Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאורר מנוע לוולוו 244 מה עדיף?

ELI_YAHO
שימו לב! השרשור הזה בן 5122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום.

מה עדיף לוולוו 244 : מאורר מנוע ברזל או מאורר מנוע פלסטיק?

יש לציין כי מספר הכנפיים במאורר הפלסטיק גדול מהברזל וכי מאורר הברזל כבד במעט מהפלסטיק

ההתלבטות שלי היא לגבי תצרוכת דלק ,האם היא תושפע מאוד או באחוזים מיזעריים? כי אני אישית

מעדיף את המאורר הברזל האמין והשורד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש לך כבר מאורר?כי אים לא,אז בשירשור המצורף תימצא בטוח. http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=320415 אני חושב שתפעיל את שנהם (כשהם מפורקים ומאוד בזהירות על העצבעות)ומיד תרגיש בהבדל,והחזק בנהם עדיף.תישאל כול שבדית על החום בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אציג את הדברים בצורה אחרת :

יש לי שני מאוררים ,אחד מברזל והשני מפלסטיק ההתלבטות היא מה להרכיב למנוע מבחינת קירור ותצרוכת דלק

האחד שייך לדגמי וולוו 244 כמדומני עד מודל 82 והשני מפלסטיק מודל 83 ואילך,ההגיון אומר כי מאורר פלסטיק

מכביד פחות על המנוע אולם הברזל הינו אמין וחזק יותר.

רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע מאורר זה מנוע פחמים.במנוע פחמים בניגוד למנוע השראה יש בלאי של הפחמים.אז רצוי מאוד שתיפתח ותיבדוק את מצבם,ומצב הלגרים ותנקה וסגור חזרה.אני לא כול כך מבין את הקשר לצריכת דלק ,אבל לפי דעתי,בדוק אותם ואת החזק והטוב בנהם תרכיב.(עדיף קרור טוב ,על עוד חצי קילו).(אצלי בטמפרה הרכבתי מנוע וכונס של טמפרה 2000 שהכנפים גדולות מהמקורי ב5ס"מ,והמנוע חזק יותר)פשוט בדקתי אותם ומיד ראיתי את ההבדל.אולי צריכת זרם,זה צריך לענין אותך.יש שעון לבדיקת אמפר אוניברסלי ,בדוק צריכת זרם(תחבר בטור את השעון).בזמן הבדיקה גם תיראה אים מאוזנים דינמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאורר הפלסטיק המורכב אל מצמד המאורר טוב יותר וכן שקט יותר בזמן עבודתו.

מאורר זה היה מורכב בדגמים היותר יוקרתיים של ה244 דגמי הGLE, וכמו כן הוא היה יותר יקר בקניה.

במאורר הפלסטיק ניתן להחליף את המצמד לבד ללא כל המאורר כאשר הוא לא תקין , לעומת מאורר המתכת שבו חיבים להחליף את כל המאורר כאשר המצמד לא תקין.

מאורר המתכת רועש מאוד בזמן עבודתו כאשר הוא נצמד לקירור מלא , וגם כאשר אינו נדרש לקירור מלא הוא יותר רועש.

במידה ויש לך את שניהם והם תקינים תרכיב את הפלסטיק וסע לשלום.

יעקב

סימל יעקב

מנהל מוסך - מומחה וולוו הונדה

מדריך ירי מעשי בשעות הפנאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...