Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי! קניתי היום את הרכב הראשון שלי...

TheHunter88
שימו לב! השרשור הזה בן 5109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה יום... 6:30 יוצאים מהבית לכיוון באר שבע אחרי שמוודעים אתמול בלילה עם המוכר שהרכב עדיין אקטואלי.

בערך ב-10:00 נכנס הרכב לבדיקה אצל מונדיאל טסט, אחרי שעה וחצי (:|) יוצא הרכב מהבדיקה, שסי נקי, כל הליקויים מתאימים לרכב בן 9 שנים, לוחצים ידיים עם המוכר, אומרים לו להביא את אישתו (רשומה איתו בבעלות) ונוסעים לדואר להחליף בעלות.

מגיעים לסניף הדואר המרכזי של באר שבע בסביבות 11:40.... סגור!!!! :evil:

חיש מהר מודים לאלוהים/אללא/ג'ה שהכנו מבעוד מועד עוד סניפי דואר באיזור, ובמיוחד שבדקנו שכמה מהסניפים עובדים עד 12:30 ולא רק 12:00. משנים כיוון מהר ועפים לרחוב הפלמ"ח, נכנסים לסניף הדואר בשעטה, מעבירים בעלות, מחליפים כספים והנה החל משעה 12:00 בידיוק אני הוא בעליה הגאה מאוד של Seat Cordoba Variant SDI בציר 2001 בצבע ירוק, ידנית, יד ראשונה (00 ברישיון) מאדון מבוגר מאוד, עם (תחזיקו חזק) 99,300 ק"מ אמיתיים(!). מציאה אמיתית.

איבזור SIGNO עם מחשב דרך, בקרת אקלים, מזגן שעובד מצויין.

הרכב כמובן מצב קוסמטי לא מושלם, יש צורך לצבוע את הגג והמכסה מנוע (בלאי טבעי של באר שבע.. מה לעשות), מד חום משחק קצת לפעמים ולעיתים מראה שהמנוע קר, ואז קופץ לחום נורמאלי. כמו כן מד הדלק מאוד אופטימי במהלך הנסיעה. בנסיעה מבאר שבע לנתניה, נשאר רוב הזמן על פול, ופתאום אחרי שחניתי את הרכב הוא מחליט לרדת ל3/4 מיכל. כמו כן אחת הדלתות הנעילה מרכזית בה לא עובדת.

יום חמישי הרכב ייכנס למוסך ליישור קו, וצביעה מחדש.

תמונות מחר כאשר סוף סוף אשטוף את הרכב ואנקה אותו כמו שצריך.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מזל טוב וסימן טוב , כן ירבו שמחות בישראל :>

את האמת , אני אישית לא הייתי משקיע בצביעה לרכב בן 9 שנים ,

אבל אם זה עושה לך טוב על הלב .. למה לא ? בכבוד !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

לגבי הק"מ , זה לא מציאה כזו גדולה שנצטרך להחזיק .. 10K בשנה זה לא משהו נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל פה מדובר בדיזל. רכבי דיזל נקנים בשביל לסוע כמעט 30 אלף בשנה. קשה מאוד למצוא רכבי דיזל בשנים האלה עם פחות מ 200 אלף ק"מ, בגלל זה האקזמפלר הזה נחשב מציאה.

תודה לכולם! רכב ראשון... אני כנראה שכן אצבע אותו, למרות הגיל. לי זה יעשה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיישן אני באמת שלא צריך, אבל זה מה שהיה.. אז אני לא אוותר על רכב כזה בשביל זה.

דיזל - חיסכון נטו. אני רוצה להוציא כמה שפחות על דלק, ועם המנועים האלה ניתן להוציא באיזור ה 1:20, אז שווה לי.

תודה לכולם. הרגע חזרתי הביתה סוף סוף, פשוט תענוג לסוע באוטו משלי.. הרגשה מדהימה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...