Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

alpine CDA-117Ri המלצה

asis217
שימו לב! השרשור הזה בן 5141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לי בעבר אחד כזה,נישמע כן מצויין אבל לא אהבתי את אפשרויות הכיוונים טיפה מעצבן,לכן החלפתי ועברתי למה שיש לי.

אבל מכשיר מעולה רק בשבילי לא התחברתי אליו פשוט.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה רשמים:

ראשית העיצוב החיצוני שלו מצויין, פאנל שיושב איכותי ולא מתנדנד. כפתור VOL גדול ורגיש. ותצוגה של 3 שורות מצויינת.

ניווט USB (לי זה היה מאד חשוב) ב 2 אופציות: אחת לחיצה על כל ספריה ל- drilldown ואז דפדפוף בין הקבצים/ספריות עם כפתור הווליום (דיי מהר). והשניה (quicksearch) לדפדוף סדרתי של שיר אחרי שיר באותו ספריה (פחות שימושי לדעתי).

חסרון מעצבן: חסרון בכך שלוקח ל- HU כמה שניות (כמעט חצי דקה) לקרוא את ה- DOK (כל פעם מחדש !!!!) - מדובר בתהליך שנקרא banking שעליו דובר הרבה בפורומים מחו"ל.:cry:

גולת הכותרת של המכשיר זה הסאונד: אין דברים כאלו !!! :lol: אני משווה אותו ל- eclipse 5030 שהיה לי (הבדל של שמיים וארץ מהצליל המתכתי של ה eclipse) ועדיין לא מיצינו את הכיוונים שלו ושל המגבר.

מבחינת כיוונים הוא לא הכי מדהים אבל יש לו לדעתי את כל מה שצריך, לא מכיר הרבה אנשים שמתעסקים עם חיתוכים תוך כדי נסיעה, מה שאפשר לעשות מהמגבר פעם אחת וזהו (ד.א יש לו אפשרות לחיתוך בסיסי אבל ממש לא משהו מקצועי וכן אפשרות של חיבור התקן חיצוני שניתן לרכוש שמשדרג את יכולת הכיוונים).

יש לו שליטה על SUB - אין לי אזי לא ניסיתי.

אפשרויות תצוגה מלאות (הצגה לפי כל הפרמטרים של השירים ואפילו שומר מסך).

כמה אפשרויות צבע ומשחקים בינהם.

אקולייזר - 2 שיטות (גרפי ופרמטרי) - עוד לא החלטתי האם להשקיע בפרמטרי, אבל הגרפי דיי טוב.

יש לו טיים קורקשין - שמוסיף המון לאיכות הצליל (עד עכשיו זלזלתי בעניין הזה).

IPOD - עדיין לא בדקתי.

יש לו כניסת AUX ו- USB אחורית והכנה ל- BT.

H.U: alpine CDA-117Ri FRONT:HERTZ HSK165 REAR:HERTZ ECX 690 AMP: HERTZ EP4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...