Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי אקסנט מ"ליסינג" יכול להיות רכב צבאי לשעבר?

Pintos
שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ע"פ הכתבה הנ"ל...

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=skira20100317_1156935

הוצעה לי עסקת טרייד אין על הרכב הנ"ל במחיר לא רע... מה אתם מציעים? לוותר? איך אפשר באמת לוודא אם הרכב היה שייך לצה"ל בעבר?

תודה

דודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר.

זוהי התרמית הגדולה של הליסינג הצבאי.

הרכבים השחוטים באמת יגיעו לסוחרים ולא יימכרו דרך החברות, זאת האינדיקציה היחידה שיש לך - אבל בהחלט ייתכן שרכב צבאי "שמור" (שזה אומר לא מכוסח לגמרי) - יעבור "השבחה" (טאסות חדשות וצביעת שריטות על הפגוש) ויימכר לך במחיר "מצוין".

שמור מרחק אלא אם מראים לך מי בדיוק הזמין את העסקה עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר. אני יכול לחשוב על שתי דרכים -

הראשונה היא לשכנע את הסוכן או הפקיד בחברת הליסינג לפתוח את התיק ולספר לכם איזו חברה שכרה את הרכב.

השניה היא להכיר מישהו ששירת או משרת בבסיס צבאי ובמקרה זוכר את הרכב הספציפי שאתה מעוניין לקנות.

סביר להניח שרוב האנשים שירכשו את הרכבים האלו לא ידעו לעולם שהרכב היה צבאי בעברו, אבל האופציה קיימת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כרגע נמצא במגרש פרטי שנתון 2007 עבר 108000 ק"מ ועושה רושם של רכב דיי שמור. ברשיון כתוב עליו שלמה סיקסט... מחשיד?

דעתכם חשובה לי אני לפניי ביצוע עסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחייב.למגרשים, בייחוד הגדולים יותר, מגיעות מכוניות הן טובות ושמורות והן "עגלות".חברות הליסינג מודעות לעובדה שגם הסוחרים מעוניינים במכוניות טובות, ולכן מנפקות להם גם מכוניות טובות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנינו, מה זה משנה צה"ל שמהל הורדת הערך לליסינג היא 12 אחוז..

אני בעיניים שלי ראיתי קורולות מודל 2006 קרועות לעומת האקסנט הספציפית הזאת שנראית דיי שמורה באופן חיצוני.. הסלון משושף ממש בקטנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצה"ל יש אקסנטים בכל הצבעים, אם היא הייתה שייכת לשלמה סיקסט רוב הסיכויים שהיא הייתה בצה"ל

מה הקשר? פחות מ25% מהאקסנטים בצי של ניו קופל משוייכות לצה"ל :roll:

הסיכוי היחיד שלך לדעת האם הרכב היה בצה"ל זה להכיר מישהו בחברת הליסינג שייברר לך במחשב או שהסוחר מספיק מטומטם לשכוח משהו מפליל (חפש איפה שהגלגל רזרבי ובמקומות נידחים אחרים ברכב חפץ או נייר מחשיד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך התדרדרנו. פעם לקנות רכב צבאי זה היה מינימום 40-50 אחוז מתחת למחירון וגם זה אם אתה הרפתקן.

היום אנשים מתלהבים לקנות רכב צבאי ועוד מבסוטים שהריפוד רק "קצת משופשף".

לא להאמין פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים בשירות צה"ל עדיין לא יצאו למכירה בכלל.

בצה"ל עדיין משרתות גם יונדאי אקסנט משנת 2006 כך שאין הרבה סיכוי שהיא היתה צבאית.

יתכן שהיא הגיעה למגרש גם בגלל הקילומטראז' הלא נמוך יחסית לשנתון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון! יש סיכוי גדול שהייתה צבאית.

לצהל יש אקסנט וגטס גם בבעלות הצבא וגם בליסינג!

אלה שבליסינג יצאו לשוק (כמו האוובו, האימפרזה והלנסר) והצבאיות בינתיים נשארו.

אגב: לגבי אוואו: מספרים שמתחילים ב-20 ונגמרים ב-60 לבדוק בשבע עיניים (למרות שלא הייתי ממליץ לקנות אוואו כי מדובר ברכב מסוכן), לבדוק גם אוואו שמתחילות ב-87 או 89 ומסתיימות ב-61.

לגבי לנסר: מתחילות ב-33 ונגמר ב-13.

ללגבי אסטרה: מתחיל ב-60 (או 59 או 57) נגמר ב-50.

לגבי קנגו: מתחיל ב-30/31/32 נגמר ב-50.

וכמו כן רכבים שמתחילים ב-38 ונגמרים ב-17, או שמתחילים ב-49 ונגמרים ב-35. כמו כן רכבים שמתחילים ב-61/60 ונגמרים ב-24.

יכול להיות ששכחתי.

וכמובן כל הסיומות הרגילות הצבאיות (52-53-54-55)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

"מתלבש" על השירשור ברחוב שלי חונה אקסנט 2007 מקל אוטו (יד שניה, אצלו שנה), 80K ק"מ אחרי טיפול גדול

51K ש"ח סופי, מתחייב על שסי, האם זה כדאי? יש סיכוי שמדובר בצה"ל (ניסיתי אי אפשר לפתוח את התיק ליסינג)

או כדאי ללכת על המבצעים האחרונים מגאן 06\07 ב60K?

רב תודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...