Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמים קלים ולגליזציה בארץ הקודש

mazoz3
שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבה על המצב שקיים כיום , מוויינט:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3889412,00.html

מעניינת אותי מה היא דעת הפורום על הפיכת החשיש לחוקי בישראל.

המצב הוא שהיום ישנם המון מעשנים, בעיקר כאלה שבתקופת התיכון, ואלו שבין השחרור מצה"ל לבין חיי הנישואין. הבעיה היא - שאין על זה מספיק ביקורת/פיקוח. המחירים פר גרם זזים בסטיית תקן גדולה בין מקום למקום, איכות החומר ירודה בהרבה מקרים ומדוללת, ומוכנס לחומר חומרים כימיים שמזיקים לבריאות.

דעתי האישית היא שמיסוד הסמים הקלים בישראל, שבראשם חשיש וגראס - תניב רק טוב. היא אומנם תעלה במעט את הצריכה בקרב האוכלוסיה, ותגרום לרבים שהיום לא חושבים על לנסות את הסם רק לנסות - אבל בסופו של יום - חשוב לזכור ! עישון ג'וינט מזיק פחות מאשר שתיית אלכוהול. כיום המצב הוא שרבים שותים לשכרה בשביל להתפרק, ובמקום לעשן ג'וניט אחד ו"לתפוס ראש לכל הערב", הם נאלצים לשתות כמות יחסית גדולה של אלכוהול כאשר צריך לתסף כל פעם עוד ועוד במהלך כל הערב על מנת לא לאבד את ה"סטלה".

עוד צריך לזכור שזה ישפר את הפיקוח והביקורת על גידול הסם, איכותו, אחוז החומר הפעיל בו, והכי חשוב - מחירו. השוק השחור יתחלש משמעותית מהעניין, ובשביל לתפוס ראש לא נצטרך להיות עבריינים. בנוסף - אפשר להסתכל על הפן התיירותי. לגליזציה בארץ הקודש תגרום לישראל להיות כמו אמסטרדם - והתיירות תעלה בעשרות מונים.

לסיכום, דעתכם בנושא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דעתי זה שזה ממש לא מה שחסר לנו כרגע, מספיק לא מצליחים להתמודד עם מאות נהגים שיכורים מדי סופי שבוע על הכביש, האלימות גועשת והמילה רצח מופיעה בכל מהדורת חדשות.. אני חושב שפיקוח על הסמים הקלים לא יוביל לשום מקום טוב,כרגע.

יש כ"כ הרבה נושאים לטפל בהם לפני בדיקת היתכנות הלגליזציה של הסמים בארץ.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד, לגליזציה של חשיש תגרום לעלייה ניכרת בכמות האנשים שיבחרו לברוח מהבעיות שלהם ולא להתמודד איתם.

ואף אחד לא רוצה אזרחים לא מועילים, נכון? מספיק יש לנו את החרדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שמעלי,הוצאת לי את המילים מהפה ,לא יכולתי לתמצט את זה בצורה יעילה יותר!

גם אני בעברי נגעתי פה ושם בחשיש, אני כבר 3 שנים לא מתקרב לזה ,יש לי לעומת זאת המון חברים שממש בעניין .

ובהחלט מראה כאילו זה הבריחה הקלה שלהם להתמודד עם דברים מסויימים.

אני אמשיך להסתפק בנרגילה תפוח ובLM לייט.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה יקרה.

יש בעיות אחרות למדינה להתמודד איתן

אנשים פה בקושי שולטים באלכוהול , אז לתת להם סמים?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בסופו של יום - חשוב לזכור ! עישון ג'וינט מזיק פחות מאשר שתיית אלכוהול. כיום המצב הוא שרבים שותים לשכרה בשביל להתפרק, ובמקום לעשן ג'וניט אחד ו"לתפוס ראש לכל הערב", הם נאלצים לשתות כמות יחסית גדולה של אלכוהול כאשר צריך לתסף כל פעם עוד ועוד במהלך כל הערב על מנת לא לאבד את ה"סטלה".

ומי אמר לך שהג'וינט יבוא במקום האלכוהול?

במקום להפוך את הסמים לחוקיים שיאסרו על שימוש באלכוהול ברחובות ויגבילו אותו לבתים ולפאבים/מועדונים/מסעדות בלבד.

טוב שאתה לא רוצה להפוך בעילת קטינות לחוקית כי יהיו פחות עבריינים גם אם זה אומר שיותר אנשים יבעלו קטינות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי אמר לך שהג'וינט יבוא במקום האלכוהול?

אני לא מכיר הרבה אנשים שמסוגלים לערבב את שני אלו ולא לשנוא את עצמם ממש אחר כך.

ותן לי לשאול אותך שאלה גם כן.

שעה מאוחרת בלילה, אתה הולך הביתה ברחוב שומם, במי היית מעדיף להיתקל?

א. שני צעירים שרוקנו בקבוק וודקה.

ב. אותם שניים, אבל אחרי ג'ויינט שמן.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד עדיף להיתקל במעשנים ולא בשתיינים.

אלכובול גורם לאלימות, עישון לא!

הסיבה שהסמים לא יהיו חוקיים כאן היא בגלל שהמדינה מעדיפה לטמון ראשה בחול במקום להתמודד.

טוב יעשו אם תהיה לגילזציה של סמים קלים, הימורים וזנות.

ומי יודע אולי תהיה לנו אפילו חוקה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני פעם חשבתי שלגליזציה תביא לשינוי,

מה שבעצם קרה בהולנד.

אך אז הבנתי שהמנטליות שלנו היא אחרת ואין מה לעשות כנראה לא נצליח להסתדר עם זה.

ד"א צעירים מעשנים בעזרת באנג :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית היא שמיסוד הסמים הקלים בישראל, שבראשם חשיש וגראס - תניב רק טוב.

רק טוב אה, תגיד את זה למאות משפחות שאיבדו את יקיריהן בגלל מפגר שדפק שאכטה לפני נסיעה.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מכאלה שנהרגו כי הנהג שתה אלכוהול.

אני בעד, עדיף שיהיה חוקי, נקי ואיכותי ואולי גם נרוויח משהו מהמסים שיהיו על זה מאשר שזה יהיה כמו שזה עכשיו.

מה אתה חושב שבגלל שזה לא חוקי זה לא נגיש או לא קיים עכשיו?

מי שרוצה קונה ומעשן, וכנראה שיש יותר ממה שאתה חושב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TheOne23:

כאשר בן אדם מדבר על מספרים, תביא לפחות הוכחה לכמויות שאתה מדבר עליהן!

"בשנת 2009 מספר תאונות הדרכים בהם היה מעורב אלכוהול עמד על 319 תאונות דרכים. מתוך 308 תאונות דרכים שהתרחשו בשנת 2009 ומוגדרות תאונות דרכים קטלניות, 10 תאונות היו תאונות דרכים בהן מעורב אלכוהול."
באדיבות ה"רשות הלאומית לבטיחות בדרכים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד, לגליזציה של חשיש תגרום לעלייה ניכרת בכמות האנשים שיבחרו לברוח מהבעיות שלהם ולא להתמודד איתם.

זה לא כזאת בעיה גם במצב הנוכחי, ואותם האנשים יכולים לברוח מהבעיות שלהם גם בעזרת אלכוהול, וגם בעזרת סמים שהשיגו באופן לא חוקי (ולא כזה קשה להשיג).

דעתי זה שזה ממש לא מה שחסר לנו כרגע, מספיק לא מצליחים להתמודד עם מאות נהגים שיכורים מדי סופי שבוע על הכביש, האלימות גועשת והמילה רצח מופיעה בכל מהדורת חדשות.. אני חושב שפיקוח על הסמים הקלים לא יוביל לשום מקום טוב,כרגע.

דווקא כן.

א) אף אחד לא אמר שלגליזציה של סמים קלים אמורה לבטל את האיסור על נהיגה תחת השפעה.

ב) אם הופכים את הסמים הקלים לחוקיים, אפשר למסד את המסחר בהם, לקבוע הגבלות ברורות, לגבות מיסים מהסוחרים, ולפקח על האיכות, כמו שיש פיקוח על אלכוהול.

ג) תקראו על הprohibition (איסור על אלכוהול) בארה"ב בשנות ה-20, וברוסיה של שנות ה-80, ותראה שזה הביא להתפתחות של שוק שחור ופשע מאורגן, עלייה בכמות צרכני סמים (קלים וקשים), ואיבוד הכנסות של שממשלה מהמיסים הנגבים על אלכוהול.

רק טוב אה, תגיד את זה למאות משפחות שאיבדו את יקיריהן בגלל מפגר שדפק שאכטה לפני נסיעה.

נכון.

כשילד מביא עוזי לבית ספר ומרסס כמה מחסניות על מורים ותלמידים אחרים, תובעים את היצרניות של משחקי מחשב.

כשמישהו מגיע למשקל 200 קילו וחוטף שבץ, מאשימים את מקדונלדס.

כשבן אדם מעשן חצי פאקט סיגריות ליום, ובאופן מפתיע לגמרי מאובחן כחולה סרטן ריאות, מאשימים את יצרן סיגריות שהוא עישן.

כשנהג שיכור דורס אנשים, מאשימים את מפעל הוודקה.

:brickwall:

נ.ב. סתם בשביל הפרוטוקול - אני לא מעשן שום דבר יותר חזר מסיגריות. גם לא נרגילה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...