Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתיחת "מוסך" לשיפורי רכב [שרשור שלא מתאים לפורום השיפורים, כי עוסק בשיפורי קוסמטיקה]

שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

ברצוני לפתוח "מוסך שיפורים" (כמו West Coast Customs,רק בלי שיפורים רציניים מאוד).

במוסך,אנוכי וחבריי נקנה מכוניות "מגניבות" (למשל הונדה סיוויק,אלפא רומיאו 146,וכאלה ),ונשים להם ריפודים ספורטיביים,מערכות סטריאו מטורפות,סופיות לאגזוזים,נצבע אותם מחדש,וכו'.

ואז,נשים אותם באולם התצוגה של המוסך,ואנשים יבואו ויקנו אותם.

עכשיו,מה עושים כדי לקבל רשיון עסק וכו' ולפתוח את המוסך הנ"ל ?

נ.ב. אני לא סתם ילד מתלהב שרוצה להגשים חלום. אני בוגר ואחראי :-P .

:twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון ניראה מגניב ומעניין, אבל אני לא בטוח שעיניין כזה יזכה לפופולאריות רבה מכמה סיבות.

1. קהל יעד של מכוניות מקושטות מאוד קטן (בעיקר ילדים שאוהבים רכב נוצץ).

2. אותו קהל יעד בעצמו יכול לקנות "שיפורים" באוטו דיפו ולהדביק לפיאט אונו שלהם (מדבקות NO FEAR וכד').

3. קראתי בכתבה כלשהי שיש הגבלה או תיהיה הגבלה שלא תאפשר למוסך למכור מכוניות.

4. כמות מכוניות משופרות באמת לא גדולה ויש מספיק סדנאות שמתעסקות בשיפורים ויש להם שם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריפודים ספורטיביים? סופיות לאגזוזים? אתה שומע את עצמך? רק חסר לך מדבקת נו-פיר שמוסיפה, כמה זה היום? 30 כ"ס לא? ולדים במספר ותהיה בתפקיד הערס התורן, חביבי כל מה רשמת כאן למעלה רחוק שנות אור מהמילה "שיפור".

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתם סתם מבאסים אותו, הרי הכל מסתכם בסופו של דבר בכסף. אם יש לך את היכולת לעשות את הדברים בזול ויש לך ידע מקצועי זה מעולה. אם תעזר באוט-סורסינג אז כבר ייקר את העסק לרמת הלא כדאי בעליל.

אמנם אני לא זוכר את שמה של התוכנית אבל יש כזו ברשתות ה TV באנגליה, שקונה רכב (הם מקצוענים בבחירת רכב שכיר) משפצים אותו לרמת הטוב מאד ומוכרים ברווח. אל תשכח שבמקרה שלך צריך להוסיף מקום + תשלומים + שכר שההפקה משלמת במקרה של תוכנית ה TV.

בהצלחה

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהתכוונת ל wheeler dealers - פה יש סוחר רכבים ממולח עם מקורות לחלקים ומכונאי עצמאי מאוד מחונן. והם לא בדיוק "משפרים" - הם משחזרים את הרכב ומביאים אותו למצב טוב וממש לא מצועצע

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתם סתם מבאסים אותו, הרי הכל מסתכם בסופו של דבר בכסף. אם יש לך את היכולת לעשות את הדברים בזול ויש לך ידע מקצועי זה מעולה. אם תעזר באוט-סורסינג אז כבר ייקר את העסק לרמת הלא כדאי בעליל.

אמנם אני לא זוכר את שמה של התוכנית אבל יש כזו ברשתות ה TV באנגליה, שקונה רכב (הם מקצוענים בבחירת רכב שכיר) משפצים אותו לרמת הטוב מאד ומוכרים ברווח. אל תשכח שבמקרה שלך צריך להוסיף מקום + תשלומים + שכר שההפקה משלמת במקרה של תוכנית ה TV.

בהצלחה

הרי די ברור שהוא לא מתכוון להוספת כ"ס.

מה שהוא כן רוצה,לקחת מכוניות שנראות רע,לצבוע אותם,להוסיף ניקלים לא בצורה מגושמת,לטפח את האוטו מבפנים ומבחוץ.

אני דווקא בעד זה,נמאס לראות מכוניות שנראות זוועה ולא מטופלות,ועוד במכירה הם מרשים לעצמם לכתוב "מצב מכני מצוין",מי שלא אוהב את האוטו קוסמטית אני בספק עד כמה ה"מצב מכני מצוין".

אם זה ילך/לא,פה נכנס הספק,מה שכן אפשר לפתוח חנות גדולה לאביזרי רכב,שתציע טיפה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם יש בארץ אנשים שיעריכו את העבודה ויהיו מוכנים לפתוח את הארנק בשביל זה.

הרי בארץ כל אחד מנסה למצוא את הקומבינה האולטימטיבית ואם תנסה למכור להם פתאום רכב מעל המחירון בקדוש אנשים יתחילו "להתעצבן"

אל תשכח שהסדנאות שאתה מציע בחו"ל כמו ה WWC ונגיד הסדנא של FOOSE מ OVERHAULIN

גובות מחירים מאוד גבוהים אני מאמין כאשר הם תופרים ללקוח רכב מיוחד. שם יודעים להעריך בעלי מקצוע ובהחלט מוכנים לשלם על העבודות.

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תצטרך על מנת לפתוח חנות/מוסך לשיפצור רכבים:

ידע: קורס מכונאות סוג 1 שממנו תתחיל להתעסק במכוניות.

הסמכה לניהול מוסך: בשביל לפתוח מוסך תצטרך מכונאי שהוסמך לניהול מוסך מאחר ואתה עדיין צעיר בתחום לא תוכל לפתוח מוסך לבד, לכן תצטרך מישהו שעבר הסמכה לפתיחת מוסך.

מקום: כאן תצטרך להשקיע את רוב כספך כי כאן תעבוד, חפש מקום בעיר קטנה שקרובה לתל אביב כי מחירי הנדל"ן בתל אביב גבוהים מאוד מתחילים מ-1 מיליון שקלים. מקום רחב ידים או מקום קטן יתנו לך את אותם התנאים= מקום להתפרנס בו.

הכל תלוי בך אם תעבוד קשה.

ציוד: ציוד אפשר לקנות יד-שנייה ולחסוך כמה שקלים בדרך.

אם שחכתי משהו תוסיפו חופשי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שאל, כל גולש רושם את דעתו.

וכשרוב הגולשים כותבים שזה מיותר ולא משתלם,כנראה הם צודקים.

דעתי האישית: תוכל לפתוח חנות שמוכרת את הציוד הנ"ל. (כצעד ראשוני להכרת התחום לעומק)

עם הזמן הידע הניסיון והשם יבואו התקנות ומשם תתקדם.

זהו תחום תחרותי מאוד וכדי לשכול את הדברים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם דעתו של האחרון.

אם תוסיף לזה גם רפדיה לרכב ביחד עם האביזרים, זה יכול להיות עסק מעניין.

גילעד

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו לזלזל בכל אחד, יש אלפי "מוסכים" כאלה בשטחים ששם "מייצרים" את ה"עונדות פשע" שרואים בכביש, ויש אנשים שהטעם שלהם זה הונדה עם ספוילר f16 זה שאתם לא אוהבים לא אומר שאי אפשר להתפרנס מזה, ותפסיקו לצחוק על קהל היעד, נעים לכם שהיו צוחקים עליכם בגלל מקום עבודתכם? זה גזענות לשמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...