Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוארך מעצרו של נהג האוטובוס מהתאונה הקשה

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 5123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד לא התפרסם ולו שביב מידע אחד מחקירת המשטרה בעניין וישר חרצתם את דינו, חכו טיפה, אני מקווה שאם הוא אשם הוא ירקב בתא המעצר בלי לראות אור יום עד סוף חייו, אבל חכו עם ההאשמות לפחות עד שנדע ולו בכללי מה אירע שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, לא חרצנו דין. פורסם רק שהשופט האריך את מעצרו עד מחר. לא הייתי בתאונה (תודה לאל) ולכן לא אוכל לשפוט... :roll:

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא אשם, אם הוא יצא לעקיפה מסוכנת, אם (כפי שאמרו עדויות מהנוסעים) הנהג לא היה מרוכז בנסיעה,

לא צריך להאשים אותו בנהיגה ברשלנות, אלא ברצח ממדרגה ראשונה של 5 נפשות. אחריות של נהג אוטובוס שלוקח

בידיו וברגליו מעל 50 אנשים ברכבו, צריכה להיות מעל ומעבר, ואם אין לו את זה, שירקב בכלא עד סוף ימיו.

(ושוב אני חוזר, אם, במקרה והוא אשם בלבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא אשם, אם הוא יצא לעקיפה מסוכנת, אם (כפי שאמרו עדויות מהנוסעים) הנהג לא היה מרוכז בנסיעה,

אני בעד לאסור שידור של עדים שנכחו במקום.

זה גורם לכולם להאמין להם כי הם הרי עדים וככה מכניסים לנו לראש קו מחשבה מסויים, ומי יודע אולי השופט רואה את זה וזה משפיע עליו בתת מודע.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי יודע אולי השופט רואה את זה וזה משפיע עליו בתת מודע.

אולי?.

זו הדרך היחידה לדעת באמת מה קרה, המון פעמים אני נוסע באוטובוסים (אני חייל)

ובהמון מקרים אני שם לב לנהיגה לא זהירה של נהגי אוטובוס, חוסר ריכוז, התעסקות בדברים לא רלוונטיים,

דיבור באוזנייה (שכביכול חוקי) אבל עדיין מסית את תשומת הלב של הנהג מהדרך ועוד דברים כאלו בלי סוף.

הגיע הזמן שמישהו ידאג לזה. כי אם הייתי שולח מכתב ומספר על דבר כזה היו עושים ממני פורפרה עד

שהייתי מגיע לבנאדם שבאמת יכול לטפל במקרים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Gunner, התגובה שלך אופיינית לכל אלה שמכלילים. אינני מכיר אותך אבל אני יכול להכליל גם אחרים.

מי שיחליט בסופו של דבר על הנהג המסויים הזה הוא השופט. עד אז ונכון לעכשיו נורא קל להתלהם על הנהג ודרכו על כל נהגי אגד ודרכם על כל נהגי ישראל, כמו שעשה למשל זאב ביילסקי ב"ישראל היום" של הסופ"ש.

אז רק להזכירך שלא לוקחים נהג ישר לעמוד התליה. יש חקירה, חוקרים את מצב הכביש, את מצב האוטובוס, את התנהגות נהג המשאית, כל זה לא פשוט. ולהזכירך שלפני שאתה מתנפל על אגד, כדאי לבדוק את סטטיסטיקת התאונות של נהגי האוטובוסים ביחס לנסועה.

אבל מה טוב ומה נעים להפוך אדם לאויב האומה מספר אחד ובלי לחכות לעובדות שאולי יבלבלו למתלהמים ולפוליטיקאים את המוח.

זכרו את אוטובוס הפנויים-פנוות שהתהפך בגליל. ישר התנפלו על הנהג. רק אחר כך הסתבר שהבעיה היתה בהזנחת הכביש. בנתיים הנהג, אני מניח היה בודד, מושפל, מושמץ ובטח בלי עו"ד שיעשה לו יחסי ציבור.

ומילה לזאב ביילסקי. חבל שאתה מתלהם ומצטרף לעדת ה"עליהום" המתנפלת על אלה שאין להם קשרים, הנהגים מן השורה. הכי קל להאשים את "הנהג הישראלי" ולהשתמש במילת הקסם "חירום". הכי קל לשכוח שבעשר השנים האחרונות מספר ההרוגים ירד באופן מוחלט בצורה משמעותית (ויחסית לגידול בכלי הרכב, עוד יותר). אבל ברור שלא יזכירו את זה אלא אם הפוליטיקאים יקחו את ההישג על עצמם.

ככה זה, מר ביילסקי, כשיש הרוגים, אני אשם. וכשאין הרוגים, ההישג הוא שלך ושכמותך. עוד לא ראיתי ש"פיצו" אותנו על הירידה במספר ההרוגים. אתה יודע מה? אל תפצה, רק תן לי כביש מסודר, צמתים ידידותיים, תחבורה ציבורית נורמלית. נסעת לאחרונה בכביש הסרגל? כן, הכביש המשופץ, הדו מסלולי, הישר כמו סרגל... ישר? הרכב קופץ ומתנדנד כמו אניה. אם זה מה שאתה נותן לי, אז אולי זה מה קיבל נהג האוטובוס בכביש ההוא ליד כרמיאל?

אתה מדבר על אכיפה, אדון ביילסקי? על ענישה חמורה ומיד, אדון ביילסקי? ומי יאכוף? אותה משטרה שאין לה ניידות או שהן נקנות מכיסו של אדם פרטי?

תן לי תנאים לנהוג או לנסוע באוטובוס. תן למשטרה תנאים ואמצעים לאכיפה ודאג שהיא תעשה את זה איפה שנדרש ולא היכן שנוח. תעשה את שלך. אני, וכל נהגי ישראל וגם נהגי האוטובוסים עשינו את שלנו, עובדה שמספר ההרוגים ירד בשנים האחרונות. אבל מה כל זה מול כותרת בעיתון של יום ששי?

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי?.

זו הדרך היחידה לדעת באמת מה קרה, המון פעמים אני נוסע באוטובוסים (אני חייל)

ובהמון מקרים אני שם לב לנהיגה לא זהירה של נהגי אוטובוס, חוסר ריכוז, התעסקות בדברים לא רלוונטיים,

דיבור באוזנייה (שכביכול חוקי) אבל עדיין מסית את תשומת הלב של הנהג מהדרך ועוד דברים כאלו בלי סוף.

הגיע הזמן שמישהו ידאג לזה. כי אם הייתי שולח מכתב ומספר על דבר כזה היו עושים ממני פורפרה עד

שהייתי מגיע לבנאדם שבאמת יכול לטפל במקרים כאלה.

אתה לא יכול להסתמך על עד מהשטח שדיבר מול המצלמה, יתכן ובשביל המצלמה סיפר הרים וגבעות, יתכן והכתב לחץ עליו להקצין דברים. כשאומרים שהתקשורת שופטת, זה בדיוק בגלל הסיבה הזאת, העדויות האלה שהתקשורת אוספת מפה ומשם, ואין פיקוח אם העדות הזאת אמיתית או לא (שלא לדבר על כתבים שממציאים פרטים על דעת עצמם, ואין לך מושג כמה זה קורה!).

אין לי בעיה שאותו אחד יעמוד במשפט ויעיד אם בית המשפט מקבל את עדותו, אבל העדויות האלה בטלויזיה, זה ביזיון!

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג אוטובוס אשם כנראה שלא היה ערני, הנהג משאית לא פחות ממנו למרות שהייתה לו כוונה טובה, לעצור לראות מה עם הרכב שבצד הכביש.

ידידה שלי נהרגה בתאונה ועוד מכר מהעיר שלי. לא משנה מה יהיה זה לא יחזיר אותם! להכניס לכלא את מי שאישר לו להמשיך לנהוג באוטובוס אחרי העבירות תנועה המתמשכות שלו!

Seat Ibiza MK3 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חורצי הדין, תתקררו מהר .

על פניו נראה שהנהג לא היה בסדר אבל אף אחד מאיתנו לא היה שם ולא יודע את כל פירטי המקרה.

אם אכן יתברר שהוא אשם אני חושב שמגיע לו עונש של מאסר עולם .

שימו לב לתמונות , המשאית בקושי נכנסת ברוחב השוליים יכול מאוד להיות שהיא בלטה לכביש, כמובן שנהג סביר אמור לראות את זה ולהיות מסוגל להאט, אבל לדעתי יש כאן אשמה תורמת של נהג המשאית שול מתכנני הדרכים שלא חושבים על משאיות כשהם בונים שוליים(בעצם הם לא חושבים על כלום חוץ מרכבים פרטיים).

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הנהגים שהתחרו ביניהם ואחד מהם ירד לתהום והשאיר כמה נשמות שם היו יהודים, ולידיעתך, שתי החברות הכי פעילות באזור הגליל הן נזרין טורס וג"י בי טורס, שתיהן מנצרת, לא היו תאונות עם נפגעים איתן בשנים שאני זוכר חוץ מדריסת הולך רגל שלא במעבר חציה בצ"ק פוסט.

תשאירו את הגזע מחוץ לזה, ראיתי נהגי אגד יהודים כשרים בחיפה שלא הייתי נותן להם להחזיק עגלה נייחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הנהגים שהתחרו ביניהם ואחד מהם ירד לתהום והשאיר כמה נשמות שם היו יהודים, ולידיעתך, שתי החברות הכי פעילות באזור הגליל הן נזרין טורס וג"י בי טורס, שתיהן מנצרת, לא היו תאונות עם נפגעים איתן בשנים שאני זוכר חוץ מדריסת הולך רגל שלא במעבר חציה בצ"ק פוסט.

תשאירו את הגזע מחוץ לזה, ראיתי נהגי אגד יהודים כשרים בחיפה שלא הייתי נותן להם להחזיק עגלה נייחת.

וזה? מה זה? http://www.hnn.co.il/gallery8709.html

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...