Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כנופיית אתיופים מבצעת GENOCIDE במשפחתו של חבר פורום. פוצל מדיון בפורום הכללי.

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע, עד לא מזמן לקחתי אותך ברצינות.

עכשיו את האמת.. יש מצב שאתה, אילן פייביש ויוסי פרנקוס חברים?

אני במקום פרנקוס הייתי נעלב מההשוואה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מקווה שלא עברת לדירה ליד.

כן, זה נשמע הגיוני לגמרי, אברם שעשה עד עכשיו בריידאנס לצלילי מוסיקת הראפ שלו החליף את תחביבו לייבוא חומרים אסורים ובניית נשק רדיואקטיבי. נוו באמת?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתיופים שלנו הרבה יותר נחמדים.

גם אצלנו עולים מאתיופיה אנשים מאוד נחמדים ובאמת אנשים שטוב לחיות איתם בשכנות. הבעייה שביחד עם עלייה הזאת הסתננו גם קבוצות שציינתי.

יכול להיות אלה שהסתננו יחד עם עלייה הם במקור מסודן או מדינות אחרות מסביב (לחלק אולי יש קשר עם אירגוני טרור אנטי ישראליים) ואין להם בכלל שום קשר ליהדות. הם חים בתוך קהילה, אנשי קהילה מכירים ויודעים מי זה מי, אבל זה לא דולף החוצה. מישהו מקהילה אמר לנו פעם שאותם שכנים הם "אחרים".

פעילים מאותן קבוצות (נפטנייה לצורך העיניין) מאחדים צעירים להצתרף עליהם כדי לבצע כל מיני דברים פליליים.

למה כל זה קורה? בגלל שמוסדות המדינה נטשו קהילה הזאת להתנהלות של עצמם. אם משטרה הייתה פועלת ביעילות זה לא היה קורה. קהילה שלמה סובלת מקבוצה שחיה בתוכה. אני בטוח שמאותה קבוצה גם אירגוני פשע משכירים שכירי חרב לכל מיני משימות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם עוד חשבתי שאתה צוחק.

עכשיו אני מבין שאתה אשכרה מאמין לכל הסיפור הזה :)

מה דעתך על הפתרון הבא:

תעברו דירה(לבניין בו גרים גם מעליכם וגם מתחתיכם), לבניין בו אין איתיופים שעוסקים ב HSR.

(Hariga Shel Rusim).

אם התופעות יפסקו, אני מוכן ללכת בעצמי לטיפול פסיכיאטרי.

אם התופעות ימשכו גם שם (אני מזכיר- בניין שבו אין לך שכנים אתיופים אלא אנשים שגרו שם לפני שהתחיל המיקרוגליזציה נגדכם) אזי אתה תלך לפסיכיאטר.

מה אתה אומר?

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשבתי והתלבטתי די הרבה זמן איך להגיב כי אני לא רוצה לפגוע בtzvipper שנראה סה"כ אדם נורמטיבי ופעיל בפורום.

לדעתי יש להבדיל בין עובדות לבין תיאוריות בסיפור הזה, ולהפעיל את עקרון "תער אוקאם" שלפי מה שלא הכרחי להסברת העובדות לא ישמש כתאוריה.

עובדות :

1. יש לך שכנים שעלו מאתיופיה.

2. אתה ובני משפחתך לא מרגישים טוב ומתעוררים בלילות.

3. לטענתך מדדת במכשיר אמין רמות קרינה גבוהות.

4. אותם שכנים לכאורה מציקים לכם במגוון דרכים כוונדליזם לרכבים, רעש וכו'.

עד כאן עובדות, יורשה לי להציע תאוריה חלופית ?

יש לכם שכנים שעקב פערי תרבות יש לכם חיכוכים עמם. זה קורה לרבים מאיתנו.

אתם לא מרגישים טוב בלילות ומתעוררים, לדעתי הסיבה היא דאגות יתר וסיבות פסיכוסומטיות, שהוזנו על ידי תיאוריית קשר על התנכלות לכם שאותה "גידלתם" לממדי ענק.

בתור מי שבמוצאו קרוב לשלכם, אני יודע כמה חביבות תיאוריות כאלה על מי שהגיע ממדינות טוטליטריות, שם משום מה הכל מוסבר על ידי "מנגנוני חושך" ששולטים באזרחים ומפיצים כל מיני דברים מסתוריים עם סיבות מוזרות. לדעתי זה מתיחה קצת מופרזת של העובדות. ניתן להסביר הכל גם ללא DEW.

לגבי העובדה של הקרינה הסביבתית הגבוהה + תקרית חד פעמית של קרינה מוגברת, אני לא בטוח אם לא מדובר בתקלה חד פעמית או אפילו בסופת שמש או הסבר טבעי אחר.

אתה צריך להבין שההסבר האלטרנטיבי שלך דורש כל כך הרבה התפתלויות לא הגיוניות שזה כמו שאני אסביר שפיל הוא אפור בגלל שהוא רוצה להיות דומה ל F-15.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elibaba, כל מה שרשמת ניראה טוב ונשמע הגיוני, יש סבירות כלשהי שזה המצב. אבל מנת קרינה שנמדדה היא יותר ממנת קרינה שבן אדם מקבל בחיו מהסביבה, היו אצלנו מומחים ממשרד איכות הסביבה והסבירו לנו במפורש שקרינה שנמדדה לא יכולה להיות ממקור סביבתי. מעבר לזה, מנת קרינה חריגה ביותר שנמדדה זה היה בלילה.

אם הכל היה כל כך פשוט, למה קופת חולים לא אישרה הפנייה של מספר רופאים לבצע את הבדיקות? למה מעבדות באופן פרטי לא מוכנות לבצע את הבדיקות? על מה הם מגינים אם אין על מה להגן?

לצערי הרב, ישראל היא לא ממש מדינה דמוקרטית, משחק בדמוקרטייה מסתיים בבחירות ומעבר לזה מדובר על משטר שהוא בחלקו טוטאליטארי.

הלוואי שמה שרשמת זה נכון.

אם יש דרך לשכנע אותי שמה שאתה רושם נכון, אני לא רק הולך לפסיכיאטור, אלא גם מוריד את הבלוג. מאוד פשוט מבחינה טכנית לשכנע, רק צריך לבצע מספר בדיקות רפואיות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, בוא נתקדם לדברים הבאים.

מדדת קרינה גבוהה. לאיזה בדיקה בדיוק רופא המשפחה/מספר רופאים רצה/ו לשלוח אתכם ?

האם הבדיקה הזו זה דבר שקיים בכלל ? מה הנימוק שקיבלתם מקופת החולים לסירוב לבדיקה ?

האם פניתם לפניות הציבור של הקופה בנושא זה?

אני לא שמעתי עוד על מעבדה שתמורת כסף לא עושה בדיקה, אם תאמר לי איזו בדיקה זו (אפשר בפרטי אם אתה רוצה) אני מוכן להתערב שאני מוצא לך מעבדה שתבצע את הבדיקה ללא שום בעיה.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע

בלי ציניות - אני מבין אותך לגמרי

לאחרונה גם אני והשכנים שלי התחלנו עם חילוקי דיעות רציניים, בהתחלה זה היה ריב על חניה שגלש לכדי מילים לא יפות

והנה - שבוע שעבר חברה שלי חוזרת הבית ומגלה את כל הסכו"ם שלנו דבוק לקיר בצורה מרתיעה.

לא הבנו מה קרה, הלכנו לישון באותו לילה

ופתאום אנחנו קמים ומרגישים שהמיטה זזה - מסתבר שהשכן שלי בנה סליל טסלה ענקי והוא מקרין עלינו קרינה מגנטית מייננת עם עזרים טקטיים.

עכשיו - למה זה הגיוני?

כי שכן שלי הוא נהג אוטובוס - והם, יש להם מאפיה של נהגי אוטובוס והם יכולים להשיג סלילי טסלה כמה שבא להם, אז למעשה - מאז הריב הוא התחיל לבנות סליל מפלצתי ולהקרין עלינו בשדה המגנטי.

חוץ מזה שכן שלי גם לא יהודי - הוא טמילי, מהמורדים המקוריים, וההורים שלו באו לארץ בתוך בלון פורח (היה על זה סיפור שלם בזמנו, ראיינו אותם ב"דן שילון מארח")

בכל מקרה, ידוע שלטמילים יש ידע מטורף בתחום המגנטיות בכלל והסלילי טסלה בפרט.

אולי יש מצב שהשכנים שלך החליפו מידע עם השכן שלי?

מאיפה אתה?

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי העובדה של הקרינה הסביבתית הגבוהה + תקרית חד פעמית של קרינה מוגברת, אני לא בטוח אם לא מדובר בתקלה חד פעמית או אפילו בסופת שמש או הסבר טבעי אחר.

מה זה סופת שמש? :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elibaba, בקשר לבדיקות רפואיות:

רופא משפחה הפנה את אבא שלי למכון גנטי, כאשר אבא שלי היגיע המכון סירבו לבצע את הבדיקות. הבטיחו לתת מענה בכתב אבל לא ענו.

אבא שלי פנה למשרד הבריאות בעזרת אירגון זכויות האדם הישראלי ואלה כמובן גם לא ענו.

אותו מסלול ניסינו לבצע עם עוד רופא, אבל גם נתקלנו בחומה ביורוקרטית. חלקכם בוודאי מכירים את הסיפור מ-YNET, קופת חולים השיבה להם שזה לא בסל בריאות.

למעשה סירבו לבצע אפילו את הבדיקות שעשו לאנשים מצ'רנוביל.

בדיקות שדרושות כדי לאמת את עובדת החשיפה לקרינה רדיואקטיבית הן:

• Chromosome Aberrations in Limphocytes (dicentrics assay, translocations) by FISH paint method - irradiation retrospective biodosimetry
  • EPR (trapped charge) test for tooth absorbed dose assesment
  • Immuno hystochemical labeling og gamma H2AX histone foci (quantity) repaired chromosome aberrations assesment

אני ישמח מאוד אם מישהו יכול להפנות אותי למעבדה או מקום שיכולים לבצע את הבדיקות באופן פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה- הגדלתי ראש בטירוף, התקשרתי בשבילך למכון הגנטי של בי"ח איכילוב בטלפון 03-6974704.

הם מבצעים בדיקות לכרומוזומים כמו שאתם צריכים.

אתה צריך לפקסס את המכתב מהרופא שלך (או טופס 17 שאני מבין שאין לך, אז תשלם פרטית ולא דרך הקופה) לפקס 03-6974555 ויקבעו לך תור, אתה גם יכול להתקשר בעצמך אליהם או לכל אחד מהמכונים הגנטיים בבתי החולים האחרים:

http://www.cancer.org.il/template/default.asp?textSearch=&maincat=8&catid=460

אפילו הגדלתי לעשות ודיברתי עם פרופסור איתן פרידמן שהוא ראש המכון הגנטי בשיבא, הטלפון שלו הוא 03-5303173

הוא טוען שהבדיקות שקיבלתם (גם אם יבוצעו) לא יגידו כלום כי הן יכולות לצאת תקינות גם נחשפתם להמון קרינה, וגם את ההפך (כלומר שהן יצאו לא תקינות בלי שנחשפתם לקרינה בכלל).

הפתרון היחיד שהוא מציע לחשדות שלכם הוא שתצבעו בצבע נוגד קרינה מיננת

או שתלכו עם דוזימטרים. אני מציע בחום שתדבר איתו בעצמך ואולי הוא ישפוך לך אור חדש על הסיפור.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elibaba, אני מודה לך מאוד על עזרתך. אפנה עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...