Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כנופיית אתיופים מבצעת GENOCIDE במשפחתו של חבר פורום. פוצל מדיון בפורום הכללי.

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 2399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרק10, נגמרו לך כל ההסברים הרציאונליים?

ברור שכל הפרוצדורות מאוד קפדניות והכל תחת פיקוח. אפילו טסט של רכב זה פרוצדורה מאוד קפדנית ותחת פיקוח. ויש קומבינות בכל מקרה - גרוטאות ללא גלגלים עוברות טסט כאשר רישיון נשלח תמורת עמלה סימלית לחתימה. זה לא היה ארץ ישראל אם לא היו פה קומבינות בכל תחום. אולי הם משאילים מכשירים שמבוססים על איזוטופים (למשל קובלט 60) המשמשים לכל מיני תהליכים בתעשייה לצורך שימוש כזה.

CamaroRS69, אני לא גיזען. ציינתי שרוב אנשים מאותה קהילה הם בסדר ורוצים לחיות חים נורמטיביים. רשמתי גם שביחד עם עליה באו גם אנשים שמשתיכים לקבוצה שבארץ מוצא שלהם עסקה בפעילות מאוד אכזרית. אותה קבוצה שניקראית נפטנייה היא פועלת לא רק נגד המשפחה שלי, היא מחזיקה קהילה שלמה של אנשים נהדרים על רצועה קצרה תוך כדי הפחדה במטרה לשלוט עליהם, מאחדים בהסטה על כל מיני מטרות כמו משפחה שלנו.

יש כאן חברים בפורום שמאחדים תחת קורת גג אחת את כל הקהילה הזאת, כאשר אני מדבר רק על קבוצה מאוד ספציפית שהסתננה לתוך קהילה. אני מדבר רק על קבוצה אחת שניקראית נפטנייה, ששירתו בעבר חברי הקבוצה במיליציות קולוניאליות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגיד לי,

ולמה שיתנכלו דווקא לך?

למה שאתיופי שמייבא באופן חשאי חומר גרעיני ועושה את כל הפרוצדורה המיוחדת הזאת יבזבז אותו דווקא עלייך לאורך זמן?

מה שכן, ובכל מקרה, אני לגמרי בטוח שאתה צריך לדבר עם פסיכיאטר דחוף.

ואגב במה אתה עוסק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבזבז אותו דווקא עלייך לאורך זמן?

אני בטוח שחומרים האלה מטיילים בין מקומות מיגורים. לפעמים מגיע עלינו,לפעמים למישהו אחר, הרי מנת קרינה חריגה נמדדת לא כל יום, אלא פעם ב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחנן ! :cry:

תגיד לי שאתה רק מותח אותנו ,אתה לא באמת רציני וזה סה"כ בדיחה לא מוצלחת.

בכללי , חוץ מהשירשור ההוא הידוע לשמצה וזה . היה נראה שאתה דיי בסדר.:?

rover r75 -2.5L v6 -177h.p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום הזה לא רק ממכר....

מסתבר שהוא גם דופק תאים במוח.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock: , טוב לא היו מילים....

לא האמנתי שהשרשור הזה יעשה קאמבק , אבל עכשיו שאני רואה שהוא חזר אני מניח שזה מעבר לשרשורים הזויים אחרים.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה פשוטה.

אם מדובר בכנופייה כל כך מתוחכמת ועתירת אמצעים למה הם פשוט לא העלימו אותך מזמן ברגע שהתחלת לחשוף את פעילותם?

אני במקומך הייתי רץ לרופא שיחליף לי את הכדורים לכאלה שההזיות שלהם יותר חיוביות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שחומרים האלה מטיילים בין מקומות מיגורים. לפעמים מגיע עלינו,לפעמים למישהו אחר, הרי מנת קרינה חריגה נמדדת לא כל יום, אלא פעם ב.

פליטה של גז ראדון מהאדמה בדקתם? (אני יודע שבדירות שהן לא צמודות קרקע עושים בדיקה ארוכת טווח שמזכירה את מה שאתה עושה בעצמך עם המונה גייגר האישי)

tvzipper, במקומך הייתי מנסה להפריך את התאוריה של עצמי (שתסכים איתי שהיא הזויה) מאשר לנסות רק לאשש אותה כדי לטפס על העץ קצת יותר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה פשוטה.

אם מדובר בכנופייה כל כך מתוחכמת ועתירת אמצעים למה הם פשוט לא העלימו אותך מזמן ברגע שהתחלת לחשוף את פעילותם?

אני במקומך הייתי רץ לרופא שיחליף לי את הכדורים לכאלה שההזיות שלהם יותר חיוביות.

הם יותר מתוחכמים מזה.

מכיוון שהם יודעים שהשמועה רצה לה כאן בפורום הם התחילו להקרין על עמוס, השרת.

הם שכרו ארון בחוות השרתים שעמוס מתארח בה וככה הם דופקים בו יום יום.

זה אולי מסביר את הגידול הממאיר שמצאו אצלו על הזיכרון ואת הפטרולים הארוכים שהיה עושה בלילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים, במקרה שבאופן אוביקטיבי (על-ידי בדיקות רפואיות ועל ידי לקיחת דגימות מרצפה ובטון בדירה) יוכיחו לי שבני משפחתי לא נחשפו לקרינה רדיואקטיבית אני מוכן לעבור טיפול פסיכיאטרי.

בינתיים יש לי הוכחות אוביקטיביות לכך שהייתה רמת קרינה חריגה במקום מגורינו.

ממשרד איכות הסביבה היגיעו מומחים ובדקו - לא נימצאה קרינה חריגה באותו זמן. הם אמרו שאם יש מקור קרינה - הוא פלילי [מבחינה לוגית נישאר רק לעשות 1+1, בידיע שיש שכנים ידועים למשטרה מתחום סמים (לפי דברי שוטרים) וכידוע תחום הזה מביא הרבה כסף, כסף כמובן נותן אפשרויות להשיג ציוד ולשחד את מי שצריך]. יש מקרים בעולם של שימוש בחומרים רדיואקטיביים באופן פלילי, לכן רק נישאר לחשוד שמי שאחרי על זה אלו אותם שכנים, ביחד עם פעילות אחרת שלהם נגד משפחה שלי בהחלט ניתן להסיק שישנה אפשרות שהם משתמשים גם בציוד כזה. בת משפחה שחשודה על-ידינו כמפעילה של ציוד רדיואקטיבי, לאחר הקרנה שקיבל אבא שלי, הייתה תקופה מסויימת מאוד חולה. כידוע כתוצאה מהקרנה (כניראה שהיא קיבלה מנה אפילו יותר גדולה למרות מיגון, כי בטון גם מבודד) יש תופעות של RADIOACTIVE POISONING.

זה לא יכול להיות אנטנה סלולארית, מכיוון שהיא יכולה להקרין קרינה אלקטרומגנטית וכאן מדובר על קרינה רדיואקטיבית.

ראוי לציין שנמדדה מנת קרינה חריגה יותר מפעם אחת. קרינה סביבתית בביתי עד 30 מיקרו רנטגן, לפעמים נמדדת קרינה של 300 ופעם נמדדה מנה של 8.22 רנטגן שהיא הרבה מאוד מעל ומעבר למה שיכול לבוא מסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, עד לא מזמן לקחתי אותך ברצינות.

עכשיו את האמת.. יש מצב שאתה, אילן פייביש ויוסי פרנקוס חברים?

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים, במקרה שבאופן אוביקטיבי (על-ידי בדיקות רפואיות ועל ידי לקיחת דגימות מרצפה ובטון בדירה) יוכיחו לי שבני משפחתי לא נחשפו לקרינה רדיואקטיבית אני מוכן לעבור טיפול פסיכיאטרי.

בינתיים יש לי הוכחות אוביקטיביות לכך שהייתה רמת קרינה חריגה במקום מגורינו.

ממשרד איכות הסביבה היגיעו מומחים ובדקו - לא נימצאה קרינה חריגה באותו זמן. הם אמרו שאם יש מקור קרינה - הוא פלילי [מבחינה לוגית נישאר רק לעשות 1+1, בידיע שיש שכנים ידועים למשטרה מתחום סמים (לפי דברי שוטרים) וכידוע תחום הזה מביא הרבה כסף, כסף כמובן נותן אפשרויות להשיג ציוד ולשחד את מי שצריך]. יש מקרים בעולם של שימוש בחומרים רדיואקטיביים באופן פלילי, לכן רק נישאר לחשוד שמי שאחרי על זה אלו אותם שכנים, ביחד עם פעילות אחרת שלהם נגד משפחה שלי בהחלט ניתן להסיק שישנה אפשרות שהם משתמשים גם בציוד כזה. בת משפחה שחשודה על-ידינו כמפעילה של ציוד רדיואקטיבי, לאחר הקרנה שקיבל אבא שלי, הייתה תקופה מסויימת מאוד חולה. כידוע כתוצאה מהקרנה (כניראה שהיא קיבלה מנה אפילו יותר גדולה למרות מיגון, כי בטון גם מבודד) יש תופעות של RADIOACTIVE POISONING.

זה לא יכול להיות אנטנה סלולארית, מכיוון שהיא יכולה להקרין קרינה אלקטרומגנטית וכאן מדובר על קרינה רדיואקטיבית.

ראוי לציין שנמדדה מנת קרינה חריגה יותר מפעם אחת. קרינה סביבתית בביתי עד 30 מיקרו רנטגן, לפעמים נמדדת קרינה של 300 ופעם נמדדה מנה של 8.22 רנטגן שהיא הרבה מאוד מעל ומעבר למה שיכול לבוא מסביבה.

מר בחור ,נצא מתוך נק' הנחה שהחברה שנמצאים מעל הדירה שלך ,הם כנופייה מאורגנת ששולטת בשוק הסמים של העיר.

מי אתה ?,מה אתה? ומה גורם לך לחשוב שאתה מעניין אותם בזמן שהם מאזינים לטופאק ומבשלים את הקראק על הגז של התנור המשוכלל שלהם.

תהיה בטוח ! בדירה שיש בה סמים אף אחד מבני הדירה לא ייתבלט בצורה כזאת שתכריח להזמין לו משטרה.

יש לך שר אוצר בכלא ,אנשים שמנהלים את המדינה עומדים לדין . ואתה חושב שהמשטרה מפחדת מחבורה של אברמים (באמת בלי גזענות)שהשתייכו לשרדר לקריין באתיופיה.

אני מנסה לדבר איתך בלי טיפה של ציניות ,אבל כל פעם שאני מריץ את התיאור שלך בראש שלי ,יוצא לי רק חיוך דבילי.

אני באמת לא רוצה לצחוק על המקרה הזה . אני בטוח שאתה רואה דברים מוזרים בבלוק שלך , לא הייתי רוצה להיות בתוך הנעליים שלך , ועל פניו מלבד הנושא הזה ,אתה נשמע כמו בחור עם ראש על הכתפיים. יש לך פאקינג רישיון נהיגה.

אל תספר לאף אחד מהרשיות שיש לך אתיופים עם תותחיי לייזר ומשקפות שרואים בהן מבעד לבטון. אחרת ,גם רישיון נהיגה לא יהיה לך.

אשמח אם תספר לי , לנו על הרקע שלך . הייתה בצבא ? למדת ? אתה עובד? (במה?) או שמא החברה האלה מטרידים אותך ברמה כזאת שאתה לא יכול לתפקד ביום יום.

rover r75 -2.5L v6 -177h.p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bababen, הרקע שלי הוא של אדם נורמטיבי לחלוטין, שירתתי בצבא שירות מלא, היתי בקבע (יש לי תעודות הערכה רבות מתקופת השירות), אני עובד בעבודה טובה (בתחום שלא קשור לגמרי לקרינה לצורך העינין) ומשלם מיסים.

אני מבין כאשר אדם נורמטיבי מתחיל לספר סיפורים כאלה לרוב אנשים זה ניראה יותר ממוזר.

גם לי ניראה בהתחלה סיפור של אבא שלי מוזר (אף אחד לא רצה להאמין לתיאוריה שלו), אבל כדי להסיר ספק ודאגה מליבו רכשתי מונה גייגר (באותה תקופה הייתי סטודנט ומכשיר יחסית עלה הרבה מאוד כסף). באחת הלילות פעלה אזעקה של מונה גייגר והוא הראה מנת קרינה חריגה (8.22 רנטגן - זה הסף שהוא מתחיל לצפצף). כאן נגמרו כל הספקות. בנוסף לאבא שלי היו תסמינים שמעידים על מנת קרינה שקיבל - ACUTE RADIATION SYNDROME.

בשלב מסויים בלילות מסויימים לא יכולתי לישון בגלל כל מיני כאבים, ויברצייה שהרגשתי בגוף וכד' (תופעות שהתלוננו גם שאר בני משפחה). התחלתי לחקור את העיניין וגיליתי שסיבה אפשרית לכך שימוש נגדינו במכשיר הקרנה מיקרוגל. מאחור יותר בעיקבות כך שמדובר במכשירים מאוד מסובכים, מצאתי שתופעות דומות אופייניות גם למכשירים שמבוססים על אולטרא/אינפרא סאונד שחלקם ניתן לבנות אפילו בתנאים ביתיים.

מה נישאר לי לחשוב על מקור הקרינה כאשר מונה גייגר מראה רמת קרינה חריגה מאוד ויש תסמינים בריאותיים שמעידים גם על כך? פסיכיאטור כאן לא יכול לעזור. לתת תרופות שימסכו את המחשבות אפשר, אבל זה לא משנה עובדות.

בעיקבות חוות דעת של מומחים ממשרד איכות הסביבה שמקור הקרינה הוא פלילי, זה רק מחזק את התיאוריה.

אתם חושבים שלא ניסינו לעבור דירה? ניסינו! אחרי כמה ימים תופעות שלא מאפשרות לישון כמו שתיארתי מעלה הופיעו גם במקום החדש. המסכנה מכך שהיגיע צוות שמצא אותנו.

חשבתם על הצמדת רדידי עופרת על הקיר / התיקרה הגובלים עם השכנים החשודים ?

בהחלט. רק אני צריך למצוא כמות מספיקה של רדיד עופרת. יש לך מקור שאפשר להזמין ממנו?

התקנתי מיגון מסויים נגד קרינה אלקטרומגנטית, חלק מתופעות פסקו או נחלשו חלקית. בבלוג שלי כל פעם שהעירו אותו בלילה תיארתי את מה שאני מרגיש. אתם מוזמנים ליקרוא. אני מעדכן בלוג רק בעיקבות כך שמונעים ממני לישון בלילה.

תיאורייה שלי שיש קבוצה בתוך קהילה שאמורה לנטר אחרי מצבי רוח של קהילה וכד' ולדווח על כך למוסדות המדינה. בנוסף לתפקידם הם מתעסקים גם בנקמות אישיות ומצד שני מקבלים חסות מאותם מוסדות. למה נקמות אישיות. בהתחלה הם לא נתנו לישון בלילות, הפעילו מכשירים רועשים, מוסיקה ואחרי שאבא שלי ניסה לדבר איתם, אחרי שניסיונות גישור לא הצליחו התחיל להתלונן (בעיקבות כל פנייה עליהם או תלונה מיד היו תגובות בצורת ונדליזים על רכב). הם פשוט החליפו שיטת פגיעה אחת באחרת.

יש בעיתונות מקורות שמדברים על קבוצות מעקב ששולחים לאוכלוסיות מסוימות, למשל לבני מיעוטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...