Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח הפרעת תנועה - חניה באמצע מגרש חניה

PKME
שימו לב! השרשור הזה בן 5216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו מה, אתה חדש באיזור?

אתה לא הראשון, ובטח לא האחרון שיקבל דו"ח בחניון הזה (מרכז מורים), לא נורא, תראה את זה כשכר לימוד (זה גם צמוד לאוניב' :wink: )

חח... דווקא ממש לא חדשה באזור, ובחיים לא קיבלתי שם דוח - כנראה שתמיד הצלחתי למצוא חניה שהיא בסדר. ובכלל מה הולך שם בזמן האחרון? תמיד היה אפשר למצוא מקום חופשי עכשיו - הגעתי למצב שלקבל דוח חניה בשעות בוקר מוקדמות - כשתמיד היה ריק. ובכלל זאת הפינה האחרונה ליד האוניברסיטה שהיא במרחק הליכה סביר ממנה - וגם אותה סוגרים לאט לאט. מה יהיה?

ולא, לשלם 400 שקל כדי לחנות בשטח האוניברסיטה זאת לא ממש אופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה צריך עובד אוניב' עם קרבה אליך מדרגה ראשונה , והוא יכול לקבל תו בשבילך :wink: (ותודה לאחותי הנהדרת, שבזכותה לאודי יש שמירה 24/7).

והרי הסיפור בכללותו:

עד לפני 3 שנים, כל לומדי/עובדי/השלם את החסר האוניב' , היו חונים בפנים האוניב' (אם יש תו), או בסביבות האוניב', בעיקר באיזור של רחוב מתתיהו, שער 90 וכד' (האיזור בו אני גר).

אבל מה? קמו נדכאי , אומללי ומשועממי שכונה ד' ושכונה ו' הישנה , ובקול, בכי ונהי תמרורים פנו לעירייה "אוי אוי אוי , הסטודנטים באים ותופסים לי את החניהההה אוי אוי אוי, אין לי איפה לשים את האונו החבוטה שליייי אוי אוי אוי , מישהו כל בוקר חוסם לי את החניה שהיא-בעצם-שטח-ציבורי-שהשתלטתי-עליו- ואף-אחד-לא-מסוגל-עלי הפרטית שלי אוי אוי אוי ".

אמרה העירייה "צריך לטכס עיצה! אבל, מה יצא לנו מעומקה של זו הביצה?"

אמרה, חשבה ועשתה - חיש קל גוייסו 3 בדואים נמרצים ופיסטולת חבוטה, ותוך 3 ימים, כל חניות התושבים (!), בשכונות המגורים (!) נצבעו להם כחול לבן.

לדיירים אמרה העירייה "אל חשש, אתם דיירים משלמים ארנונה , לכם החניה בחינם" תמורת תו חנייה שאנו ננפיק לכם בעלות שנתית של 140 ש"ח לערך.

ומאז, מצוקת החנייה סביב האוניב' נעשתה בלתי נסבלת, מה שגרר "פורעי חוק למיניהם", מה שהסב את תשומת לב העירייה לכך שאפשר לעשות פה אחלה כסף! (אז מה אם חנו פה אורחים שבאו לבקר את ילדיהם הסטודנטים/ סתם לבקר מישהו?)

ומה שהכי עצוב מבחינתי: העירייה טרחה , והשקיעה המון כסף והביאה אבנים ע-נ-ק-יות, על מנם לחסום איזורים שעלולים להפוך לחניון מאולתר - וחס וחלילה שהעירייה תפריח דשא או גן פורח באיזורים הללו. פשוט חוצפה!

אחד מהשטחים הללו נמצא תחת חלוני, בשעת בוקר באור יום, אצלם אותו.

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
אחד מהשטחים הללו נמצא תחת חלוני, בשעת בוקר באור יום, אצלם אותו.

אם כבר דשים בשירשור מלפני כמעט 7 חודשים, יותר מעניין לדעת האם מאז לא היפציע בוקר :?::wink:

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח הפציע, אבל אתה זוכר את ימיך כסטודנט, לא? כשסטודנט קם ב"בוקר", מתברר שכבר צהריים, כך נפלתי למצב בו אני קם כל בוקר, אך הבוקר כבר אינו, ועל כן לא יכולתי לצלם בבוקר, שהוא הבוקר שלי אך לא בוקרו של יום :wink:

ותכל'ס, סתם לא יצא לי לצלם תמונה טובה (למרות שמהכתוב ניתן גם להבין שאכן צילמתי את המקום, רק שלא זכיתם לצפות בתמונות), ד"א אני לא גר שם כבר קרוב לחצי שנה.

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה שהכי עצוב מבחינתי: העירייה טרחה , והשקיעה המון כסף והביאה אבנים ע-נ-ק-יות, על מנם לחסום איזורים שעלולים להפוך לחניון מאולתר - וחס וחלילה שהעירייה תפריח דשא או גן פורח באיזורים הללו. פשוט חוצפה!

אחד מהשטחים הללו נמצא תחת חלוני

במקום להגיד לעיריה תודה על זה שהם מונעים מאנשים לעשות חניון מתחת לחלון שלך, אתה מתלונן?

בכל מקרה, אני לא יודע מאיפה אתה בארץ אבל לפי התאור שלך, נראה שעיריית ב"ש בסה"כ מיישרת קו עם המצב המצוי בכל עיר גדולה ב 10-15 שנים האחרונות.

מאחר ומדובר בעיר נחשלת ומרוחקת מהמרכז, הגיע הזמן שזה גם יגיע לשם :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, אני מעדיף חניון (שיכול לשמש גם אותי :wink: ) מאשר הר של מזבלה, או סתם שטח מכוער מלוכלך ולא מנוצל לכלום.

אני בהחלט מקדם את הרעיון של חניות "כחול-לבן", אך במרכזי הערים, היכן שיש תחלופה גדולה של רכבים, מה גם שלרוב (אני מקווה) ההכנסה הנוספת הזו משמשת לשיפור תשתיות. האיזור המדובר בב"ש לא זכה לרענון תשתיות מזה עשורים!

להפוך חניות של דיירי שכונה כלשהי לחניה בתשלום לא משרת אף אחד ולא תורם במאומה, למעט מילוי כיסה של הרשות העירונית.

אבל אני מה 'כפת לי? כבר לא גר שם יותר :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכונה ד' ושכונה ו' הישנה

אני בהחלט מקדם את הרעיון של חניות "כחול-לבן", אך במרכזי הערים, היכן שיש תחלופה גדולה של רכבים

זרם הרכבים שמגיעים כל הזמן לסוחרי הסמים לכספומטים ולקאזינואים הרבים בשכונה לא מצדיק הסדרת החניה? :twisted:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, התבלבלת.

לכל אלה יש מתחם הרבה יותר ענק וחשוך , "האנדרטה" (המידע משמועות כמובן :roll: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר חזרנו לנושא הזה, (אחרי ששילמתי הדוח כי לא מצאתי את הזמן או את הכוח להתכתבות עם העיריה), החניה כולה באזור הזה הפכה לכחול לבן (כן, אפילו מרכז מורים) והאזור מול סורוקה כולו (ליד תחנת הדלק) הפך לחניית כחול לבן. כלומר יש מגרש ענק חסר שימוש לגמרי (עומדות שם אולי, אולי 10 מכוניות בו זמנית לפי מה שראיתי. השטח מיועד ל150 מכוניות לפחות...).

החניה מאחורי מרכז הקניות שם (לא זוכרת) הפכה לפרטית.

בקיצור - במרחק של עד 10 דקות הליכה מהאונ' נשאר רק הכביש הראשי לחניה כלשהי (שזה אומר ~20 מקומות חניה לאוניברסיטה שלמה!!! ולכל הבתים מסביב), והחניה של הפאבלו שגם היא מלאה עד אפס מקום בגלל השיפוץ במעונות ו10 המקומות ליד הקוקה. נהדר.

בקיצור -עדיף תחבורה ציבורית. כי אני בכל מקרה הולכת ברגל מהתחנה ויותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...