Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספר לנו על רכב הליסינג שלך!

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 1061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב מחזיקי רכבי הליסינג שאני מכיר דווקא כן דואגים לרכב שלהם ויודעים בדיוק מתי הוא צריך טיפול.

אני רק מקווה שלשאר הרכוש של הבוס שלך אתה מתייחס בקצת יותר כבוד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך זה בדיוק רכוש של הבוס שלי?

הרכוש הוא של חברת הליסינג, שגם ככה נותנים שירות גרוע ומזלזל כמו כל חברת שירות בארץ. ככה שאין לי שום אינטרס להתייחס "לרכוש שלהם" בצורה אחרת מאשר לנסוע באוטו בצורה שאני רוצה לנסוע בו. זה כולה אוטו, לא בן אדם.

ובקשר לכל הצדיקים (כביכול) שמתייחסים לרכב ליסינג כאילו היה רכב פרטי שלהם (כביכול*2)... סטיגמות לא מגיעות מהשמיים חביבי. השיר "רכב חברה" מבוסס על מציאות של רוב בעלי הליסינג לדעתי.

אבל לקחתי את השרשור הזה למקום אחר ממה שהוא היה אמור להיות בו, בשורה התחתונה כל מי שהולך לקנות רכב בין אם זה מליסינג או לא מליסינג, צריך ללכת לבדיקה שלפני קנייה שם הוא יכול לגלות הכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ראית את ההסכם עם חברת הליסינג ולמה הבוס שלך.התחייב?

אני נמצא מהצד.החותם ואני כן יודע. הוא אחראי לכל איחור בטיפול ולכל פגם ברכב בעת ההחזרה. הוא גם אחראי לנזקים של מרכב תחתו

אם אתה.חושב שהשירות לא טוב אז ותר על האוטו. אין לך זכות לפגוע ברכוש שלא שלך.ן וצמיגים מעבר לבלאי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

פיאט 500 1.2 רובוטית בצבע כחול כהה, בבעלות חברת אלבר. עלתה לכביש ב-3/10.

• מס' רישוי: 13-895-67
  • ק"מ קבלה: 22,350
  • ק"מ החזרה: 59,050 נכון לתאריך 27/12/11
  • אופי נסיעות: הכל מהכל
  • אחר: לחיוב: בתקופה שהרכב היה אצלי, הוא לא השתתף מעודו בימי מסלול, ג'ימקאנות ושאר דברים בסגנון. בנוסף, לא התרחשו תאונות כלשהן אצלי.
    לשלילה: קיבלתי את הרכב לאחר שעבר טיפול, ומשך כל התקופה ששירת אותי הוא לא עבר טיפול אחד לרפואה. תציצו שוב במספרים כדי להבין איזו נסועה הוא צבר. וזה לא שלא התרעתי שהרכב זקוק לטיפול, זאת פשוט מדיניות התחזוקה של אלבר. בנוסף, משך כל התקופה הזאת היו מותקנים בסרן המניע זוג צמיגים לא זהים, מה שהוביל לרעש שלדעתי נובע מהדיפרנציאל במהירות 80+. ואם כבר נגענו בהחלפת הגלגל: הפינה הקדמית-ימנית שבה מותקן גם הגלגל המוחלף עברה צביעה (ניתן לזהות בקלות את נתזי הצבע שעפו על ה-DRL ועל הגומיה שמתחת למראה). חיבור של שתי העובדות הללו מוביל אותי למסקנה שיתכן שהרכב קיבל מכה כלשהי בפינה הזאת. קחו את העניין בחשבון. גם הפינה האחורית באותו צד קיבלה צבע, אם לשפוט לפי הצבע הכחול הלא מקורי בעליל שמופיע על מכסה מיכל הדלק.
    עוד דברים: מישהו בוודאות התעסק עם הפלסטיקה הפנימית, כי בכל ה-500 שהיו לי (אפשר לספור אותן בשרשור הזה) הדיפונים לא נראו כפי שהם נראו בזאת. קונסולת הגיר נראית משוחררת למחצה, החיפוי התחתון של עמוד ההגה היה נוטה להשתחרר ממקומו, חצי מתאורת קונסולת המזגן כלל אינו עובד וכפתור בורר המהירויות שבו גם שבור (נסו למשוך אותו ותבינו לבד). בנוסף, יש רעש של משהו משוחרר שמגיע מתוך דלת הנהג. יש שפשוף בפינה האחורית ימנית שהתרחש במשמרת של סחבק, אבל לא מדובר במשהו רציני - טיפה צבע והכל מסתדר. במהלך הזמן שהרכב היה אצלי הוחלף לו מצבר לאחר שזה המקורי שבק באופן מפתיע וללא התרעה מוקדמת. יש לרדיו לעתים נטייה להינעל ונדרש PIN CODE כדי לשחררו (3521). בנוסף, לעתים הגיר היה מקבל איזו ג'ננה ונותן מכות לקראת עצירה או מסרב לשלב את הקלאץ' באופן מלא. נורת האיתות הקדמית-ימנית (פעם שלישית כבר שאני מזכיר את הפינה הזאת) לעתים אינה מתפקדת ומתקבלת התראה על כך במחשב הדרך. הרכב הגיע לאחר שעבר החלפת בלמים קדמיים, וביום שהוחזר הורגשו כבר רעידות בבלימה, אע"פ שהוא ננהג ברוב הזמן בצורה רגילה וכאמור לא השתתף בטיולי נהיגה כלשהם או נטל חלק בפעילות ספורט מוטורי מכל סוג שהוא. בדקו מגבים טרם הרכישה - אצלי הם כבר היו גמורים ודרשו החלפה. כנ"ל גם לגבי צמיגים.
    צריכת דלק עם רגל די כבדה: 1:12-13.5 ק"מ/ל'. אני מעריך שנהיגה רגועה יותר יכולה לתת תוצאה אי שם באיזור 1:15.5.
  • גזר דין: קנו אותו רק אם אתם מתכוונים להעניק אותו במתנה לחמתכם.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קיבלתי אתמול את הפוקוס החדשה.

1.6 סדאן.(התלבטתי בין ה 2.0)

המערכת הקולית ממש משעשעת

הגימור חמוד וגם אייכות הנסיעה.

ממש לא ציפתי מרכב בסגמנט הזה.

לגבי הביצועים, אני מתכוון לבצע הרצה כמו שצריך אפילו שזה ליסניג.:wink: אז אחרי הרצה אני אעדכן.

זהו.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

היום החזרתי את הרומסטר ליסינג

מספר 38-540-67

הרכב הוחזר עם 94094 .עבר מכה קטנה בדלת אחורית ימין ומכה בתא המטען וטמבון שהוחלף לחדש.

מלבד זה הרכב נתקע פעמיים.בעייה עם הסלילים.

מלבד זאת הרכב נשמר וטופל בזמן.

50b2a849-0aee-d672.jpg

התקבלה היום tsi חדשה עם 12 קילומטר.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי אתמול את הפוקוס החדשה.

1.6 סדאן.(התלבטתי בין ה 2.0)

המערכת הקולית ממש משעשעת

הגימור חמוד וגם אייכות הנסיעה.

ממש לא ציפתי מרכב בסגמנט הזה.

לגבי הביצועים, אני מתכוון לבצע הרצה כמו שצריך אפילו שזה ליסניג.:wink: אז אחרי הרצה אני אעדכן.

זהו.

אני חושב שגם צריך לפתוח ט'רד לביקורת מכוניות ליסינג.

אגב יש לי את הפוקוס טורר, רכב מדהים, מפתיע לרמה הזו..

KOBYISO ,

איך התלבטת עם ה 2.0 ????

170 כ"ס!! מה יש להתלבט כאן?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים אז ככה , אני לא מאמין שאני קם כל יום וממש שמח לנסוע במשך שעה בבממוצע לעבודה

הרכב פשוט מהנה לנהיגה , יש לו התנהגות כביש מצויינת , מצב ספורט בתיבה משאיר אותך על הילול יחסית נמוך בתוך סיבובים ואתה פשוט נמצא בעקומת המומנט בחמאה מהסיבוב , אני מקלל את מרגרט ( Siri ( של האוטו על בסיס יומי ןזה משעשע , המינוס היחידי שלא אהבי זה שהכסאות מתכווננים עם גלגלות וזה משגע את השכל .

לא לקחתי מנוע 2000 בגלל שהייתי צריך להוסיף 800 שח לחודש וכרגע אני לא משלם כלום

אני ממש מופתע לטובה

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, השרשור הזה אינו מיועד לפרסום התרשמות מתכונותיו של הרכב שמקום העבודה שלך סיפק לך.

פרסם בבקשה את הסקירה הזאת בשרשור נפרד. תודה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי סוויפט מודל 2009, דגם glx, בבעלות חברת פרי, מספר רישוי 12-948-68

שימשה כרכב הליסינג הצמוד של אבי במשך 3 שנים ומוחזרת בימים אלו לפרי עם קצת פחות מ70 אלף קילומטרים על השעון.

מי שיקנה את הרכב הזה יהיה כנראה מרוצה מאוד. הרכב נקי לחלוטין מתאונות ולמעשה אף נקי כמעט לחלוטין משריטות או מכות חניה. נשמר באדיקות וננהג בעדינות. במשך כל השנים לא סבל מתקלות, למעט מצבר שנגמר אחרי שנתים וחצי. טופל בזמן, למעט טיפול אחד שבוצע באיחור של כ 5,000 קילומטרים. רכב מצויין, לא הכי חסכוני אבל כיפי לנהיגה.

מוחלפת בקיה ריו 5 דלתות חדשה. נתראה בעוד 3 שנים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מציע לשנות את הכותרת ל- "ספר לנו על רכב הליסינג שהחזרתם!" או "מאגר מידע על רכבי ליסינג שהוחזרו. כולם מוזמנים לשתף!"

זה יעודד עוד אנשים להכנס לשרשור הזה ולשתף.

אגב, בד"כ מקובל להסתיר מספרי לוחיות זיהוי של מכוניות בצילומים שמעלים לאינטרנט. אני מניח שיש עם זה בעיה כלשהי, השאלה היא האם הבעיה הזו לא רלוונטית גם במקרה הזה. תשובה מניחה את הדעת תזכה בפוסט על הפוקוס שלי שאני עומד להחזיר בחודשיים הקרובים ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוהג להסתיר מספרי רישוי נובע מהעובדה שלא כל האנשים אוהבים את העובדה שמספר הרישוי של מכוניתם מסתובב חופשי ברשת.

בהתחשב בכך שמדובר כאן ברכב ששייך לחברה ולא לאדם פרטי, באופן אישי אינני רואה שום בעיה וממילא כל המידע שבשרשור הזה הוא חסר תועלת ללא מספר רישוי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

פורד פוקוס צבע כסף

מס' רישוי: 33-431-69

ק"מ קבלה: 0

ק"מ החזרה: 125000. הוחזרה 20-09-2012, לאחר טסט.

חברת ליסינג - אלדן.

אופי נסיעות: בעיקר בן עירוני עם כניסות כל בוקר לגוש דן.

אחר: עברתי תאונה שבה נכנסו בי מאחורה - תוקן מכסה בגז'.

רדיו דיסק לא עובד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...