Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כנופיית אתיופים מבצעת GENOCIDE במשפחתו של חבר פורום. פוצל מדיון בפורום הכללי.

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 2371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מסכים עם TZVIPPER, ולכן נוסע עם מיקרוגל באוטו, ומבצע GENOCIDE נקודתי בכל מי שמעצבן אותי על הכביש.

אם המשטרה תחרים לי אותו, אל דאגה - יש תכנית גיבוי. אני אתחיל לנסוע עם הז*ן הענקי של פרנקוס מתחת למושב.

ממליץ בחום לכל משתמשי הפורום לנקוט בטכניקות הנ"ל.

(מצטער, הקיץ התחיל וכל אירופה בחופש... משעמם לי פה.)

עריכת ההנהלה: פוצל מהשרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מסכים עם TZVIPPER, ולכן נוסע עם מיקרוגל באוטו, ומבצע GENOCIDE נקודתי בכל מי שמעצבן אותי על הכביש.

:lol: פעם ראשונה שראיתי את השירשור ההוא, חזק! חבל שנעלו, היה מעניין לראות איך העניין נגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Derish, כאן בארץ רשויות חוק לא מוכנות לניטור ומלחמה נגד ציוד מתקדם שבעזרתו ניתן לפגוע באזרחים במינימום עדות ומקסימום נזק. במקום לבדוק תלונות כאלה כמו שלנו, הם בעזרת ציניות שלהם נותנים ליגיטימצייה לאירגון טרור מאין זה שפוגע במשפחתי לבצע את זממם באין מפריע.

לא לכל אחד יש בבית מונה גייגר, במקרה שלנו מדובר על מכשיר בעל תעודות כיול, בדיוק כזה כמו משתמשים במכוני מחקר בארץ, טכניון למשל. ברגע שמכשיר הזה מראה על רמת קרינה חריגה ויש תופעות בריאותיות אופייניות לחשיפה רדיואקטיבית אין יותר ספקות. אני בטוח שיש אזרחים רבים נוספים שחשופים לשיטות פגיעה כאלו, רובם לא מבינים מדוע קורסת בריאותם. קופת חולים לא מוכנה לבצע את הבדיקות הדרושות למרות הפניית מספר רופאים.

אני מבין שחלק מחברי הפורום שגם הם לנושא הזה מתיחסים באופן ציני, עושים את זה מכיוון שמרוב חשש רוצים להגן על עצמם מבחינה פסיכולוגית שהדבר לא יכות לקרות מכיוון שלא מציאותי ולכן צוחקים על זה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את אותו שרשור מגוחך.

לפי מה שהבנתי, אתה טוען שם שחבורה של אתיופים מעפולה, שהם חלק מארגון טרור בינלאומי משתמשים בקרינה ברמות עצומות בשביל להרוג את המשפחה שלך.

ניסיתם לעבור דירה, והם מצאו אתכם, קנו (או שכרו) דירה לידכם, העבירו לשם את המכשור (שלפי מבינים בתחום שהגיבו באותו שרשור אמור להיות ענק) רק בשביל להמשיך ולהקרין עליך.

אם חבורה של אתיופים היו רוצים להרוג מישהו הם היו דוקרים אותו... מוות מקרינה לוקח המון זמן, באותה מידה הם כבר יכלו לקנות לכם המון ארוחות במקדונלד'ס עד שתמותו מכולסטרול ושומן.

אני לא מבין איך לא ברור לך שמדובר פה בפרנויה חמורה.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לדעתי האישית על ההתרחשויות שתיארת ועל התנהלותכם בעניין, אני מאמין שצריכה להיות מודעות לנושא.

בגלל זה אני ממשיך להזכיר את הסיפור הזה, גם שנתיים אחרי. הסרקאזם פשוט עוזר להעביר את המסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Derish, אני מודה לך מאוד שאתה ממשיך להעביר את הסיפור. זאת הייתה התקווה שלי כאשר פרסמתי אותו - כדי שאנשים יעבירו אותו הלאה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WTF?!?!?! :shock::shock::shock::shock:

רק עכשיו קראתי את כל השרשור ההוא... אני עדיין בשוק. בהלם. לא יודע מה להגיד.

ואני חשבתי שהסרטים של דיוויד לינץ' הם הזויים.

כנופיית אתיופים מתנכלת לכם בעזרת קרינה אלקטרומגנטית?!?!?!

מרוב שזה הזוי אני אפילו לא מוצא משהו ציני יותר הזוי לכתוב על זה!!!

אני אשמח אם פותח השרשור ההוא יעדכן בהתפתחויות...

וסליחה מבעל השרשור הזה שאני מסיט מהנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Derish, כאן בארץ רשויות חוק לא מוכנות לניטור ומלחמה נגד ציוד מתקדם שבעזרתו ניתן לפגוע באזרחים במינימום עדות ומקסימום נזק. במקום לבדוק תלונות כאלה כמו שלנו, הם בעזרת ציניות שלהם נותנים ליגיטימצייה לאירגון טרור מאין זה שפוגע במשפחתי לבצע את זממם באין מפריע.

לא לכל אחד יש בבית מונה גייגר, במקרה שלנו מדובר על מכשיר בעל תעודות כיול, בדיוק כזה כמו משתמשים במכוני מחקר בארץ, טכניון למשל. ברגע שמכשיר הזה מראה על רמת קרינה חריגה ויש תופעות בריאותיות אופייניות לחשיפה רדיואקטיבית אין יותר ספקות. אני בטוח שיש אזרחים רבים נוספים שחשופים לשיטות פגיעה כאלו, רובם לא מבינים מדוע קורסת בריאותם. קופת חולים לא מוכנה לבצע את הבדיקות הדרושות למרות הפניית מספר רופאים.

אני מבין שחלק מחברי הפורום שגם הם לנושא הזה מתיחסים באופן ציני, עושים את זה מכיוון שמרוב חשש רוצים להגן על עצמם מבחינה פסיכולוגית שהדבר לא יכות לקרות מכיוון שלא מציאותי ולכן צוחקים על זה.

לדעתי חבל, היית משקיע את הכסף בוולנטיין במקום מונה גייגר.

והיית נמנע מהGENOCIDE התעבורתי שהמשטרה עושה לנו בכבישים.

אינני נכנס לעניין הרציונל והנכון או לא נכון בנושא הזה כי ברור שהינך נעול בפוזיציה מסויימת ואין דרך להניע אותך מכך.

אני מקווה שאינך עושה טרור של פאראנויה לעצמך ומשפחתך, כי אז מצבך יותר גרוע ממה ש"טרור קרינתי" עלול לעשות לך.

הנפש פגיעה יותר מהגוף, כך שאפילו אם בדעתך אתה צודק ב100 אחוז בעניין,

בשביל הצניעות הטל נא ולו צל של ספק בדבריך על מנת להמנע מעגמת נפש לכל הפחות והתפתחות של הפרעה נפשית לך ולבני משפחתך לכל היותר.

ולסיכום אם הייתי אני במקומך, הגולף שלי הייתה מזמן מוצעת למכירה והייתי משתמש בכסף על מנת לערוך את כל הבדיקות מא' ועד ת' (גופנית, חקירות פרטיות, נפשית וכו') על מנת לסיים את הפרשה.

(אם הייתי מאותם אלה שלטענתך מבצעים את הפעולות האלה, הייתי מפנה את כל משאביי על מנת לקנות את אותה הגולף ובא לציון גואל! כולם מרוויחים. :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולסיכום אם הייתי אני במקומך, הגולף שלי הייתה מזמן מוצעת למכירה והייתי משתמש בכסף על מנת לערוך את כל הבדיקות מא' ועד ת' (גופנית, חקירות פרטיות, נפשית וכו') על מנת לסיים את הפרשה.

מעבדות אינן מוכנות לערוך את הבדיקות הדרושות באופן פרטי (ניסיתי לגשת עליהם), קופת חולים לא מאפשרת את ההפנייה לבדיקות האלו.

כל מי שמעוניין לקרוא התפתחויות ועדכונים בעיניין, מוזמן לבקר בבלוג שלי: http://terrorkrina.blogspot.com/

יש שם גם כתובת מייל למי שרוצה לדון איתי על הפרשה.

בוא לא נסיט את השרשור מנושא שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגת אותי בבלוג שלך.

"זה נימצא בגנטיקה של קהילה הזאת (יש מחקרים מדעיים שמוכחים זאת), גיזענות נגד קהילות אחרות היא חלק בלתי נפרד מהם, הם פשוט לא יודעים לחיות אחרת.

דברים האלה מונעים מהם להשתלם לחיים נורמטיביים של החברה הישראלית."

כן, הם גזענים.

"מפעילי ציוד הקרנה משטח דירה שמעלינו השתמשו הלילה נגדינו במכשיר הקרנה בעל עלומה מאוד צרה וממוקדת. הם מכוונים את המכשיר במדוייק על ראש הקורבן (לצורך זה משתמשים בציוד שמאפשר ליראות דרך קירות, כגון RADAR VISION 2I שמיוצר בישראל או XAVIER 800)"

Dude...

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wheezy, אתה פוסל אפשרות שבתוך אותה קהילה יש קבוצה שיכולה להשיג/להשאיל (למשל ממשטרה) ציוד שמשמש יחידות ללוחמה בטרור בשביל שימוש לצרכים שלה, כלומר מעקב אחרי אנשים אחרים? ממליץ לעשות חיפוש בגוגל על אמצעים כמו שבעצמך הזכרת מבלוג שלי.

אני ציינתי דבר מאוד חשוב ואציין אותו שוב: רוב אנשים מקהילה הזאת רוצים לחיות חים נורמטיביים ולהשתלב בחברה והם כן בסדר. בארץ מוצא הייתה קבוצה שהייתה חלק משלטון של אותם זמנים שנקראת נפטנייה (הם פעלו בצורה אכזרית ביותר, התעסקו בעבדות ושאר דברים). בהחלט יתכן שחברים מאותה קבוצה באו גם ארצה ביחד עם עליה ויתכן גם הביאו איתם את העבדים שלהם (שנישבעו בחייהם לשרת ולבצע את כל סוגי "עבודות"). פעם לאבא שלי ניצפו שמשה ברכב קודם שלו עם אבנים. בא אלינו קייס ואמר שעשו את זה נפטנייה. לא הבנו אז משמעות המילה, מאוחר יותר אחרי חיפוש באינטרנט הבנתי למה הוא התכוון.

אותה קבוצה מפעילה לחץ על הקהילה ומחזיקה אותם בפחד. קבוצה הזאת לא מאפשרת לבני הקהילה לחיות חיים נורמטיביים.

מצד שני, למרות שהתרענו ואני בטוח שזה ידוע גם מעוד מקורות - מוסדות המדינה לא עושים נגד התופעה שום דבר. לא לעשות כלום, זה אומר לתת ליגיטימצייה.

יש הרבה אפשרויות למה שקורה. יכול להיות שחברי אותה קבוצה (נפטניה) משתפים פעולה עם משטרה ולכן זוכים לחסות. יכול להיות שחברים אותה קבוצה עובדים בשביל מוסדות המדינה כדי לנטר אחרי הקהילה (עוד הסבר איך מגעים עליהם אמצעי מעקב כ"כ משוכללים).

אמצעים שמשתמשים כדי לפגוע

בסבירות מסויימת יש להם מכשירי הקרנה אלקטרומגנטיים. כניראה בתדרי מקרוגל.

עובדתית יש להם מכשיר הקרנה או חומרים רדיואקטיביים (איזוטופים), על כך מצביע מונה גייגר - אין שום אפשרות אחרת למקור קרינה כזה במקום שלנו וכבר ביקרו אצלנו מומחים ממשרד איכות הסביבה ואמרו שאם נמדדה מנת קרינה חריגה מקור שלה פלילי.

אם אין להם ציוד מיקרוגל, אז יש עוד אפשרות לציוד שהם יכולים להשתמש כדי לפגוע בנו. תחושות דומות נותנים גם מכשירים שפועלים על גלי קול (אולטרה ואינפרא סאונד), חלק ממכשירים האלה ניתן לבנות אפילו בתנאים ביתיים.

שימוש באמצעי הקרנה רדיואקטיביים הוא השמדה של גנום - כלומר GENOCIDE.

אני בטוח ל-100% שיש עוד אנשים שהם קורבנות של אמצעי פגיעה דומים, אולי אפילו הם גם חברי הפורום. פשוט אבא שלי רופא לשעבר שהיה מומחה לסוגים כאלה של קרינה, לכן זיהה לפי תסמינים והרגשה שמדובר בהם. לא לכולם בבית יש מונה גייגר (מדובר על מכשיר יקר למדי), לכן לא יכולים לנטר סוג קרינה כזה. רק פיתאום משום מה באופן לא מוסבר מרגישים רע וחלק מתמוטטים בבית חולים. במחנות השמדה נאצים סירסו יהודים באמצעות קרינה רדיואקטיבית.

כדי לעסוק ב-GENOCIDE, שזה אחד הדברים האכזריים ביותר בעולם צריך להיות לזה בסיס גזעני. ידוע שנפטנייה שפעלו בארץ מוצא שלהם, דיכאו אנשים מעמים אחרים ע"י רצח, אונס וכד'. אמצעי טכנולוגייה מתקדמים (שהם כבר לא כ"כ מתקדמים ורובם קיימים עשרות שנים) מאפשרות לפושעים לפעול במינימום עדות ומקסימום נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Genocide - רצח עם, ע"ע אדולף היטלר/סלובודאן מילושביץ'.

Homicide - רצח.

Suicide - רצח עצמי, כלומר התאבדות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Genocide - רצח עם

לאו דווקא עם, ממליץ לקרוא כאן:

http://en.wikipedia.org/wiki/Genocide

Genocide is the deliberate and systematic destruction, in whole or in part, of an ethnic, racial, religious, or national group

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חבל, היית משקיע את הכסף בוולנטיין במקום מונה גייגר.

והיית נמנע מהGENOCIDE התעבורתי שהמשטרה עושה לנו בכבישים.

אינני נכנס לעניין הרציונל והנכון או לא נכון בנושא הזה כי ברור שהינך נעול בפוזיציה מסויימת ואין דרך להניע אותך מכך.

אני מקווה שאינך עושה טרור של פאראנויה לעצמך ומשפחתך, כי אז מצבך יותר גרוע ממה ש"טרור קרינתי" עלול לעשות לך.

הנפש פגיעה יותר מהגוף, כך שאפילו אם בדעתך אתה צודק ב100 אחוז בעניין,

בשביל הצניעות הטל נא ולו צל של ספק בדבריך על מנת להמנע מעגמת נפש לכל הפחות והתפתחות של הפרעה נפשית לך ולבני משפחתך לכל היותר.

(אם הייתי מאותם אלה שלטענתך מבצעים את הפעולות האלה, הייתי מפנה את כל משאביי על מנת לקנות את אותה הגולף ובא לציון גואל! כולם מרוויחים. :) )

בקיצור מה שאתה אומר לו זה שהוא צריך טיפול פסיכיאטרי.

מצטרף להמלצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את אותו שרשור מגוחך.

לפי מה שהבנתי, אתה טוען שם שחבורה של אתיופים מעפולה, שהם חלק מארגון טרור בינלאומי משתמשים בקרינה ברמות עצומות בשביל להרוג את המשפחה שלך.

ניסיתם לעבור דירה, והם מצאו אתכם, קנו (או שכרו) דירה לידכם, העבירו לשם את המכשור (שלפי מבינים בתחום שהגיבו באותו שרשור אמור להיות ענק) רק בשביל להמשיך ולהקרין עליך.

אם חבורה של אתיופים היו רוצים להרוג מישהו הם היו דוקרים אותו... מוות מקרינה לוקח המון זמן, באותה מידה הם כבר יכלו לקנות לכם המון ארוחות במקדונלד'ס עד שתמותו מכולסטרול ושומן.

אני לא מבין איך לא ברור לך שמדובר פה בפרנויה חמורה.

:roflmao::roflmao::roflmao:

מאז החתימה שיש לי לא צחקתי ככה!!!

חזק ביותר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...