Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כנופיית אתיופים מבצעת GENOCIDE במשפחתו של חבר פורום. פוצל מדיון בפורום הכללי.

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 2394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשמע כאילו אותם אלו שאתה חושד בהם, בעצמם חווים התקפת קרינה.

יכול להיות שאתה מאשים את המשפחה הלא נכונה.

או אולי מדובר בהשפעה חיצונית אחרת שהמשפחות שלכם סובלות ממנה - קו מתח גבוה?

לחילופין יכול להיות שהם טיפשים ולא יודעים להפעיל מיקרוגל..:wink:

כמו שהזכרתי קודם, קרינה רדיואקטיבית (מייננת) לא יכולה להיות ממקור אלקטרומגנטי כמו מיקרוגל, אנטנות סלולאריות וכד' אשר מפיצים קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת. היו אצלנו מומחים ממשרד איכות הסביבה, אמרו לנו במפורש שרמות קרינה שנמדדו לא יכולות להיות ממקור סביבתי אלא פלילי. הם גם מדדו ראדון וגם בדיקה הזאת יצאה תקינה.

מעבר לשימוש נגדינו בהתקן שפולט קרינה רדיואקטיבית, שזאת עובדה, מכיוון שיש תוצאות אוביקטיביות של מכשיר מדידה, אנחנו חושדים בשימוש נגדינו באמצעים נוספים, כגון התקן שמבוסס על מיקרו גל ו/או אינפרא/אולטרא סאונד (שזה יותר סביר, מכיוון שחלק ממכשירים האלה אפשר לבנות בתנאים ביתיים). למשל הלילה תעוררתי כאשר באוזן שפונה כלפי מעלה לכיוון תקרה שמעתי צפצוף מאוד חזק שגורם להתכווצות בתוך אוזן, טשטוש ראייה וסחרחורת. ניתן להניח שזאת תוצאה של מכשיר אוטרא/אינפרא סאונד שהפעילו אותו הלילה מספר פעמים עקב כך שנושא שלי שוב עלה לכותרות.

אלה שאנחנו חושדים בהם בשימוש אמצעים האלו נגדינו, הם אפשרות הכי הגיונית מסביבה שאנחנו נימצאים בה. למטה גרים קשישים, מצד גרה אישה שבטוח לא תעשה דבר כזה ושכנים אחרים שגם הגיוני שלא יעשו דבר כזה ניצאים רחוק מדירה וכדי להפעיל ציוד משם הם צריכים לפתור בעייה של אות/קרינה שנחלשים כתוצאה ממספר קירות של בטון, מעבר לזה נמדדה מנת קרינה חרידה קרוב לקיר חיצוני של הבניין שמחוצה לו יש גן משחקים של ילדים.

כמובן שחשדות ניתן להסיר לאחר בדיקות מעבדה אוביקטיביות (ביודוזימטרייה). אני חוטר להגיע לבדיקות כאלה ואם תוצאה תיהיה תקינה אפשר לומר שמנת קרינה חריגה שנמדדה היא כתוצאה מתקלה במכשיר (סבירות נמוכה ביותר עד כימעט בלתי אפשרית). כמובן שאם תיהיה הוכחה חד משמעית לכך שאירועים כאלה לא קרו אצלנו, אני אקיים את ההבטחה שלי בנוגע לביקור אצל מומחה לרפואת נפש והורדת בלוג.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קח מערכת סטריאו מפלצתית עם סאב אכזרי תצמיד לקיר שלהם ותשמיע להם כל היום קולות של בדיקת MRI.

הקולות האלו יכולים לחרפן בן אדם (אני בטוח שבשב"כ משתמשים בהם כדי לחרפן אנשים ;) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגשנו תלונות לא משטרה, לא אחת ולא שתיים. במקרה הטוב הם עונים שהתופעה לא מוכרת להם, בכל מקרה תמיד סוגרים תיק מחוסר עיניין לציבור. פנייה לשר ביטחון פנים הניבה את אותן תוצאות פחות או יותר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג עם איזה כמות פניות מהסוג הזה הם מתמודדים, משוגעים לא חסר.

אז גם אם הסיפור שלך 100% אמיתי ומוצדק, הם עדיין לא יתייחסו לזה.

מה שכן - אמרת פעם שעשית בדיקה עם דוזימטר. אם זה דוזימטר רציני, לדעתי אמורה להיות לו אפשרות לשמור/להדפיס לוגים של תוצאות הבדיקה. למה שלא תביא להם את תוצאות הבדיקה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לקרוא לבן אדם משוגע והוזה לפני שראית הוכחות או הפרכות לסיפור שלו זה זלזול. לא משנה בכמה מילים יפות אתה עוטף את זה.

כולנו נהיה חכמים יותר אחרי שיעלה לכאן את תוצאות הבדיקות.

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר אם אתה צודק או הוזה אני במקומך הייתי מסתובב עם תיק קטן עם בגדי החלפה ומברשת שיניים כי אי אפשר לדעת מתי יגיעו האנשים עם החלוקים הלבנים לקחת אותך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת פעם שעשית בדיקה עם דוזימטר. אם זה דוזימטר רציני, לדעתי אמורה להיות לו אפשרות לשמור/להדפיס לוגים של תוצאות הבדיקה. למה שלא תביא להם את תוצאות הבדיקה?

תוצאות בדיקה אכן שמורות במכשיר, הבאנו להם צילומי המכשיר עם ערכים שנמדדו, תאריך והכל. הבעייה שזה לא עוזר. הם לא מתיחסים לזה. גם בדפי הפורום ובלוג שמתי צילום של מכשיר שמרא את הערכים שנמדדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לקרוא לבן אדם משוגע והוזה לפני שראית הוכחות או הפרכות לסיפור שלו זה זלזול. לא משנה בכמה מילים יפות אתה עוטף את זה.

לא קראתי לו משוגע, לדעתי דווקא יש לבן אדם הוכחות מוצקות בעניין (בדיקות דוזימטר, וכו'), ואם הוא יצליח להשחיל את התלונה שלו למישהו בעל סמכות, שייקח אותה ברצינות ויעשה משהו בעניין, זה יכול להתפתח לכיוונים מאוד מעניינים.

אז לדעתי האישית הוא לא משוגע.

גם בדפי הפורום ובלוג שמתי צילום של מכשיר שמרא את הערכים שנמדדו.

אפשר קישור?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כנראה שלא קראת את השרשור הקודם באותו נושא בדיוק.

כל מה שמציעים לו בשרשור הנוכחי הוצע גם בקודם, פעמיים,

והבחור ממשיך כמו תקליט שבור.

אני לא טוען לרגע שהבעיות לא אמיתיות ושהבנאדם ואביו לא סובלים, רק שהפיתרון נמצא במקום אחר.

לכל הספקנים, נא לקרוא מהתחלה ועד הסוף, כולל מה שבאמצע, תודה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=226626&highlight=%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%92%D7%9C

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר קישור?

יש גם בדפי הפורום. הנה קישור לבלוג:

http://terrorkrina.blogspot.com/2009/12/blog-post_24.html

מאיפה עליתם לארץ?

הבאתם איתכם משם אולי חפצים שעדיין קיימים בבית?

עלינו מליטא, לא היו שם תקריות רדיואקטיביות למיטב ידיעתינו. כדי שחפץ יקרין קרינה רדיואקטיבית הוא צריך להיות איזוטופ או צריך להיות אליו אבק של איזוטופים. (איזוטופ = חומר רדיואקטיבי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמן לא עדכנתי. היו כמה שבועות של שקט, עד שפיתאום הלילה שוב השתמשו נגדי באמצעי נשק אנרגייה ממוקדת (שיטת פגיעה שהשתמשו עכשיו לא השתמשו מזמן).

השתמשו במכשיר ממוקד שגורם להתכווצות בתוך אוזניים, כאב ראש מאוד חריף וטשטוש ראייה. אני לא יודע עדיין אם המכשיר מבוסס על אינפרא/אולטרא סאונד או מיקרוגלים, אבל עדיין הראייה לא חזרה אלי וקשה לשמור על שיווי משקל. אחרי שהתעוררתי שמעתי ציפצוף חזק מאוד באוזן אחד שפונה לכיוון תקרה שמעליה גרים שכנים החשודים בהפעלת המכשור. כמובן מעל מיטה שלי שמעתי ששכנים צועדים ומזיזים דברים כבדים. כאשר עברתי לחדר אחר שמעתי אותם צועדים באותו חדר.

ציטוט מהבלוג שלך. תגיד, איך אתה עובר את זה יום יום ואלוהים יודע איך אתם עדיין חיים עם זה, אם אתה עד כדי כך סבור שיושב מעליך כור גרעיני של ממש, למה שלא תעשה עם זה משהו? אין לך חברים גדולים ואמצעים?:shock:

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...