Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מלחמות הדלקנים - 57 אג' הנחה לליטר?

howitzer
שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלנו בתדלוק עצמי,היום עברתי בתחנה וראיתי שהמחיר באמת הכי נמוך ברדיוס 40ק"מ מכאן (6.15 לבנזין,5.56 לסולר נדמה לי).

עוד לא תדלקתי שם אבל אם אהיה באיזור שוב סביר שאנסה :)

אגב שם חברת התחנה (או התחנה עצמה) הינו "מיטב" - משהו חדש? אני מעולם לא שמעתי עליהם.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כרטיסים יש היום עבור אנשים פרטיים?

אני מתדלק באופן קבוע בתחנת דלק של "דלק" ומשלם בתעריף הנוכחי 6.38 אג' לליטר בתדלוק עצמי. (עבור 95)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דרך מועדון הוט מקבל תוספת של 10 אג' נוספות לכל ליטר - סה"כ 40 אגורות הנחה בטן.

אצלינו בחברה ניתן להוציא כרטיס תדלוק של פז - סה"כ 39 אגורות הנחה ולא משנה עם עצמי או שירות מלא.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי צומת בית ליד, לכיון כפר יונה, בצומת שלוקחים שמאלה לבסיס הענק שאינני זוכר את שמו או מספרו

יש תחנת דלק של סונול (האדום זה סונול כן ?), יש שם הנחה קבועה של 30 אג' ויותר לפעמים.

אני מתדלק שם מעל חצי שנה קבוע, ללא קירטועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסונול כפר יונה יש למיטב זכרוני 35 אג' הנחה. העניין הוא שבסד"ש שנמצא קצת יותר קרוב לבית ליד מהצד השני של הכביש יש הנחה של 40 אג'.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, היום קיבלתי במייל

39 אג' הנחה לחברי מועדון הוט ב"דלק".

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הפעמים שתדלקתי בתחנות ס.ד.ש הרכב לא אהב את זה. כנ"ל בחלק מתחנות טן.

אני עקרונית מתדלק או ב"דלק" או בדור אלון (במידה ואני לא נמצא ליד אחת מ2 תחנות "דלק" הקבועות שלי).

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...