Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילות שמן - פורד פוקוס 2002

zahyzailer
שימו לב! השרשור הזה בן 2929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה קטע לא שמעתי על המילה הזו בחיים מזל שכתבת לי באנגלית שהבנתי שזה הקרטר אם לא הייתה כותב לי באנגלית הייתי בטוח שהתבלבלו לך האותיות במקלדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכירכם - זו מכונית שאני מעוניין לרכוש, וכרגע הסיכום הוא על 6K ש"ח מתחת למחירון. האם כולל טיפולים בסדר גודל כמו שאנחנו מדברים עליו זה עדיין שווה, או לשכוח מכל העניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לדעת מהו מקור הנזילה במידה והוא במחזיר שמן האחורי לא כדאי כי אתה תשלםם רק על הורדה החלפה והרמה של הגיר משהו בסדר גודל של 2000 שקלים ואם הורדת לו שש כנראה שיש עוד סיבות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי אז הרכב לבדיקה במוסך מורשה קלעי בת"א (ד"א מומלץ בחום לפחות לפי הנחמדות, הכל היה ללא תשלום) ובדקנו יחד ולפי מה שהוא הראה לי הנזילה היא בכלל מהמדחס של המזגן, ויש סיכוי טוב שהוא עוד יחזיק ככה כמה שנים לפני שהוא ישבוק חיים.

הוא אמר שהחלפה של מדחס כזה היא בסביבות ה-2000 ש"ח ושחוצמזה לפי מה שהוא רואה ובודק הרכב די מתוקתק יחסית לגילו.

זה יקר? לקחת סיכון ולרכוש אותה גם ככה מבלי לתקן....המחיר שהשגתי הוא די טוב אני חושב, 33000 ש"ח לפוקוס 2002 עם קילומטרז 128K?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחי לפי מה שאמרת הנזילה הייתה בכיוון הגיר המדחס יושב מצידו של רצועת התזמון אז אני לא מבין איך מכל השרשור הזה הגענו לכך שהמדחס הוא הנוזל וגם אם קיימת נזילה מהמדחס זה לא ימלא את כל איזור אגן השמן בשמן כך שאני כבר לא יודע למה להתייחס ממה שאתה אומר.

אם בוודאות הנזילה מהמדחס כך את הרכב בלי לחשוב פעמיים כיוון שאמרת שבבדיקה מלבד הנזילה הזו הרכב היה מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...

בדרך כלל בפוקוס מדובר באטם מכסה שסתומים ובנוסף גם צינור הנשם .

קל מאוד לבדוק ע"י מישוש חלקו האחורי של המנוע מתחת למכסה השסתומים ובחלקו הקדמי .

כשמחליפים אטם - אך ורק מקורי היות ורק מקורי מחזיק מעמד ואינו נוזל .

אם הם תקינים אז קיימות אפשרויות אחרות כמו מחזיר אחורי וכו" .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...