Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש יעוץ לגבי תאונה ללא ביטוח צד ג'

שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

redroze לידיעתך אתה טועה.

לפי ועדת ששון ירידת ערך ניתנת לרכב עד גיל 10 שנים.

לרכב מעל 10 שנים אין ירידת ערך אלא במקרים מסויימים שמצליחים להוכיח שהרכב שמור ומטופל בצורה נדירה ו/או ממש טובה.

ורוב ירידות ערך מהסוג הנ"ל אפשר לקבלל לאחר פניה לבית המשפט כי חברות הביטוח לא משלמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קח הלוואה מהבנק או מחברת האשראי.

אם אתה יכול לשלם ישירות למוסך - אתה יכול לשלם לו בכרטיס אשראי בקרדיט במלא תשלומים עם ריבית.

כמובן בדוק שחברת האשראי לא שוחטת אותך בריביות - 5-6% זה הגיוני, 11% זה לא.

(אצלי בתוכניות קרדיט הריביות גבוהות מאוד, 11-12%. אני לא מתמקח על זה כי אני פשוט לא משתמש בזה...)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

חברים יקרים, עברו כבר ארבעה חודשים מיום התאונה עדיין לא קיבלתי שום תביעת נזק, או דרישה לתשלום, וגם לא דרישה עבור נזקי גוף או תשלומים למיניהן...

אין לי כבר מול מי לברר, אף אחד לא יצר איתי קשר באף נושא, לא מייל, לא טלפון, לא דואר רשום.

פעם אחרונה דיברתי עם הבעלים של הרכב שפגעתי בו והוא אמר שכבר קיבל את הכסף מחברת הביטוח והוא מחוץ לתמונה, זה היה לפני חודשיים.

מה הסיבה שלדעתכם לא קיבלתי שום דרישה מאף גוף ביטוחי?

מה שכן בקשר לזה קיבלתי זימון לבית המשפט בגין 4 סעיפי אישום, זה בעקבות הדיווח של בעל הרכב הנפגע למשטרה.

הואשמתי בנסיעה נגד כיוון התנועה, אי מתן זכות קדימה והתפרצות לצומת, תאונה עם נפגעי גוף קל, ונסיעה ללא ביטוח חובה.

יש לי כבר עורך דין, מה לדעתכם יהיה הדין עימי?

אשמח לתשובות, תודה, כפיר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה, חברת הביטוח תגיע אליך - זה יכול לקחת גם עוד שנה. אני מקווה שהתחלת לחסוך כדי לשלם את הנזק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

בכל אופן לא היו נפגעים בנפש ורק נגרם נזק לרכוש, הרכב שלי מסוג סיאט איביזה משנת 93 הלך לעולמו חזית צד התפרקה...

בכל מקרה לא היה לי ביטוח צד ג', חובה וטסט יש לי.

ואין לי לשלם יותר מ 500 לחודש.

חברים יקרים, עברו כבר ארבעה חודשים מיום התאונה עדיין לא קיבלתי שום תביעת נזק, או דרישה לתשלום, וגם לא דרישה עבור נזקי גוף או תשלומים למיניהן...

מה הסיבה שלדעתכם לא קיבלתי שום דרישה מאף גוף ביטוחי?

מה שכן בקשר לזה קיבלתי זימון לבית המשפט בגין 4 סעיפי אישום, זה בעקבות הדיווח של בעל הרכב הנפגע למשטרה.

הואשמתי בנסיעה נגד כיוון התנועה, אי מתן זכות קדימה והתפרצות לצומת, תאונה עם נפגעי גוף קל, ונסיעה ללא ביטוח חובה.

יש לי כבר עורך דין, מה לדעתכם יהיה הדין עימי?

אשמח לתשובות, תודה, כפיר.

כפיר האם מדובר באותה תאונה לאור מה שכתוב בכחול??

נסיעה ללא ביטוח חובה עבירה חמורה.

תלוי מה העבר התעבורתי שלךכמובן אבל צפה לשלילה (החוק קובע שלילת מינימום של 3 חודשים ),מאסר על תנאי, שלילה על תנאי ,וקנס

וכמו שנאמר לפני תתחיל לחסוך גם בשביל הנזק לרכוש וגם עבור הקנס

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל פשוט מאוד- אין לך כסף לצד ג'- סע ברכבת הקלה!

הפעם יצאת בזול, בפעם הבאה שתכנס בכנף של מרצדס S קלאס תצטרך למכור כליה ואשך.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפיר, תחליט - היה לך ביטוח חובה תקף או לא?

בכל מקרה, אם אתה (או נוסעים אצלך) לא התפנית לבית חולים ולא קיבלת שום טיפול רפואי, לא תקבל תביעה עבור נזקי הגוף.

נזקי הגוף של נוסעי הרכב השני משולמים ע"י ביטוח החובה שלו, בלי קשר לשאלת האשמה בתאונה.

אז פה יצאת מאוד בזול.

על נזקי הרכוש יש סיכוי טוב שתקבל תביעת שיבוב מחברת הביטוח של הרכב השני.

ולגבי כתב האישום התעבורתי - אתה כבר מיוצג אז בהצלחה.

אם ממילא אין לך רכב כרגע אולי שווה לסגור הסדר עכשיו ולרצות את העונש (שלילה) כשממילא אין לך רכב וזה לא ממש פוגע בך. דבר עם עורך הדין.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, חברת הביטוח מחכה להרשעתך בדין הפלילי - לאחר מכן דרכה לתבוע את נזקיה סלולה כאוטוסטרדה. את נטל ההוכחה שאתה אשם כבר תקבע המדינה ולכן במקרה הזה, חברת הביטוח כבר לא תצטרך להוכיח שאתה אשם כשבעצם חותמת "אשם" נקבעה ע"י המדינה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אסביר כאן את השתלשלות העניינים בנושא התאונה.

את הרכב קניתי ב 27.05.2010 היה זה יום חמישי, אותו מוכר אמר לי שיש לי ביטוח חובה לכל נהג שתוקפו עד סוף החודש, האמנתי לו מבלי לראות את הפוליסה, התאונה התרחשה פחות מ 48 שעות מקניית הרכב דהיינו יום שבת ה 29.05.2010.

לא עשיתי ביטוח חובה, סמכתי עליו שאכן יש פוליסה, כך או כך תכננתי לעשות את ביטוח החובה לרכב ביום ראשון סוף חודש מאי.

בכל אופן שבועיים לאחר התאונה מצלצל הטלפון בביתי מעבר לקו מציג את עצמו בוחן תאונות דרכים מרחב שרון/שומרון תחנת חדרה, מודיע לי שהוגשה תלונה על תאונת דרכים עם נפגעים, שאל אם אני קשור למקרה, עניתי בחיוב, אמר שאני דרוש לחקירה ועליי להגיע תוך 48 שעות לתחנת חדרה למסור את גרסתי.

הגעתי כעבור 4 שעות הוסבר לי שיום אחרי התאונה אותו נהג נפגע הלך לבדיקה במיון למען ה"השקט הנפשי" בביה''ח הלל יפה שבחדרה, משם שלחו אותו לתת תצהיר במשטרת התנועה, לכן נקראתי לחקירה.

הסברתי את גירסתי שהגעתי מדרך עפר צידית שפניתי ימינה ללא ידיעה שזה כביש חד סיטרי והתנוה היא רק לכיוון אחד משום שלא היה תמרור, מה שזה אומר שלא היה שום סימון בכיוון נסיעתי שעומדת להיות צומת בהמשך שמתמזגת עם כיוון הנסיעה שהוא בעצם אי כיוון הנסיעה.

הודתי בכך שאני מודה באשמה, הוא אמר שהוא מבין ומאמין לגירסתי לכן לא ישלול לי את הרישיון, אך לצערו הוא כן ממליץ על הגשת התיק לבית דין לתעבורה.

לפני חודש קיבלתי זימון לבית המשפט השלום בחדרה עם ארבעה סעיפי אישום: נהיגה נגד כיוון התנועה, אי מתן זכות קדימה, נהיגה ללא ביטוח חובה, נהיגה בחוסר זהירות.

כמובן שיום אחרי התאונה התקשרתי לבעלים הקודמים של רכבי סיפרתי לו על המקרה והוא טען שמעולם לא אמר שיש לו ביטוח חובה וזאת בעיה שלי.

בכל אופן כמו שאמרתי עדיין לא קיבלתי שום דרישה לנזק עבור הרכב הנפגע של צד ג' שתוקן, דיברתי עימו הוא אמר שהוא שילם השתתפות עצמית ואת הכסף לפחח (שוטף פלוס 90) וכבר מזמן קיבל את הצ'ק מחברת הביטוח בחזרה, והוא כבר לא צד בעניין, שאלתי אותו אם הוא ייתבע אותי על נזקי גוף מכיוון שאין לי ביטוח חובה, הוא אמר שאין לו שום עניין לתבוע אותי ולא קרה כלום הסיפור נגמר מצידו.

מה לדעתכם יהיה במשפט התעבורה, האם לדעתכם ייתחשבו בנסיבות שלי?

ומדוע עדיין לא קיבלתי שום דרישה לתשלום, איך אני מברר זאת?

אשמח לעזרה, כפיר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפיר, תחליט - היה לך ביטוח חובה תקף או לא?

בכל מקרה, אם אתה (או נוסעים אצלך) לא התפנית לבית חולים ולא קיבלת שום טיפול רפואי, לא תקבל תביעה עבור נזקי הגוף.

נזקי הגוף של נוסעי הרכב השני משולמים ע"י ביטוח החובה שלו, בלי קשר לשאלת האשמה בתאונה.

אז פה יצאת מאוד בזול.

האם את בטוח שאם תיהיה תביעה על נזקי גוף או תשלום עבור הבדיקות במיון זה ישולם על ידי ביטוח החובה שלו? לא יתבעו ממני את מה שהם שילמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה העבר התעבורתי שלךכמובן אבל צפה לשלילה (החוק קובע שלילת מינימום של 3 חודשים ),מאסר על תנאי, שלילה על תנאי ,וקנס

וכמו שנאמר לפני תתחיל לחסוך גם בשביל הנזק לרכוש וגם עבור הקנס

אז פה יצאת מאוד בזול.

על נזקי הרכוש יש סיכוי טוב שתקבל תביעת שיבוב מחברת הביטוח של הרכב השני.

ולגבי כתב האישום התעבורתי - אתה כבר מיוצג אז בהצלחה.

אם ממילא אין לך רכב כרגע אולי שווה לסגור הסדר עכשיו ולרצות את העונש (שלילה) כשממילא אין לך רכב וזה לא ממש פוגע בך. דבר עם עורך הדין.

תשובות לשאלות שלך כבר קיבלת בהודעות קודמות אבל נחדד.

אל תדאג, התביעה על הנזקים לרכוש שגרמת לצד השני בוא תגיע.

נזקי גוף של צד שני משולמים לנפגע על ידי חברת הביטוח שלו וזאת לא תובעת אותך על נזקים אלו. למה? כך קבע המחוקק.

לגבי ביטוח חובה אתה בצרה, כי סיפורך לא נתמך על ידי מוכר הרכב. לא תביא אותו לעדות זוקפים את הדבר לרעתך .

אם באת אכן מדרך צדדית שאין בסופה חץ המראה את כיווני הנסיעה , ואין במקום גם שלט המורה הכניסה אסורה לכיוון אליו נסעת , צלם את המקום.

יכול מאוד לסייע לך לצאת משאר העבירות בהם אתה מואשם.

לי לא ברור עוד איך קרתה התאונה , אם תוכל לפרט קצת יותר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בצומת חדרה אליכין, יש חיבור מהצומת הזאת ליציאה לכביש 4 שמוציא אותך לתחנת דלק של סונול ששם יש גם את מסעדת גרניטה. זהן כיוון הנסיעה המותר בלבד, דרך חד סיטרית, מתחנת הדלק ולכיוון הצומת באמת מוצבים שני שלטי אין כניסה גדולים.

באותם צהריים חזרתי מחבר במושב אליכין מצד שמאל של הדרך יש שדות חקלאיים, היה לי ברכב פק''ל פיקניק ונרגילה פניתי שמאלה לשדות ושם ישבתי איזו שעה קלה על שמיכה פרוסה עם חברה שלי לראות את השקיעה, אזור מהמם.

רציתי באותה עת לבקר את סבתי המתגוררת בחדרה יצאתי מהשדה דרך שביל עפר ופניתי ימינה, שלהזכירכם הנסיעה היא רק לכיוון השמאלי, אך לא היה שום תמרור או שום סימון על הכביש הרחב שאין פניה ימינה, פניתי בתומי על מנת לחזור לכיוון חדרה, הכביש מעט בשיפוע מה שלא איפשר לי לראות שיש השתלבות בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ניחן ביכולת כתיבה ספרותית.

קרא את ההודעה האחרונה שלך.

לא תמצא בה מילה על תאונה. ולמיטב זכרוני זה נושא השרשור.

אז תואיל להתרכז בתאונה.

אולי ציור הכביש המדובר + מקום האירוע עצמו מיקום השלטים , יקלו על הבנת הנושא.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, כמו שכתבתי לא ראיתי את השתלבות הצמתים בהמשך, הרכב הנפגע הגיח מצד שמאל שאני בלטת עם רכבי לתוך נתיב הנסיעה שלו וכך התרחשה ההתנגשות.

בכל אופן אעלה בהמשך תמונות של הצומת עם תאור מדויק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, חברת הביטוח מחכה להרשעתך בדין הפלילי - לאחר מכן דרכה לתבוע את נזקיה סלולה כאוטוסטרדה. את נטל ההוכחה שאתה אשם כבר תקבע המדינה ולכן במקרה הזה, חברת הביטוח כבר לא תצטרך להוכיח שאתה אשם כשבעצם חותמת "אשם" נקבעה ע"י המדינה.

.

נכון, זה מה שאני עשיתי כשתבענו נהג טוארג בלתי אחראי שהתפרץ לצומת והשבית לנו את הקסארה.

התביעה הוגשה שנה לאחר התאונה, ורק אחרי שבית המשפט קבע כי הוא אשם ושלל את רשיונו + 1500 ש"ח קנס.

את הכסף ראיתי בעו"ש כעבור חודש וחצי.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...