Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כנופיית אתיופים מבצעת GENOCIDE במשפחתו של חבר פורום. פוצל מדיון בפורום הכללי.

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מישהו שבר לכם את האזעקה, ו...? בעצמך אמרת שהגג משותף, אולי אחד השכנים שבר.

הרי לא מצאת תותחי גאמה על הגג בדירה החדשה.

למה שהם יעשו כל כך הרבה מאמצים בלנסות להרוג אותכם לאט לאט עם מכשירים ששוקלים דיי הרבה ולא ממש ניידים כבר מספר שנים?

אתה יודע כמה קל להעלים אותכם, במיוחד למאפיה של אתיופים עם קשרים כמו במקרה שלך?

אני לא אומר שאין פה בעיה, יש פה בעיה רצינית מאוד, אבל המאפיה של האתיופים הרדיואקטיבים זה לא הכיוון.

נ.ב

"ה" מוסרת ד"ש, היא שואלת מתי תפסיקו לריב.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צבי, אתה אומר שהם עברו לאן שאתם עברתם ואין מנוס. האם בדקת וראית שהשכנים שלך באמת העתיקו את מגוריהים בעקבותיכם או ככה נדמה לך בגלל התקרית עם האזעקה? כי אם באמת פתאום ביום בהיר אחד באמת הם עוקבים אחריכם זה דבר אחד, לחשוב עם ספקות אם הם באמת היו שכניכם זה דבר אחר.

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CH@OS, מדובר בכנופייה - לכן החשד הוא שמישהו מטעמם פעל, אבל לא ראיתי את מפעיל הציוד. בכל מקרה, אני חושב לנסות עוד פעם להשכיר מקום מיגורים ולראות איך זה יהיה.

בית סמוך ליד היה ריק, אולי מפעיל ציוד ישב שם והמתין (מדובר היה על קיבוץ עם בתים להשכרה). החלפת משמשרות הם יכלו לעשות כאשר לא היינו באותו בית. היום לא צריך GPS כדי לעקוב אחרי אנשים, טלפון סלולארי מופעל בהחלט מספיק, ברגע שיודעים מספר שלך, יכולים לעקוב אחריך וכל לוודא שאתה לא קרוב לקיבוץ כאשר עושים החלפת משמרות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה עונה רק על חלק מהשאלות שאתה נשאל באופן קבוע בכל השירוש הזה?

אגב, אם אתה תוהה למה אני עונה פה ואבל לא בפרטית זה מכיוון שאימצתי את השיטה שלך למתן תגובות.

שאלתי "למה שהם יעשו כל כך הרבה מאמצים בלנסות להרוג אותכם לאט לאט עם מכשירים ששוקלים דיי הרבה ולא ממש ניידים כבר מספר שנים?

אתה יודע כמה קל להעלים אותכם, במיוחד למאפיה של אתיופים עם קשרים כמו במקרה שלך?"

אמשיך ואשאל, אם הבית ליד הבית שלך בקיבוץ היה ריק והיה לך חשד שיושב בו אתיופי במשמרת שמפעיל עליך ציוד רדיואקטיבי כבד, למה פשוט לא ניגשת לשם ובדקת אם באמת יש שם מישהו, קבינימט, המשפחה שלך בסכנת חיים ואתה "חושב שאולי" יש מישהו בבית הריק ליד ולא ניגש לבדוק?!

למה לא התלוננת לחברי הקיבוץ, הרי זה קיבוץ.

אם אתה בטוח שהם עוקבים אחריך דרך הפלאפון תהיי בטוח שהם גם מאזינים לך, אבל עדיין בטח יש לך פלאפון נכון?

למרות שהוא משמש למעקב והאזנות לא זרקת אותו לטנדר הקרוב בנתיב הנגדי.

מה לעזאזל המניעה שלהם לעשות כל כך הרבה מאמצים בשביל להרוג אותכם כל כך לאט?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לאירוע ההקרנה הרדיואקטיבית, אני רוצה לציין כמה עובדות ולתת יותר פרטים. הפרטים האלה הם עובדות מתועדות.

כמו שאתם יודעים, לאחר אירוע ההקרנה אבא שלי פנה לרופא. התסמינים תועדו על-ידי שני רופאים, כולל מנהל המרפאה.

מדוע הרופא מיד נתן את כל ההפניות הדרושות לבדיקות?

מכיוון שהיו התסמינים הבאים שמצבעים על חשיפה לקרינה רדיואקטיבית:

אחרי אותו לילה שמונה גייגר הראה 8.22 רנטגן, לאבא שלי על הרגל שהייתה מופנית כלפי מעלה היה כתם גדול, אפשר לומר כוויה רדיואקטיבית או בשפה המקצועית: post radiational erythema. אמא שלי, שכבה על הבטן, הגב שלה היה מופנה כלפי מעלה והיה לה אותו דבר על הגב. אבא שלי ישן עם קפוצ'קון ובתוכו נישאר אחרי לילה זה מלא שיער שלו. כאשר פעלה אזעקה של מונה גייגר הוא כבר לא היה מסוגל לקום, אמא מכוחות אחרונים גררה אותו ממקום הקרנה. בנוסף היו הקאות ובחילות ושאר תסימנים אופייניים ל-ARS .Acute Radiation Syndrome לפי התסמינים, נקודתית במקומות שהיו כוויות מדובר על מנות של כ-150 רנטגן ומנה כללית שספג גוף קרובה ל-100 רנטגן. להזכירם, מונה גייגר היה במרחק כמטר מקורבנות, ככל הניראה עלומה די ממוקדת. אני משוכנע שדווקא בזכות מונה גייגר ההורים שלי עדיין בחיים. לשני ההורים היו שטפי דם תת עוריים נקודתיים אחרי האירוע. אחרי האירוע הייתה לשני ההורים חולשה כמו שאין אחרי הרעלות או מחלה, הם בקושי יכלו לעמוד, בהתחלה אבא היה מסוגל רק לזחול.

לא מזמן ההורים שלי עשו בדיקות רפואיות ולשיהם נימצאו גידולים במקומות תואמים למקומות שהוקרנו. לאמא שלי הסירו חלק מהגידולים בניתוח.

כאשר היא חזרה הביתה להתאושש מניתוח שעברה, המשיכו להקרין עליה באמצעים אחרים (מיקרוגל א אולטרא/אינפרא סאונד) על מנת שלא תוכל לחזור לעצמה.

אם קופת חולים לא הייתה פועלת באופן רשלני והייתה מאפשרת לבצע את הבדיקות מיד, העובדות האלו היו מתגלות. כעבור זמן יותר ויותר קשה בבדיקות לגלות את הדברים האלו ונדרשות בדיקות יותר מסובכות.

לכן, זאת עובדה שההורים שלי עברו הקרנה רדיואקטיבית פלילית.

*** עריכה - אנא כתוב תוך שימוש ב-ה' הידיעה ***

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"למה שהם יעשו כל כך הרבה מאמצים בלנסות להרוג אותכם לאט לאט עם מכשירים ששוקלים דיי הרבה ולא ממש ניידים כבר מספר שנים?

אתה יודע כמה קל להעלים אותכם, במיוחד למאפיה של אתיופים עם קשרים כמו במקרה שלך?"

הנושא שלנו עלה לכותרות והתלוננו מספר פעמים. למה הם עושים כאלה מאמצים - זאת שאלה שעדיף לשאול אותם. ההשארה שלי שזו נקמה על תלונות מצד אחד ומצד שני הם רוצים לעשות את זה ללא עדות ישירה שמצביעה עליהם. בכל מקרה, פגיעה בשיטות כל כך אכזריות תוך עינויים קשים מעידה על יותר מזה.

מעבר לזה, אתה מוזמן לקרוא בלוג, יש שם את התשובות על מרבית השאלות מסוג הזה.

בנוסף, אני רוצה להתנצל על שגיאות כתיב ודקדוק. לא נולדתי כאן בארץ, לכן מבקש להתיחס לזה בהבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הבלוג, לא פחות הזוי ממה שהולך כאן.

עדיין נשארו הרבה פערים ודרכי פעולה תמוהות.

אני מקווה שלפחות את הפלאפון כבר זרקת.

בהצלחה ותרגיש טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהגיע הזמן להכריע. יש לי הצעה :idea:.

כמה חברי פורום אנחנו? אני חושב שלא מעט בכלל.

בואו כולנו נילך לבחור הבייתה והוא יראה לנו את הדו"ח שקיבל מהמשרד לאיכות הסביבה (מקור) שכתוב בו שמקור הקרינה הוא פלילי בלבד ונאמת את הטופס עם גורמים במשרד לאיכות הסביבה למען הסר ספק.

לאחר מכן נעשה להם תרגיל: נגיד להם שקבוצה של חתולים גנבה להם את האינג'רה שלהם, הם ייצאו עליהם ברעל והבית יהיה פנוי וככה אנחנו ככלל חברי הפורום נוכל לערוך חיפוש :wink:.

כדי לתת מוטיבציה לחברי הפורום: אני ממליץ לפתוח התערבות בין חברי הפורום אלו שמאמינים ואלו שלא ואיך כל הנושא ייגמר.

להגיד לכם את האמת? אני פוגש כל יום כל כך הרבה מטומטמים וכל כך הרבה פסיכופטים שאני בכלל לא פוסל את האפשרות הזו שהמקרה הזה הזוי ככל שנשמע (ואני חייב לציין מאוד מצחיקות אותי התגובות), אמיתי. לכו תדעו עם כל מה שהולך במדינה הזו, אנשים הופכים להיות אכזריים יותר ויותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה שלי עדיין בעינה.

אני מוכן להיות השופט (או הבורר, או המוהל, איך שתרצו :wink:)

מי שמשוכנע בצדקותו לא יפחד להתערב.

לפותח השרשור: האם אתה מוכן להתערבות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ אמרתי שאני יכול להיות מוהל, אז למה לפחד מההתערבות? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהגיע הזמן להכריע. יש לי הצעה :idea:.

כמה חברי פורום אנחנו? אני חושב שלא מעט בכלל.

בואו כולנו נילך לבחור הבייתה והוא יראה לנו את הדו"ח שקיבל מהמשרד לאיכות הסביבה (מקור) שכתוב בו שמקור הקרינה הוא פלילי בלבד ונאמת את הטופס עם גורמים במשרד לאיכות הסביבה למען הסר ספק.

לאחר מכן נעשה להם תרגיל: נגיד להם שקבוצה של חתולים גנבה להם את האינג'רה שלהם, הם ייצאו עליהם ברעל והבית יהיה פנוי וככה אנחנו ככלל חברי הפורום נוכל לערוך חיפוש :wink:.

כדי לתת מוטיבציה לחברי הפורום: אני ממליץ לפתוח התערבות בין חברי הפורום אלו שמאמינים ואלו שלא ואיך כל הנושא ייגמר.

להגיד לכם את האמת? אני פוגש כל יום כל כך הרבה מטומטמים וכל כך הרבה פסיכופטים שאני בכלל לא פוסל את האפשרות הזו שהמקרה הזה הזוי ככל שנשמע (ואני חייב לציין מאוד מצחיקות אותי התגובות), אמיתי. לכו תדעו עם כל מה שהולך במדינה הזו, אנשים הופכים להיות אכזריים יותר ויותר.

אגב, לכלבוטק/אמנון לוי/מיקי רוזנטל ניסית לפנות עם הממצאים של המשרד לאיכות הסביבה?

כמה כ"ס מוסיפיפ איזוטופים רדיואקטיביים לרכב ממקורות אתיופיים במקרה שאני מגיע עם זה:

dlorean1.jpg

בנוסף אצטרך מסלול ישר של 600 מטר לנחיתה במרשה חריג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...