Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אסטרה אוקטביה או אלפא?

Nadav_25
שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, נעים מאד, אני נדב (כבר מזמן לא בן 25 כפי שהיוזר רומז).

אני שמח לומר שאני מוכר את הI30 שלי (אחלה אוטו אבל משעמם תחת), ומחפש רכב אחר.

לגבי מה אני מחפש-

1. לא לבקר כל יומיים במוסך.

2. רוב הנסיעות הן בתוך העיר (חיפה)

3. חווית נהיגה (תצחקו, אבל הייתי מאוהב בסקודה פליסיה 96 עם מנוע 1.6 , שנפרדתי ממנה בצער רב..)

4. תקציב סביב 40K

5. הרכבים שחשבתי עליהם-

אוקטביה (קצת קשה למצוא לא מלימוד נהיגה או מונית)

אופל אסטרה 1.8 2005 (אני די חם על האוטו)

אלפא (156, 147)- קצת חושש מבעיות אמינות, אבל תמיד רציתי אחת (קראתי את כל מה שנכתב בפורומים)

אשמח לחיזוקים עידוד או עצה.

תודה רבה מראש,

נדב.

היתה אלפא 147 2002 ידנית (120כ"ס)

מצאתי בראבו 2009, והפכתי אותה לאבארת'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בעניין של חווית נהיגה אז רק האלפא.

תקציבך יספיק לך לרכוש 147 1.6 120 כ"ס מודל 02.

כיף של אוטו.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי גם ב-147 וגם באסטרה 1.8. באוקטביה לא נהגתי, אולם אני מניח שהיא אינה שונה מהותית מפולקסווגן בורה, שעליה יש לי לא מעט ניסיון.

ההגדרה שלך לחווית נהיגה היא ערטילאית מידי מכדי לייעץ לך מה עדיף. יש כאלה שחווית נהיגה בשבילם זה נוחות ונינוחות, בעוד אחרים מחפשים רכב שובר עצמות עם זוויות גלגול אפסיות ואחיזה מטורפת. קודם תגדיר מה אתה מחפש ואחרי זה אנסה לעזור לך מניסיוני.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי גם ב-147 וגם באסטרה 1.8. באוקטביה לא נהגתי, אולם אני מניח שהיא אינה שונה מהותית מפולקסווגן בורה, שעליה יש לי לא מעט ניסיון.

ההגדרה שלך לחווית נהיגה היא ערטילאית מידי מכדי לייעץ לך מה עדיף. יש כאלה שחווית נהיגה בשבילם זה נוחות ונינוחות, בעוד אחרים מחפשים רכב שובר עצמות עם זוויות גלגול אפסיות ואחיזה מטורפת. קודם תגדיר מה אתה מחפש ואחרי זה אנסה לעזור לך מניסיוני.

--

אהלן,

אני אוהב לתת גז ולהרגיש שהאוטו זז ישר ולא לוקח לו שעה להגיב. אני מאט לפני הסיבוב ומאיץ בתוכו. שיש עליה גדולה אני מעדיף לעשות סעודי שמח ולתת גז ולסיים עם העלייה (ולהשאיר רכבים אחרים מאחור אם צריך).

אשמח לשמוע את דעתך על האסטרה בנוגע לאיכות נסיעה, וחשוב לא פחות, אחזקה.

באותה נגיעה, איך ה A3 בשנתון 2003?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהצעת האלפות נשמעות הכי מתאימות.

הייתי אולי ממליץ לך על כיוון אחר קצת וזה הפז'ו 307 XSI, מנוע 2 ליטר ידנית, תעלה לך את העליות של חיפה בלי שום בעיה, בנוסף עם גלגלי ה17 אינץ הרכב לעניות דעתי נראה ממש טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחזקה של האלפות האלה לא זולה, בייחוד מחירי חלפים. לא משהו שאמור לשלול, אלא פשוט עליך להיערך בהתאם - משולשים, וריאטור, חיישנים וכהנה רכיבים לא זולים במיוחד. כמו כן אם תרצה רכב אמין תצטרך להשקיע בשמן איכותי ולא לחפף. אם תהיה ערוך ומוכן לזה - תקבל מכוניות שיעלו חיוך על פניך הן בחניה והן בכל נהיגה ונהיגה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהצעת האלפות נשמעות הכי מתאימות.

הייתי אולי ממליץ לך על כיוון אחר קצת וזה הפז'ו 307 XSI, מנוע 2 ליטר ידנית, תעלה לך את העליות של חיפה בלי שום בעיה, בנוסף עם גלגלי ה17 אינץ הרכב לעניות דעתי נראה ממש טוב.

--------

לא חשבתי על הפיג'ו, היה לי נסיון רע מאוד עם צרפתיות (405 ממזמן, וטווינגו שהאכילה אותי מרורים)

איך נחשבת הפיג'ו? אמינה? יקרה לאחזקה? תמיד חשבתי שזה קצת אוטו ערסים..

האמת היא שפזלתי גם לכיוון פונטו HGT

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נהנת מפליסיה 96, אז חבל לך לשלם את עלויות האחזקה של אלפא (ועוד שהיא בת כמה שנים על הכביש, וסביר להניח שחייה לא היו קלים).

מניסיון, אם אתה אוהב מורשה יבואן האופל היא בעייה קשה (מחיר גבוה מאוד), וגם יש בעיה של חלפים (במחירים נורמאליים).

בנסיבות אלה, ועל פי הפרמטרים שהצבת ומבין השלושה שהצבת, הסקודה היא הכי הגיונית, ועבורך גם תהיה ההכי טובה מבחינת עלות תועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נהנת מפליסיה 96, אז חבל לך לשלם את עלויות האחזקה של אלפא (ועוד שהיא בת כמה שנים על הכביש, וסביר להניח שחייה לא היו קלים).

מניסיון, אם אתה אוהב מורשה יבואן האופל היא בעייה קשה (מחיר גבוה מאוד), וגם יש בעיה של חלפים (במחירים נורמאליים).

בנסיבות אלה, ועל פי הפרמטרים שהצבת ומבין השלושה שהצבת, הסקודה היא הכי הגיונית, ועבורך גם תהיה ההכי טובה מבחינת עלות תועלת.

---

הייתי בפליסייה. אין טעם לחזור לרכב משנת 96, יש לי קצת יותר כסף להשקיע.

חשבתי על פאביה 2004 ככה, אבל לא מצאתי אחת עם מנוע נורמאלי (יש בשוק 16V), רק רגילות עם 68 כ"ס.

אני פוזל לכיוון פונטו HGT

דעתכם..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...