתקבע שבשביל שהרכב שלך יישאר שמור מפגיעות דלתות לבעל רכב אחר לא יהיה איפה לחנות?

יש לציין שלפני שרכשתי את הרכב החזקתי בדעה שלכם שכל בכל רכב שחונה על חנייה כפולה הוא אוייב המין האנושי , במיוחד אם זה היה רכב יקר אבל היום אני די מבין אותם במיוחד בהתחשב בעובדה שהישראלי המצוי לא חרד לרכושו של האחר , ולא בטוח שאם אני אעשה מאמץ לצאת מהאוטו בלי שהדלת שלי תגע בדלת של הרכב שלידי , בעל הרכב שלידי יעשה אותו הדבר.

אז בקיצור אתה היית נורמלי והפכת לחלאה ברגע שקנית רכב יקר?

לאנשים כמוך צריך להגיע עם שני רכבים, לקפל מראות, ולחנות במרחק של ס"מ וחצי מהרכב שלך משני הכיוונים, ולצאת דרך הדלת של הנוסע ולראות אותך מתפתל כדי להיכנס לרכב היקר של כבודו.

אולי דרך תא המטען תצליח להיכנס.

לא הבנתי מה זה "שיימינג".

Shaming, לבייש יענו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ו

מבין אותך לגמרי, גם שאני נסעתי על מכוניות כמו יונדאי החזקתי בדעות שלך. מאחל לך שתזכה בעתיד להיות בעלים של רכב פרימיום ואז אולי תבין ממה החשש נובע. יש חניות שתחומות בשני קווים אבל מה לעשות שגם שחונים בדיוק באמצע עדיין יש מרחק של פחות מפתיחת דלת בין המכוניות?

בנוסף הבהרתי שאני אף פעם לא חונה בחנייה כפולה אבל יכול להבין בעלי רכבים יקרים שבוחרים לעשות את זה. הטיעון של "אז בשביל שלא תקבל מכה אתה תופס חנייה של מישהו אחר ולכן אתה סוציומט" יכול לקבל קונטרה בדמות " בשביל חנייה מעט יותר קרובה ונוחה אתה מוכן שהאוטו שלי יישרט ולכן אתה סוציומט".

שיהיה יום טוב ותרגיע את הטון, שריטה על במוו כואבת יותר משריטה על מאזדה.

עריכה אחרונה על ידי Mjko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגום: אני עשיר, אז מותר לי, כי הנזק יקר יותר. מי אתם האזרחים הפשוטים שלא יכולים להרשות לעצמכם רכב כמו שלי שתגידו לי איך לחנות? לרכב שלכם לא מגיע להיות במצב מושלם כמו שלי. הרכב שלי יקר פי שתיים, אז הוא צריך פי שתיים יותר מקום בחנייה בשביל שהוא לא יקבל שריטה חס וחלילה! הרי אין לי כסף כמוכם לפוליש וצביעות וטיפולים. אתם תתמודדו עם השריטות שלכם, זה מגיע לכם כי אתם לא עשירים כמוני ולא סוציומטים כמוני.

על אנשים כמוך פשוט בא לי לקחת את הדלת שלי ולהשאיר חור בצורת רכב עממי פשוט ברכב היוקרה המזורגג שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

צודק 100%

גם סריטה על עורו של פיאודל יותר כואבת מסריטה על עורו של אריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין אותך לגמרי, גם שאני נסעתי על מכוניות כמו יונדאי החזקתי בדעות שלך.

לא חסר לי במשפחה רכבי פרימיום כאלה ואחרים, לאבא שלי הייתה אפילו מרצדס D300 לימוזין, ועדיין הוא לא חשב להחנות אותה על שתי חניות.

מאחל לך שתזכה בעתיד להיות בעלים של רכב פרימיום ואז אולי תבין ממה החשש נובע.

ואם כבר פתחת את נושא הרגשי נחיתות אז אני אעזור לך להגביר אותם, גם בעוד 20 שנה לא יעברו לך תחת הידיים כמות מכוניות הפרימיום שעברו אצלי במשפחה המצומצמת.

יש חניות שתחומות בשני קווים אבל מה לעשות שגם שחונים בדיוק באמצע עדיין יש מרחק של פחות מפתיחת דלת בין המכוניות?

החנייה מסומנת בשני קווים, הכישורי נהיגה שלך / מצב הכרס שלך לא מאפשרים לך לחנות בין שני הקווים ולצאת מהרכב - לך תחפש חניה אחרת, זה לא נותן לך אישור לחנות על שתי חניות.

בנוסף הבהרתי שאני אף פעם לא חונה בחנייה כפולה אבל יכול להבין בעלי רכבים יקרים שבוחרים לעשות את זה.

תבין אותם עד מחר, אבל תבין גם שאם אתה תחנה ככה אתה מזמין צרות, כולל את המשלוח. אין לי אפילו לא חצי סנטימנט לסוציומתים כאלה, לא משנה באיזה רכב הם נוהגים.

הטיעון של "אז בשביל שלא תקבל מכה אתה תופס חנייה של מישהו אחר ולכן אתה סוציומט"

לא הבנת את הטיעון, הטיעון הוא שנהג סוציומת כי הוא תופס שתי חניות, הוא לא סוציומת בשביל שלא יקבל מכה, הוא סוציומת כי הוא לא רוצה שהרכב שלו יקבל מכה, ולא אכפת לו מה המעשה שלו גורם לאחרים.

יכול לקבל קונטרה בדמות " בשביל חנייה מעט יותר קרובה ונוחה אתה מוכן שהאוטו שלי יישרט ולכן אתה סוציומט".

כן, אפשר לתת קונטרה עם המשפט הזה, אבל בתנאי שאתה נכשלת באזרחות ואתה לא זוכר מה זה דמוקרטיה, ואתה חושב שיש לך זכות על חנייה ציבורית יותר מאשר לנהג אחר, או בתנאי שאתה לא יודע מה ההבדל בין חניה על חניה אחת ועל שתי חניות, בשני המקרים זה הרבה מעבר ליכולת שלי ללמד אותך דרך האינטרנט בהתכתבות.

אתה באמת חושב שאפשר נניח להשוות שריטה על ב.מ.וו. 318 נניח E36 עם מכות, כיפופים, שריטות וצבע שרוף נניח למאזדה RX8 שנת 2012 שמורה?

אבל זה סתם להראות לך את ה-Loophole בטיעון המטופש שלך.

ולסיכום אין לך שום זכות יותר מאשר לאף בעל מאזדה, ואפילו לא סוזוקי באלנו ישנה, ואם אתה חושב שיש לך אז אתה בדיוק הסוציומת שנכשל באזרחות, ותחשוב על זה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגום: אני עשיר, אז מותר לי, כי הנזק יקר יותר. מי אתם האזרחים הפשוטים שלא יכולים להרשות לעצמכם רכב כמו שלי שתגידו לי איך לחנות? לרכב שלכם לא מגיע להיות במצב מושלם כמו שלי. הרכב שלי יקר פי שתיים, אז הוא צריך פי שתיים יותר מקום בחנייה בשביל שהוא לא יקבל שריטה חס וחלילה! הרי אין לי כסף כמוכם לפוליש וצביעות וטיפולים. אתם תתמודדו עם השריטות שלכם, זה מגיע לכם כי אתם לא עשירים כמוני ולא סוציומטים כמוני.

על אנשים כמוך פשוט בא לי לקחת את הדלת שלי ולהשאיר חור בצורת רכב עממי פשוט ברכב היוקרה המזורגג שלך.

כמה מרמור?

אני לא עשיר והרכב שלי עולה פחות מקיה ריו חדשה מהחברה רק שהשנתון שלו יותר נמוך. תקרא שוב מה שרשמתי, אני לא חונה בחניות כפולות אבל אם אני אראה X5 או או A6 או Sclass חונה כפול אני לא אקלל ולא אכעס ואבין את בעל הרכב, זה הכל. הייתי במצב של ליסוע על משפחומטיות אסיאתיות וייתכן שאני גם אחזור אליו ועכשיו אני בצד השני. הרכבים האלה יקרים וכל תיקון עולה המון כסף, כסף שמצדיק את זה שהם יחנו על חניה כפולה. זו הדעה שלי -היא לא פופולרית, היא מייצרת אנטגוניזם, היא גורמת לאנשים כמוך לרצות ולגרום לי נזק לאוטו אבל מותר לי להביע אותה. במיוחד שמתחשבים בעובדה שאני הייתי במצב שלכם אבל אתם לא הייתם במצב שלי (עדיין). סיכוי שכשיהיה לך רכב פרימיום לא תהסס לחנות כפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מבין את האנשים שטוענים שצריך לכרות לאנס את האשכים ולגנב את הידיים.

זאת רמת הטיעון שלך

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש LOOPHOLES בכח כדי להצדיק את הטיעון שלך אבל אתה בעצם פופוליסט ודמגוג די זול. ברור שכשאמרתי ששריטה על במוו כואבת יותר משריטה על מאזדה לא התכוונתי לסדרה 3 שנת 90 מול RX8 חדשה. בשביל שתהיה מרוצה אני אשנה את המשפט לשריטה על מכונית חדשה/יקרה כואבת יותר משריטה על מכונית זולה/ישנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים האלה יקרים וכל תיקון עולה המון כסף, כסף שמצדיק את זה שהם יחנו על חניה כפולה.

...

במיוחד שמתחשבים בעובדה שאני הייתי במצב שלכם אבל אתם לא הייתם במצב שלי (עדיין). סיכוי שכשיהיה לך רכב פרימיום לא תהסס לחנות כפול.

תרגום: אני עשיר, אז מותר לי, כי הנזק יקר יותר. מי אתם האזרחים הפשוטים שלא יכולים להרשות לעצמכם רכב כמו שלי שתגידו לי איך לחנות? ... ... ...

זה בעקרון מה שאתה אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש LOOPHOLES בכח כדי להצדיק את הטיעון שלך אבל אתה בעצם פופוליסט ודמגוג די זול. ברור שכשאמרתי ששריטה על במוו כואבת יותר משריטה על מאזדה לא התכוונתי לסדרה 3 שנת 90 מול RX8 חדשה. בשביל שתהיה מרוצה אני אשנה את המשפט לשריטה על מכונית חדשה/יקרה כואבת יותר משריטה על מכונית זולה/ישנה.

בטוח?

בעל הרכב החדש/יקר ישלח את העוזר לעשות פוליש/וקס/פחחות ואחרי יום ישכח מזה.

בעל הרכב הזול/ישן אסף פרוטה לפרוטה עד שהצליח לקנות את הרכב, ואז במחי יד אחד מישהו מחרב לו את הרכב, עכשיו עד שהוא יאסוף כסף לפוליש/ווקס/פחחות יקח הרבה זמן.

מי אתה, שאתה מזלזל ברכוש של מישהו, רק בגלל שהוא זול יותר.

האם זאת הדעה האמיתית שלך, או שבאה רק כדי לעורר גלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אולי הטיעון הזה פחות מוצלח, אבל החיים הם לא שחור ולבן. רכשתי לאחרונה רכב שאמנם הוא לא שיא הפאר אבל הוא כן מעל הממוצע בכבישי ארצנו ויש בי פחד כל פעם שאני מחנה בין שתי מכוניות במצב כזה שאני יכול בקושי להשתחל מהאוטו, לכן מקובלת עלי הדעה של הבנאדם שאומר שהסיכון לפגיעה ירד משמעותית שווה את העובדה שתהיה בחניון חניה אחת פחות. יש לציין שלפני שרכשתי את הרכב החזקתי בדעה שלכם שכל בכל רכב שחונה על חנייה כפולה הוא אוייב המין האנושי , במיוחד אם זה היה רכב יקר אבל היום אני די מבין אותם במיוחד בהתחשב בעובדה שהישראלי המצוי לא חרד לרכושו של האחר , ולא בטוח שאם אני אעשה מאמץ לצאת מהאוטו בלי שהדלת שלי תגע בדלת של הרכב שלידי , בעל הרכב שלידי יעשה אותו הדבר.

אני מבין אותך עם הרכב היקר. אני גם מבין את עצמי עם הרכב הזול, אך שמור להפליא שלי. עכשיו תחשוב שכמונו יש עוד 20 אנשים בחניון. זה אומר ש20 אנשים תופסים 40 חניות. אתה מבין מה אני מנסה להגיד?

אין תבינו אותי, כי אם נבין אותי, אז יבואו עוד 50 איש וידרשו שנבין אותם. במצב כזה נגיע לחניון עם מלא עם 100 מקומות, רק שחונות בו 50 מכוניות לבד.

נ.ב. צביעת דלת של X5 שחורה או פיאט אונו שחורה עולה פחות או יותר אותו דבר. צבע זה צבע [מטאלי או מבריק קצת יותר יקר, אבל לא משהו רציני].

זה בדיוק מה שמכעיס - זה שהרכב שלך עולה 800K ושלי "רק" 200K לא מקנה לך זכויות חניה כפולה. איפה הגבול פה? את מי כן אפשר להבין ואת מי לא?

מי שרכבו עולה 70K? 100K? 200K? [אתה מבין לאן אני חותר?]

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תגובה מעצבנת יותר ויותר... אני ממליץ להפסיק להאכיל את הטרול ולחזור לשגרה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...