Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש יעוץ לגבי תאונה ללא ביטוח צד ג'

שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב, אתמול פגעתי ברכב שבאשמתי ונגרם לו נזק בינוני, ממבט ראשון נראה שהכנף, טמבון, פנס ימין, יישור קצה שילדה, ומיכל ווישרים נפגעו, התפוצץ צמיג ונשבר ג'אנט.

הרכב מסוג מאזדה 323 לאנטיס משנת 99.

בכל אופן לא היו נפגעים בנפש ורק נגרם נזק לרכוש, הרכב שלי מסוג סיאט איביזה משנת 93 הלך לעולמו חזית צד התפרקה...

בכל מקרה לא היה לי ביטוח צד ג', חובה וטסט יש לי.

מה הפרוצדדורה כעת?

הבנתי מהאדם שהוא אינו רוצה לשקר למקיף שלו, הוא אמר שהוא ישלם השתתפות עצמית יצהיר שאני אשם ואני אצטרך לשלם את מלוא הנזק הכספי.

מה לדעתם עלות של נזק כזה? האם יהיה אפשרי להגיע עם חברת הביטוח שלו להסדר תשלומים דיי גדול מכיוון שאני סטודנט ועובד פעם ב...

ואין לי לשלם יותר מ 500 לחודש.

מה ניתן לעשות בנידון?

אשמח לקבל מידע ויעוץ.

תודה, כפיר

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם לא תוכל לשלם, חברת הביטוח של הרכב הנפגע תתבע אותך לדין ותפעיל נגדך הליכי הוצאה לפועל.

לבעל הרכב הנפגע אין שום אינטרס לשתף איתך פעולה בהונאת הביטוח לגבי נסיבות התאונה.

הוא יכול למצוא עצמו מואשם בעבירה פלילית וגם לשאת בעלות הנזק שנגרם לו.

הימרת בכך שלא עשית ביטוח צד ג' - והפסדת. אני משתתף בצערך. תתנחם בכך שאין נזקי גוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצפה שישתף פעולה, אני אומר תודה באמת שאין נזקי גוף...

השאלה אם חברת הביטוח תוכל לחלק לי את הנזק או הוצאה לפועל?

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני חייב להגיב על הפוסט הזה:

אף פעם לא משתלם לחסוך בביטוח צד ג'!

אני אכתוב את זה שוב:

אף פעם לא משתלם לחסוך בביטוח צד ג'!

אולי מישהו שיקרא את זה יפנים משהו.

קומנדר: "הימרת בכך שלא עשית ביטוח צד ג' - והפסדת."

זה לא הימור, זה משחק קוביות עם השטן.

לאורך כמה שנים, לעומת מחיר פגיעה אחת, אין כאן שום חסכון.

נזק מתאונה, ואפילו קטנה ככל שתהיה יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודע לכך, צר לי שרק בדיעבד...

היום הגיע שמאי לבדוק את הרכב ולתת הצעת מחיר, מתי אני אמור לקבל טלפון\מכתב מחברת הביטוח עם דרישת הנזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודע לכך, צר לי שרק בדיעבד...

היום הגיע שמאי לבדוק את הרכב ולתת הצעת מחיר, מתי אני אמור לקבל טלפון\מכתב מחברת הביטוח עם דרישת הנזק?

יצאת בזול, ממש בזול.

תראה את כל הסיפור הזה כשכר לימוד לעתיד.

העניין יכול לקחת בין כמה ימים לשבוע-שבועיים.

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הביטוח יכולה לבוא לקראתך בהסדר תשלומים, אך אינה חייבת. כלכלית, יותר כדאי לחברת הביטוח לפעול נגדך באמצעים משפטיים שממילא גם אותם אתה תממן. הרי מישהו צריך לממן לחברת הביטוח את המשכורות של המחלקה המשפטית.

אם תראה שחב' הביטוח ממאנת לבוא איתך להסדר תשלומים, מסור לה את הצעתך במסירה אישית וקבל חותמת "התקבל".

אם וכאשר חברת הביטוח תסרב ותפעל נגדך באמצעים משפטיים ותתבע ריביות, הוצאות משפט ושאר המצאות, תוכל להגיש את המכתב הזה כעדות לכך שהבעת נכונות לשלם, אך החברה במקום לקבל ההצעה, בחרה בדרך של התעמרות וגרימת הוצאות נוספות. נראה הגיוני ששופט יבין שאין מקום להשית עליך הוצאות נוספות זולת הנזק +ריבית/הצמדה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אתה בצרות אבל תנסה את מה שאני אומר.

באישור בעל הרכב תנסה להגיע לאופציה שאתה תשלם את הנזק ישירות למוסך ללא התערבות הביטוח אבל בידיעתה.

תשלם את השמאי ותן לבעל הרכב סיבה להאמין ברצונך הכנה.

כמו כן תוכל להוזיל משמעותית את עלות התיקונים ישירות למוסך.

בו בזמן לך תעשה הלוואה בבנק , תמכור את הסיאט לפרוק ובכך תקטין את הנזק.

אני לא רוצה לשפוך מלח על הפצעים אבל לאור מה שאני רואה בזמן האחרון בתאונות שאין צד שלשי.

אני מכיר בחור שהיתה לו אימפרזיה שנת 2008 והחוכמולוג נסע רק אם חובה מה לעשות ניכנס באודי וגמר חצי אוטו בקיצר הלך הסוברו ועוד 50.000 ש"ח מהכיס.

לכולם תפנימו לא שווה את החיסכון המטופש הזה, ואם אתה סטודנט ואין לך אפשרות לשלם ביטוח סע מאוטובוס ידידי!!!

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק לא נראה יותר מ 8000 שקלים בהגזמה, ברור שיש עוד מספר הוצאות מסביב, אבל כך או כך אני לא יכול לפנות ישירות למוסך מכיוון שכבר הגיע שמאי היום ובטח כבר התחילו בתיקון, הנזק של הרכב מצולם, מקווה שלא יהיו עוד הוצאות נוספות.

אני רוצה לשלם מה שאני צריך אבל במספר רב של תשלומים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לשלם בתשלומים רבים תצטרך לבחור באחת מהאופציות הנ"ל:

א) לפנות לבנק שלך ולקחת הלוואה (החסרון הוא שתשלם פה ריבית).

ב) ללכת למשפט, לציין בפני השופט שאתה תפרן ולכן לא הגעת להסדר תשלום עם חברת הביטוח ולקוות שהוא ימליץ על פיצוי בתשלומים (החסרון פה שתשלם גם הוצאות משפט).

לא מאמין שחברת הביטוח תסכים לפרוש ליותר מ-3 תשלומים, הם הרי כבר העבירו את התשלום למוסך ולא נראה לי שבא להם לממן לך תוכניות אשראי.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך הכי פשוטה בשבילך לא לערב ביטוח !!!

תיגש עם הבחור למוסך . שהוא יבחר ותנסה להגיעה להסדר מול המוסך.

יהי לך יותר קל ופשוט להתנהל מול מוסך קטן או גדול ככל שיהיה מאשר חברת הביטוח שלא מפעילה ולא לרגע אחד שיקול דעת או סמפטיה, רק שיקול כלכלי של פקידים ופקידות...

אני משער שנזק כזה יכול להיגמר בסיביות 4000 שקל (כמובן הערכה גסה בלי לראות את הרכב)

מניסיוני המקצועי.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות קודם כל...

הוא כן עירב חברת ביטוח ולא היה מוכן להקשיב לי וללכת למוסך כרצונו ושאני אשלם.

עדיין לא יצרו איתי קשר, אבל החברת ביטוח כבר מעורבת, הוא משלם השתתפות עצמית שתוחזר לו עקב היותי אשם, החברה תתקן את הרכב ותשלח אליי את החשבונית, רק מקווה שלא יתלוו לזה הוצאות נוספות של ירידת ערך, שמאי, קינון וכדומה...

נקווה שהנזק לא גדול במיוחד.

מישהו נתקל במקרה דומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ירידת ערך לא נראה שיש לך סיבה לדאוג ! הרכב שנת יצור 99 לרוב לא מגיע לרכב כזה ירידת ערך אלא במקרם מאוד מסויימים. כמובן שעבור שרותי השמאות אתה תצתרך לשלם. ואת כל הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב שנת 99 אז אתה צריך לקחת בחשבון:

א) במידה ויש ברכב פגיעה בשלדה אתה תצטרך לשלם את ירידת הערך כי היא מחושבת כמו חלק מהתיקון (בעל הרכב משלם מכספו למוסך והביטוח מחזיר לו את הכסף, אם יש ירידת ערך הוא יקבל יותר ממה שהוא שילם במוסך כי את הכסף הוא כנראה יספיד במועד מכירת הרכב).

ב) אני משער שאם יש פגיעת שלדה אז בעל הרכב ינסה לנפח את החשבון כדי להשבית את הרכב ואז תצטרך לתת לחברת הביטוח מחירון. במקרה הנ"ל שמור את הטלפון של בעל הרכב כדי לברר איתו האם הוא קיבל מחירון מהביטוח. בד"כ חברות הביטוח נותנות לבעל הרכב מתחת למחירון וממך תובעים מחירון (מכיוון שלא ידוע לך איזה יד הרכב, כמה ק"מ הוא עבר, האם הוא עבר תאונות בעבר וכו').

ב) אתה כן תצטרך לשלם את עלות השמאי (אתה גם עובד בהתנדבות?) אבל אל תסכים לשלם את הוצאות הרכב החלופי (חלק מהחברות מנסות לתבוע את הסעיף הזה וזה לא חוקי, בעל הרכב משלם פניה מוגדלת במידה והוא חפץ ברכב חלופי או לחלופין חברות הביטוח מנסות לשחד את בעל הרכב להכניס למוסך הסדר כי שם הוא יקבל רכב חלופי שזו בכלל הטבה מהמוסך ולא מחברת הביטוח).

ד) אתה יכול ללכת לחברת הביטוח ולנסות להוריד את הסכום (לעשות שם שוק בשפת העם), בחלק מהמקרים זה עוזר כי הם תמיד מעדיפים לקבל כסף במקום להכנס לסחבת משפטית שתקח חודשים. אבל ברגע שהם מחליטים שהולכים למשפט כדאי לך לשלם את הסכום כי ברור לך שבמשפט הם יזכו (ואז תצטרך לשלם סכום מוגדל כולל הוצאות משפט ואולי גם ריביות).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...