Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נודע לי שהרכב שלי תחת "צו איסור שימוש" מה התהליך?

dj_dani
שימו לב! השרשור הזה בן 5128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום עוצר אותי שוטר לבדיקה שגרתית (פעם ראשונה שאני נעצר עם הרכב הזה), בודק את מספר הרכב ומגלה כי אסור להשתמש בו על פי צו איסור שימוש. הוא טוען שהבעלים הקודמים ביצע עבירה בשנת 2009 ובגינה נאסר השימוש ברכב. אם זה משנה, העבירה היא עקיפה שלא כחוק. הוא לקח לי את רישיון הרכב ואני אמור להתייצב אצל קצין וגם יש לי זימון למשפט.

עכשיו, הרכב נקנה בסוף מרץ 2010. גם אם העבירה בוצעה בסוף 2009, עברו 3 חודשים מינימום מיום ביצועה. איך יכול להיות ש-3 חודשים אחרי המשטרה לא החרימה את הרכב או איך בכלל השאירו לבעלים הקודם את הרישיון רכב עם השימוש בו אסור? איך בכלל הרכב עבר טסט ואיך בכלל לא הופיעה שגיאה בעת ההעברת בעלות, כל זה אני לא יודע.

ברור מאליו שהדבר לא היה ידוע לי, וזה הטיעון היחיד שאני יכול לתת לשופט בבית משפט. האם הוא קביל? ומה התהליך שאני הולך לעבור? האם יש קנס שיחרור הרכב מהצו או משהו אחר שעליי לעבור? והאם אני מקבל קנס או נקודות בשל שימוש ברכב שהשימוש בו נאסר?

אשמח אם תשפכו לי אור בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריח לא קביל בעליל פעם ראשונה שאני נתקל בסיפור כזה ודיי מוזר לי כל העניין, מה נרשם בזימון לביהמ"ש?

האם בהעברת הבעלות נחתם על עבר נקי של הרכב מעיקולים\מישכונים וכדו'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריח לא קביל בעליל פעם ראשונה שאני נתקל בסיפור כזה ודיי מוזר לי כל העניין, מה נרשם בזימון לביהמ"ש?

האם בהעברת הבעלות נחתם על עבר נקי של הרכב מעיקולים\מישכונים וכדו'?

נהיגה ברכב שנאסר בו השימוש.

לא נחתם דבר כזה.

עכשיו, הרכב נקנה בסוף מרץ 2010. גם אם העבירה בוצעה בסוף 2009, עברו 3 חודשים מינימום מיום ביצועה. .

מתוך מה שרנו5 שלח:

"קצין המשטרה רשאי לאסור על שימוש ברכב לתקופה של 30 או 60 ימים, וזאת במידה ויש לקצין יסוד להניח כי יוגש כתב אישום כנגד הנהג על ביצוע העבירה. כך קובע סעיף 57א.(2) לפקודת התעבורה: "

הצו על איסור השימוש כבר התבטל על פי החוק, השוטר עצמו אמר שזה משנת 2009 ויכול להיות שזה לא קביל.

האם הקצין בודק ומגלה שאכן זה לא קביל האם הוא פוטר אותי ממשפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת המשפטית והמסוף המשטרתי לא מעודכנים בד"כ, רוב הסיכויים שהשוטר "רשם והעביר הלאה" בלי לבדוק באמת מי נגד מי.

ביום ראשון הסבר לקצין בחיוך רחב כי השוטר טעה ומי שצריך לשלם את המחיר לא נמצא כרגע מולו, ככל הנראה תלקח ממך עדות לצורך טיפול משפטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם השוטר שעצר אותך במקרה קוראים לו שכטר?

עוד משהו האם העברת בעלות עם כן , כלומר האוטו חוקי לנסיעה , ובמידה ובעל הרכב הקודם ביצע עבירת תנועה כלשהי הרכב כיביכול לא אשם בביצוע העבירה אלה הרישיון של המבצע במקרה הנל הרישיון של הבחור שרכשת מימנו את הרכב .

עם תענה לי על השאלה הראשונה הכל יהיה יותר ברור .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה השם של השוטר, המיקום היה בקריות על הכביש הראשי קצת אחרי צומת צבר לכיוון קריון אם זה תחום העבודה שלו.

לא רק שהעברתי בעלות האוטו גם עבר טסט.

אני מאושר ב100 אחוז שמדובר בטעות, מצד אחד זה לא עדכני כי זה מ2009 והרי איסור שימוש ברכב לכל היותר הוא ל60 יום ועברו הרבה יותר מ60 יום מאז 2009.

השוטר אפילו לא ידע להסביר לי מה זה אומר, הוא רק אמר שזה מה שרשום לו שהוא רושם את מספר הרכב והוא פועל לפי מחשב ולא הגיון. (מה שהבנתי לפי התנהגותו) יתרה מזאת הוא אפילו לא ידע שזה פורד:lol:

מה שכן רשום לי בטופס שהשוטר מסר לי שיש לי זימון לקצין ביום ראשון וביום שלישי זימון למשפט, אם הקצין מוצא שזה לא עדכני ולא אשמתי, יש לו סמכות לבטל לי את הזימון למשפט או שבכל זאת אני יצטרך לגשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם אם הקצין יבין שמדובר בטעות הוא יבטל הכל.

הבעיה היא שהמערכצ עובדת בדר"כ על אוט', אתה חייב לגרום לקצין להקשיב לך.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ליצור קשר עם רכז המודיעין של היחידה בה ניתן הדוח/הזמנה לבית משפט (שם היחידה מופיע בצד ימין למעלה).

רכזי המודיעין אחראים על דוחות התנועה שמונפקים לשוטרים וקבלת העתקים מהם אחרי שניתנו להגים.

מבחינתך אתה צריך לאסוף את כל המסמכים המעידים על כך שהעברת את הרכב לפני כ 3 חודשים לבעלותך ובזמן ביצוע העברה הרכב לא היה ברשותך.

טלפונים לבירור:

את"ן גליל: 04-9876770

את"ן עמקים: 04-6524496

מכיוון שאינני יודעת באיזה כביש בדיוק נעצרת אלו שתי היחידות שפועלות בצפון וניתן לברר בהן.

צור עימם קשר בשעות הבוקר המוקדמות ברר מאיזה יחידה קיבלת את הדוח, שעות העבודה שלהם ותאלץ להגיע למקום על מנת להסדיר את הנושא.

בהצלחה

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי זימון לקצין ביום ראשון וביום שלישי זימון למשפט,

יום ראשון כבר נגמר ואנחנו מחכים לעידכונים.

ל' כתבה לך מה לעשות היום, אבל עד שהיא כתבה כבר נגמר היום, כך שנראה לי שלהיום זה כבר לא רלוונטי.

אם הקצין לא הבין איפה הבעיה ופתר אותה, הצטייד במסמכים של' כתבה ולך למשפט.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצל הקצין, הוא שאל אותי למה נהגתי ברכב שהשימוש בו אסור, בלי הרבה מילים הצבעתי על התאריך של העברת הבעלות ועל תאריך העבירה בגינה הוטל הצו.

תוך כמה דקות קיבלתי את הרישינות חזרה ונסעתי הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני הבעלים הקודם של הרכב.

הסיפור הזה ממש מוזר לי מכיוון שלא נעצרתי ע"י שוטר יותר מחצי שנה.

דבר שני, הפעם האחרונה שהיתה לי בעיה עם שוטר (בערך לפני חצי שנה) נסעתי עם פנסים כחולים מקדימה ואור ערפל אחורי לא עבד אצלי (זה היה בוחן תנועה בשם ליאור שכטר) שבדק אותי, הוא לקח לי את הרשיון רכב, נתן לי 24 שעות לתקן את הליקויים ולחזור לתחנת משטרה כ"ס (משטרת תנועה מרכזית בשרון) ולהראות שתיקנתי את הליקויים. נהגתי עפ"י ההוראות של השוטר ויום למחרת קיבלתי את רשיון הרכב בחזרה. העובדה המצחיקה היא שבאתי לשם עם הרכב, שאל אותי שוטר אחד "תיקנת את הבעיות?" עניתי שכן, הרכב בחוץ בוא תבדוק. הוא בלי בדיקה כלל מסר לי את הרשיון רכב ושלח אותי לדרכי. יכול מאוד להיות שהוא לא עידכן זאת במחשב בכלל!

בכל אופן אני העברתי את הרכב טסט בחודש מרץ 2010 ללא שום בעיה וגם העברת בעלות.

אני חושב שמדובר בפגם במערכת.

WHY DRINK AND DRIVE IF YOU CAN SMOKE AND FLY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא שהשוטר רשם את מספר הרכב, הופיע לו שהצו הוטל בשל עקיפה מסוכנת על פס הפרדה רצוף.

אי שם בשנת 2009.

אבל מה זה משנה החזירו לי את הרישיונות ואני מאושר מאי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם השוטר שעצר אותך במקרה קוראים לו שכטר?

עוד משהו האם העברת בעלות עם כן , כלומר האוטו חוקי לנסיעה , ובמידה ובעל הרכב הקודם ביצע עבירת תנועה כלשהי הרכב כיביכול לא אשם בביצוע העבירה אלה הרישיון של המבצע במקרה הנל הרישיון של הבחור שרכשת מימנו את הרכב .

עם תענה לי על השאלה הראשונה הכל יהיה יותר ברור .

איך ידעת שהשוטר הנ"ל הינו ליאור שכטר? (אם מותר לשאול כמובן :-P)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fish, לפי השתלשלות הדברים זה כנראה מתאים לאותו שוטר, אתה יודע, על משקל טנצר ה...

דני, שמח לשמוע שהכל הסתדר לטובה.

איך אפשר לקרוא בפורום הזה מבלי הסיפורים שלך כל כמה שבועות?!

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...